Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Regi

Co czeka muzułmańskie kobiety w raju?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie rozmawiałem z kolegą na różne tematy no i zaczęliśmy rozmawia o religii itp.
No więc zastanawia mnie jedna rzecz. Wg. muzułmanów mężczyznę po śmierci czeka raj i dziewice...W takim razie co czeka kobiety???
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Staną się dziewicami :P

A tak poważnie. Tu jest co nie co na ten temat:

http://islam-in-poland.org/main/index.php/8149/
Edytowane przez Gość

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Nie żebym był jakiś na nie, ale moim zdaniem Oni mają lekko zanęcone w głowach.
Czemu niby kobieta i mężczyzna inaczej? Różne religie, różne światy... rozumiem ale są granice. [/i]

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wielebny FREEQ"] rozumiem ale są granice.[/quote] -nonsens, kto niby mialby ustalac takie granice?

w jakichś religiach afrykańskich, normą jest ukamienowywanie, w ortodoksyjnym katolicyźmie na Filipinach zaś, dobrowolne ukrzyżowywanie, w wierzeniach VooDoo na Haiti, zabijają zwierzęta - wszystkie te zwyczaje mogą być przegięciem, a czemu przegięciem nie jest picie krwi? (tak jak to robi na mszy świętej ksiądz? bo przecież katolicy wierzą, że to jest krew nieprawdaż?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"](tak jak to robi na mszy świętej ksiądz? bo przecież katolicy wierzą, że to jest krew nieprawdaż?)[/quote] I tu się zgadzam.
[quote="madrav"]normą jest ukamienowywanie[/quote] Wiesz, u nas też by się "ukamienowanie" czasami przydało jak widzę jak niektórzy się zachowują gwałcąc i zabijając z zimną krwią...

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wielebny FREEQ"]Wiesz, u nas też by się "ukamienowanie" czasami przydało jak widzę jak niektórzy się zachowują gwałcąc i zabijając z zimną krwią...[/quote] Czemu akurat gwałty robią na Tobie T A K I E wrażenie ?

A odnosząc się do tematu. Każda religia ma swoje dziwactwa. Tak samo jak w Polsce zamiast lekcji Etyki jest lekcja Religii. To jest udziwnienie Polaków. Bo np. w WielkieJ Brytanii uczą każdej po koleji. Na egzaminie wybierasz dowolną religię do opisania. Ale mniejsza o to... Nikt z nas nie wie tak na prawdę, co się znajduje po 2 stronie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]W takim razie co czeka kobiety???[/quote] nie wiem co czeka je w raju, ale w piekle zapewne 72 prawiczkow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]ale w piekle zapewne 72 prawiczkow[/quote] Wolałabym za karę prawiczka niż doświadczonego długodystansowca :D :D :D Przynajmniej wyrobiłabym się z tymi 72 panami w godzinę i spokój :P
[quote="Wielebny FREEQ"]rozumiem ale są granice. [/quote] Owszem są. Ale w przypadku islamu duży problem stanowi nieznajomość Koranu. I o ile w Twoim przypadku jest to rzeczą naturalną, to w przypadku muzułmanów już nie do końca. Islam jest wypaczony. Większość wyznawców nie ma pojęcia nie tylko o tym, co znajduje się w Koranie, ale nawet o jego istnieniu. Gdyby poczytali, choćby we fragmentach dowiedzieliby się ciekawych rzeczy. Np święta wojna jest dopuszczalna, ale jako obrona kraju przed najeźdźcą-innowiercą. Ekspansja na inne tereny to już nie święta wojna. To samo tyczy się np zabijania nowonarodzonych dziewczynek. Narodziny kobiety w rodzinie muzułmańskiej to hańba. Kobieta jest mniej warta od krowy (ta przynajmniej mleko daje). Koran natomiast zawiera wersety mówiące, iż jest to błąd i postępowanie takie zostanie potępione. W związku z tym sądzę, że trudno jest stwierdzić co dzieje się z ludźmi po śmierci.

P.S. Te rzekome dziewice dostają jedynie panowie, którzy za życia na ziemi nie skalali się uciechami cielesnymi ;) A nie jak się nam wydaje - każdy.

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z czegoś muszą się brać dziewice dla muzłumanów w raju. Ponownie odradza się im błona dziewiczna w drodze do raju, aby tam zaspakajać takiego muzłumana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Effectrix"]
P.S. Te rzekome dziewice dostają jedynie panowie, którzy za życia na ziemi nie skalali się uciechami cielesnymi ;) A nie jak się nam wydaje - każdy.[/quote]
Mały błąd. 72 hurysy mają rzekomo otrzymać męczennicy. Wybór, czy przyjmą ową nagrodę - czy nie - będzie należał do nich.
Muzułmańska, wierząca kobieta, w raju wyzbędzie się palącego uczucia zazdrości, wszystkie jej życzenia spełnią się, będzie bardzo szczęśliwa. Co ciekawe - "status" wierzącej muzułmanki w raju będzie wyższy niż "status" owych hurys. Może mężowie wreszcie je docenią. Szkoda,że dopiero po śmierci :aniolek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na muzułmańską kobietę w raju ma czekać ten mężczyzna, który był jej mężem. Jeśli była niezamężna za życia, to dostanie od Allaha idealnego męża. ( Źródło: http://www.planetaislam.com/wiara/kobiety_raju.html ) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Islam to religia zbrodni, której historia oparta była na krwi. I nadal jest. Muzułmanie skazują na śmierć w męczarniach setki tysięcy ludzi. Jak można wierzyć w coś co doprowadza do ludobójstwa, pedofilstwa, maltretowania? Do tej pory muzułmanie nie przeprosili za swoje zbrodnie! Jakim cudem toleruje się religię gorszą niż nazizm?

Panie Jezu Chryste ! Rozpal we mnie ogień!

[img]http://img193.imageshack.us/img193/5467/beznazwy2kopiaq.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciekawe czy inkwizycja przeprosiła za palenie na stosach?? Czy przeproszono za Wojciecha który wyżynał całe wsie do nogi pod pretekstem wiary, czy kościół przeprosił i robi coś z pedofilią w kościele?? Hmm myślę sobie że jakim cudem toleruje się również tą religie która jest gorsza od nazizmu, komunizmu i wszystkiego co najgorsze??
Każda religia to utopia, każda jedna była po to a by sterowac umysłami maluczkich i nadal starają się to robić.
A wracając do tematu co czeka kobiety w raju... NIC. Nie ma raju ani tego ani tamtego. Jest tylko to jedno życie i żyjmy tak aby nigdy niczego nie żałować a na łożu smierci móc powiedzieć... miałem zajebiste życie, byłem szczęsliwy, kochałem i byłem kochany bo tylko to się liczy a nie coś czego nikt n igdy nie udowodni. Życie nie po to jest aby cierpieć... życie jest po to aby się nim cieszyć.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejny raz wskazujesz i krzyczysz na "katolików" i błędy przeszłości, bo tak ci pasuje - tylko jednego kozła ofiarnego znajdując bo jest akurat pod ręką i akurat w temacie o islamie ;) Papież JP2 za m.in. inkwizyję przeprosił z 1995 r. A czy jakiś imam albo przywódca islamski przeprosił za zbrodnie islamu? Nie. A czy wiesz dlaczego? Różnica między muzułmanami a pozostałymi religiami jest taka, że w każdej religii może się zdarzyć agresja – ale w islamie jest ona wpisana w system. Dobry muzułmanin to agresywny muzułmanin.
Muzułmanie lubią niszczyć i wprowadzac swoje chore nakazy, zakazy.

Panie Jezu Chryste ! Rozpal we mnie ogień!

[img]http://img193.imageshack.us/img193/5467/beznazwy2kopiaq.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czy przeprosiny coś zmienią?? CZy zmieni się nastawienie kogokolwiek do całej sprawy?? NIe. Tak samo nie zmieni sie Twoje zdanie że islam to religia pokoju. Niestety są skrajne osoby które nad interpretuja to co wyczytały w koranie i takie sa efekty.
Każda religia jest zła dla innej religii... każda religia to utopia ot wszysko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zmieniają. Dla jednych więcej, dla drugich mniej. Zależy kto na ile jest w stanie wybaczyć. I to jak szczerze są wypowiedziane słowa przepraszam.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko te słowa nic nie naprawiają, nikomu życia nie zwrócą. Spytajcie rodzin ofiar czy przepraszam łagodzi ich ból i cierpienie po stracie bliskich...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha jaki temat, takiego się nie spodziewałam. :D Jednak nie wypowiem się, bo mało mnie obchodzi co czeka muzułmańskie kobiety w raju i nie interesuje mnie ich religia. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No Red... idź i zapytaj. ;) Bo ja wiem jaka jest odpowiedź.

Życia nie wrócą, ale mogą zmienić życie tych, którzy żyją.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja niestety też wiem... i przepraszam nic nie zmienia... absolutnie nic. Zmienia tylko działanie a nie słowa. Zamiast przepraszać nich zmieniają siebie na początek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muzułmanka w raju spotka się ze swoim ziemskim mężem, a jeśli nie była mężatką to dostanie idealnego męża, podobno ;)

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No, wizja idealnego męża kusi, zaczynam się zastanawiać czy warto się męczyć na tym świecie :-P

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ainara"]No, wizja idealnego męża kusi, zaczynam się zastanawiać czy warto się męczyć na tym świecie [/quote]
haha zaczynam Cie lubic :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha... skoro tak świetnie się rozumiemy to pewnie i doświadczenia życiowe z płcią męską mamy podobne :D

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi