Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Regi

Najtrudniejsza gra w jaką graliście

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie...
Dla mnie najtrudniejszą grą był bodaj Far Cry.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Driver :evil: Doprowadzał mnie do szału... na tej grze roztrzaskałem sobie klawiaturę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak dla mnie to chyba ta (do drugiego poziomu dojsc to juz hardkor:

CAT MARIO
http://www.geocities.jp/z_gundam_tanosii/home/applet/Main.html

(wymaga zainstalowanej javy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oczywiście Commandos ...

Jedna z naj naj naj trudniejszych gier taktyczno wojennych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Simsy, za nic nie mogę przejśc tej gry. :-P

?miejecie si? ze mnie, bo jestem inna. Ja si? ?miej? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami.

"Lepiej grzeszy? i ?a?owa?, ni? ?a?owa?, ?e si? nie grzeszy?o"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]oczywiście Commandos ... [/quote] Tja... Gra trudna, wymaga kombinowania choć wszystko opiera się na szczęściu i szybkim ruchu myszki. Jeden pyłek kurzu na podkładce i leżymy ^^, Uwielbiałem misję ze szpiegiem, tj zakradanie sie do bazy itd... Commandosi nie wciągneli mnie na zbyt długo - na grze spędziłem kilka wieczorów po czym szybko CD-ki wylądowały w szufladzie :-)

Dune 2000. Takkkk! Kontynuacja pierwszego RTSa w historii. Trzy rody do wyboru; Atrydzi, Harkonnenowie i Ordosi. Gra bardzo trudna, początki cięzkie acz po kilku miesiącach spędzonych na wielogodzinnych rozgrywkach opanowałem ją do perfekcji. Najlepsze misje Ordosów.

Pewnie nikt nie skojarzy takiej gry jak Dark Colony (premiera - 1997). Była kiedyś w CD-Action jej pełna wersja, od razu zakupiona i wypróbowana przez kuriakiego :-) Sposób rozgrywki nie różnił sie zbytnio od standardu, ale największy problem stanowiło... spowolnienie ruchów jednostek. Ciężko mi to tak wytłumaczyć, ale mała nienaturalność w poruszaniu się jednostek sprawia, że granie staje się niewygodne, wręcz trudne. Jak na tamte czasy DC była świetnym produktem lecz z racji swojej oryginalności(?) sprawiła mi wiele kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie Far Cry, ale na poziomie bardzo trudnym, kiedy przeciwnicy przewyższają nas nawet energią życiową. W istocie, tak koszmarny poziom trudności jest ciekawym zabiegiem. Rozrywka jest wysoce satysfakcjonująca, wymusza kombinowanie, co bardzo cenie sobie w grach- ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]CAT MARIO[/quote] Potwierdzam :mrgreen:
Nigdy nie wytrwałam więcej niż 2 poziomy... strasznie irytujące.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie to żadna.
Nie grywam w gierki. Kiedyś się czasem w coś zagrało.
Hmm przejść Contrę na 1 życiu to mistrzostwo ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi