Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

SPORE - Ostro polecam

Rekomendowane odpowiedzi

[center][color=#ADFF2F][size=18][b]SPORE[/b][/size]
[/color]
[/center]
[center][youtube2]k-zHt5mvqLw[/youtube2][/center]

Dziś chciałem napisać o naprawdę wypaśnej grze ... stworzonych przez panów z Maxisa (Tych co są odpowiedzialni za serię The Sims)

Otóż przed państwem prezentuję najbardziej rozbudowaną grę jaką mógł stworzyć człowiek a zarazem prostą w opanowaniu . Według recenzentów programu Hyper .gra zwłaszcza poboba się kobietom.

Otóż zaczyna się tak , mamy małą komórkę , bez mózgu która jest niczym . dodajemy według ważnego uznania oczy , kończyny i inne dodatki dowolnie ją modyfikując ,
wybieramy czy będzie mięsożerna czy roślinożerna , następnie kierujemy nią aż pojawia się w niej zalążek mózgu . Ta komórka rośnie , rozmnaża się a z wielu komórek robi się stworzenie które uczymy myśleć . Wraz z rozwojem nasza istota zmienia się , uczy się komunikacji i życia ...

[size=18]
[color=#ADFF2F]ZAPRASZAM DO TEGO FILMU - z Targów E3 2008[/color][/size]

[center][youtube2]1IC7EoWzsNg[/youtube2][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widać, że takie gry ci wchodzą... proponuję zdobyć serię The Sims (ten sam producent) i zagrać się na śmierć tworząc swój idealny wyimaginowany świat.

Ja na odwrót... [b][color=#FFFFFF]zdecydowanie odradzam[/color][/b]. Gra jest beznadziejna a te wszystkie wyssane z palca informacje są tylko po części prawdą. Gra wbrew tego co piszą przekupienie recenzenci ma od cholery ograniczeń. Tyle krzyku o zwykłą grę.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], osobiście nie znoszę The Sims i na samą myśl o tym tytule to biegnę do toalety i z pewnością by nie gadać z Renią ...

Spore jest zupełnie innym tytułem , tu nie tworzymy idealnego świata , właśnie wręcz przeciwnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moim zdaniem fajna jest to gierka, za czasów powstania The Sims 1 do czasów The Sims 2 grałem w gry MAXIS i naprawdę nieźle się bawiłem. Teraz już mnie to nie kręci, ale SPORE wydaje mi się ciekawą ofertą na rynku gier.

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]FOX[/b], twierdzisz, że to nie to samo... w pewnym sensie mylisz się :D Spore tak samo jak The Sims polega na budowaniu cywilizacji (W simsach budowałeś dom, i tworzyłeś rodzinę)... tyle że tutaj robisz to od podstaw, sam tworzysz przyszłego zdobywce innych planet. Powiem inaczej... Spore to takie "tamaguchi" czy jak to się nazywało, tyle że na większą skalę. Ogólnie o grze było dość głośno zanim nie pojawiła się na rynku (swoją drogą jest to ponoć jedna z najbardziej zabezpieczonych gier a została rozprowadzona jako jeden z najlepiej chodliwych piratów w sieci P2P) po czym została zapomniana. Gra jest nudna i niedopracowana, do poprawnego działania wymaga masy łatek a nawet po zakupie oryginału napotkasz więcej problemów i zjesz więcej nerwów niż się nią nacieszysz... wina zabezpieczeń (a teraz najśmieszniejsze :D piraty nie mają tego problemu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]do poprawnego działania wymaga masy łatek a nawet po zakupie oryginału napotkasz więcej problemów i zjesz więcej nerwów niż się nią nacieszysz... wina zabezpieczeń (a teraz najśmieszniejsze :D piraty nie mają tego problemu).[/quote] Takie coś jest coraz to częściej spotykane przez "piratów".
Microsoft na jakiejś konferencji ogłosił, że mogą zablokować możliwość całkowitą instalacji swojego systemu w wersji Pirated Edition, ale po co jak ktoś może i spiratuje Okna. Ale potem możliwe, że kupi jakiś dodatek typu Word albo jakąś grę Microsoftu. Co do gier jest to inaczej, w sumie mogliby jakoś zablokować możliwość piractwa. I przez to ludzie, którzy wydali ciężko zarobione pieniądze mają utrudnione życie, przykład SPORE

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Naczytałeś się za dużo pierdół. Piractwo było, jest i będzie dopóty dopóki ceny gier/programów/systemu będą tak wysokie. Dlaczego tak ciężko było znaleźć pirata takich gier jak "Painkiller" ?? Bo oryginał można było kupić w każdym kiosku za 29zł. Po co piraciś i tracić czas na łamanie zabezpieczeń, seedowanie by inni też mogli mieć grę, skoro można to kupić za jedno doładowanie telefonu ?? No właśnie. Jakby M$ sprzedawał swoje produkty po cenach poniżej 100zł to nie było by takiego piractwa jaki panuje teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SPORE to dość ciekawa gra ;) Pobudza wyobraźnię. W sumie ukazuje wszystkie fazy powstawania życia na globie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi