Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rebellious angel

warsztaty

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie .czy są u Was w szkołach warsztaty ? lub czy były ? jak one wygladały u Was?
uważacie ,ze to dobry pomysł czy zupełne marnowanie czasu ? czy są one u Was obowiązkowe ?

u mnie są warsztaty ,spotykamy się po lekcjach z taką babką razem z moja klasą ,na początku wydawało mi się,że to super pomysł ,teraz troche tak powiem nudno jest na nich ,ale mam nadzieje ,że to się jakoś rozkreci i bedzie z tego pożytek :-) przynajmniej te zajęcia prowadzi młoda kobieta ,która nas w pewein sposób rozumie ,stara się nam pomóc w jakiś problemach ,chociaż my z tymi kłopatami rzadko występujemy dlatego ,że musimy iść planem materiału ..nie są one obowiązkowe i czasem żałuje ,że się zapisałam ..ale mam nadzieje ,ze jednak to przyniesie korzyści podsumuwując. :-)
Edytowane przez Gość

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U nas w gim były od czasu do czasu organizowane warsztaty tyle, że w trakcie lekcji :mrgreen:
Cóż, raz policjant pogadał o narkotykach i przestępstwach, raz lekcja z jakąś panią psycholog... Można powiedzieć, że nie było to złe ale raczej mało kto był zainteresowany lekcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie też organizują od czasu do czasu ;-) Ale zwykle wtedy przyjeżdża ktoś z zewnątrz ;-) Np czesto odwiedza nas pan z IPN-u :lol: Ciekawie jest :-P Lekcje mijają, a my dowiadujemy sie nowych rzeczy :lol: niekoniecznie związanych ze szkola :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi