Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja

Rodzeństwo

Rekomendowane odpowiedzi

;-)

Macie rodzeństwo?
Braci czy siostry , starsi czy młodsi od Was?
Dogadujecie i traktujecie się jak przyjaciele , czy toczycie wieczną wojnę? :mrgreen:

I pytanie do tych ,którzy nie mają.
Dobrze jest być jedynaczką ,jedynakiem?

Ja mam dwie siostry , jedną starszą , drugą młodszą
Lepszy kontakt mam z tą starszą ,jednak nie wyobrażam sobie życia ani bez jednej , ani bez drugiej ,obie wnoszą coś do mojego życia.
Edytowane przez Gość

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam rodzeństwa. Jeszcze do niedawno w tym widziałem same plusy. Ale w sumie tak sobie myślę jednak zawsze ciekawiej, jak ma się z kim pogadać w domu. Taka starsza siostra na przykład :P Bo jakimś młodym bachorem jakoś nie specjalnie mi by się widziało zajmować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"] Bo jakimś młodym bachorem jakoś nie specjalnie mi by się widziało zajmować...[/quote] etam , siostrzyczkę lub braciszka do wózeczka i na spacerek z dziewczyną obok :mrgreen:

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam dwójkę młodszego rodzeństwa.. liczę,że jak podrosną to będę miała o czym z nimi porozmawiać bo na chwilę obecną to im tylko gry w głowie.

mam także 'brata' i 'siostrę' z pierwszego małżeństwa mojego ojczyma. są moim rodzeństwem jedynie na papierku, aczkolwiek mam z nimi dobry kontakt. oboje są starsi.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]maja[/b], Ty mi już lepiej nie mów. Już ja widzę jakby to wyglądało i co by sobie ludzie mogli pomyśleć :P

Poza tym małe dziecko ogólnie jest problematyczne :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam młodszego brata. ale właściwie prawie całe życie byłam jedynaczką, bo mój brat jest ode mnie młodszy prawie 18 lat. życie jedynaka jest stanowczo przereklamowane. Stanowczo.
Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez brata, prawie traktuję go jak własne dziecko, rozpieszczam go do granic możliwości i robię z nim po prostu wszystko.
W sumie dlatego jest mi ciężko na studiach, rzadko bywam w domu, a mój skarb, to całe moje życie.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem jedynaczką .. ale od zawsze mój kuzyn jest dla mnie jak brat..
najlepsza była jego reakcja na moje narodziny 'łeeeee dziewczyna' xD
w sumie zawsze marzyłam o tym żeby mieć starszą siostrę.. :)
[quote="Matrix"]Poza tym małe dziecko ogólnie jest problematyczne [/quote] moja koleżanka będzie miała siostrzyczkę trochę ma pretensje do rodziców bo ma już 2 młodszych braci przy średniej sytuacji finansowej.. a do tego Amelia urodzi się jakoś w lutym a dziewczyna jest w maturalnej klasie.. więc..;p

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PannaNikt"]a do tego Amelia urodzi się jakoś w lutym a dziewczyna jest w maturalnej klasie[/quote] mój brat się urodził jak byłam w drugiej LO.

Boi się, że zaczną plotkować, że to jej dziecko?

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]Boi się, że zaczną plotkować, że to jej dziecko?[/quote] myślę , ze nie. Najbardziej obawia sie tego , że będzie jej przeszkadzać w nauce do matury..

ahh w sumie chciała bym mieć takiego malutkiego braciszka albo siostrzyczkę .. uwielbiam dzieci *-*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PannaNikt"]będzie jej przeszkadzać w nauce do matury.. [/quote] to pic na wodę fotomontaż. taki maluch raczej nie powinien przeszkadzać, dużo gorsze (w sensie bardziej zajmujące uwagę) są dzieci między rokiem a trzema laty. poza tym, wszystko jest do zorganizowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nam 2 siostry
jedna 18 druga 24 i toczymy wieczna wojnę ze sobą :evil:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam starszego brata.
Zazwyczaj toczymy kolejne wojny, ale czasem można się dogadać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam czwórkę starszego rodzeństwa ... 3 siostry i 1 brata :mrgreen: ... niekiedy są miedzy nami małe sprzeczki ale zawsze się jakoś dogadujemy :-) ... Najlepsze jest to ze zawsze mogę liczyć na ich pomoc w rożnych sytuacjach i odwrotnie ... fajnie jest mieć starsze rodzeństwo ;-) ... nie wyobrażam sobie życia bez nich ... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]to pic na wodę fotomontaż. taki maluch raczej nie powinien przeszkadzać, dużo gorsze (w sensie bardziej zajmujące uwagę) są dzieci między rokiem a trzema laty. poza tym, wszystko jest do zorganizowania.[/quote] w sumie też tak myśle jest ich w domu 5(razem z rodzicami) zawsze mogą się podzielić obowiązakami nad dzieckiem.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie w domu od razu było powiedziane.
To nie jest Twoje dziecko, nikt nie wymaga, żebyś się nim zajmowała.

ale nawet jak się do matury uczyłam to wolałam się Kacperkiem zajmować. Po prostu się w nim zakochałam i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam Brata (27lat) i siostre (32)... Stanowczo lepiej dogaduje sie z bratem...:) Z siastrą zazwyczaj są kłutnie... Ale w trudnych sytuacjach nawet zgrane z nas rodzeństwo... xD :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam brata. Starszy jest on ode mnie o 2 lata. Bedac dziecmi, czesto dokuczalismy sobie, wiele razy dochodzilo do bitw, rekoczynow itp. (placze byly na porzadku dziennym) Zawsze chcialam miec to, co on.. chodzilam za nim wszedzie, czesto po szafkach xd Czasami bywalam rowniez zazdrosna o niego, bo rodzice oraz babcia, poswiecali jemu wiecej uwagi.
Z wiekiem jednak przestalo tak byc. Mamy ze soba swietny kontakt i rzadko dochodzi do jakichkolwiek starc. Jeden stoi murem za drugiego. Kryjemy siebie nawzajem przed rodzicami :D
Kiedys pamietam narzekalam strasznie i mialam pretnesje do mamy, ze mam brata.. wiem teraz jak bardzo sie mylilam :-) Nie chcialabym bym jedynaczka.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]u mnie w domu od razu było powiedziane.
To nie jest Twoje dziecko, nikt nie wymaga, żebyś się nim zajmowała.

ale nawet jak się do matury uczyłam to wolałam się Kacperkiem zajmować. Po prostu się w nim zakochałam i tyle.[/quote]
hah miała bym tak samo kocham dzieci;p ... zawsze mi wszyscy mówią że mam podejście do nich^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ekhm, mam dwie starsze siostry :-) Obecnie mają już swoje rodziny więc nasz kontakt stał się rzadszy niż wcześniej. Kilkanaście lat temu ostro się działo... Podstawowym tematem walk był ... pilot :mrgreen: Ja chciałem oglądać kreskówki, wrestling albo sport na Europsorcie, one wspaniałych Backstreet Boys na MTV :-) Dochodziło do rękoczynów, latały włosy, nie obyło sie bez gryzienia (zgadnijcie kto był ofiarą :D ). Wśród tych kłotni znajdowaliśmy jednak czas na wspólne zabawy, spędzanie czasu ze znajomymi, którzy traktowali nas na równi. Do dziś mam starsze koleżanki i bardzo mi miło, kiedy te idąc z dziećmi zatrzymują się by porozmawiać, spytać o obecną sytuację itd :-)

Z upływem lat nasze relacje poprawiały się, one uganiały się za chłopakami, ja przeżywałem pierwsze miłości. Nie było u nas wzajemnego skarżenia. Staraliśmy się trzymać razem i kryć wszelkie występki... PO jakimś czasie zupełnie wyrośliśmy z dziecinnych walk, teraz jest ok i z pewnością nic już sie nie zmieni :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam starsze rodzeństwo brata i siostrę
wiadomo jak w rodzinie bywa są kłótnie , walki
raz jest dobrze raz złe
kiedyś był kryzys gdy każde z nas poszło na swoja stronę
wiec nie jesteśmy tak strasznie i zgrani

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem jedynaczką..
Zawsze chciałam mieć brata albo siostre ^^
No ale jakoś rodzicom wystarczam JA

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam brata, ale młodszego o blisko połowę mojego życia, czyli o 10 lat ;) Nie utrzymujemy w zasadzie kontaktów... hm... żadnych? A jak już, to bardzo neutralne. Wiadomo, brat bratem, ale ja mieszkam gdzie indziej, a z rodziną widzę się raz na 2-3 miesiące. Tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"];-)

Macie rodzeństwo?
Dogadujecie i traktujecie się jak przyjaciele , czy toczycie wieczną wojnę? :mrgreen:

I pytanie do tych ,którzy nie mają.
Dobrze jest być jedynaczką ,jedynakiem?

Ja mam dwie siostry , jedną starszą , drugą młodszą
Lepszy kontakt mam z tą starszą ,jednak nie wyobrażam sobie życia ani bez jednej , ani bez drugiej ,obie wnoszą coś do mojego życia.[/quote]
mam rodzeństwo ,to młodszy brat .
hm.jest między nami spora różnica wieku ,bo 10 lat ,więc zazwyczaj ja musze ustepywać ,jak coś to ja musze sprzątać czy coś tam ,czasem jest mocno wkurzona na niego ,ale nie wyobrażam sobie jak mogłoby byc bez niego ;-) więc nie żałuje ,ze pojawił się on na świecie ,bo długo dosyc byłam jedynaczką i nie jest to tak fajne ,chociaż teraz musze się dzielić z moim bratem ,ale później gdyby nie on moze wyrosłabym na skąpca totalnego :-P

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"] Macie rodzeństwo?
Dogadujecie i traktujecie się jak przyjaciele , czy toczycie wieczną wojnę? :mrgreen:[/quote]
Mam rodzenstwo - brata i siostre. Obydwoje sa mlodsi ode mnie (niestety :/)
W sumie od kiedy sie wyprowadzilam, to sie dogadujemy bardzo dobrze :D

Two things are infinite: The Universe and human stupidity, althought I'm not sure about The Universe. - Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam młodszą siostre. gadamy gdy coś chemy, nie dogadujemy się. Jesteśmy z innych światów

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/7fccaef6e1.png[/img][/url]

[i](...) Porwa?a ksi?cia i juz nigdy go nie odda?a..chroni?a go i kocha?a ... [/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi