Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katulek

Dlaczego odmawia ????

Rekomendowane odpowiedzi

chłopak, mówi że jest mu dobrze z nową dziewczyną,\ i wogole, ale z była nie chce sie spotkać ( mimo ze twierdzi ze nic do niej nie czuje, ze jego uczucie sie wypalilo) byli razem przez 14 misiecy, ale juz byla podobna sytuacja ze zerwali i po miesiacu sie spotkali i wtedy sie pogodzili, myslisz ze on boi sie z nia spotkac ?? jesli tak to czego sie boi ?? Edytowane przez Gość

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może po prostu nie chce i już. Ja nie mam nic do moich byłych (niektórych :P ), żyjemy w zgodzie, ale jakoś nie mam ochoty na spotkania z nimi. Nie widzę żadnego sensu.

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
może się 'odkochał', a nie chce się spotykac z osobą z którą był tak zwiazany, bo boi sie ze uczucie wroci a tego moze nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
może boi się że była dziewczyna zacznie go przekonywać do powrotu , a on nie bedzie wiedział jak się wykręcić , albo poprostu chce zamknąć ten rozdział i narazie nie wracać do tego .
nie wydaje mi się to jakieś nienormalne .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moze sie jeszcze nie odkochał... Chce o niej zapomniec a ty mu w tym pomagasz... Trudno określic.... To zalezy kto w tamtym zwiazku zerwal i dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
może obawia się tego , ze gdyby się spotkali mogli by znowu coś poczuć... (jak już raz z tego co mówisz się stało.. ) a jest mu dobrze z nową dziewczyną i nie chce jej zranić ani tego stracić..

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest to dla niego zamknięty rozdział, jest w szczęśliwym związku. Nic dziwnego że nie wraca do przeszłości, która jest zamknięta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro jest tak zafascynowany swoją nową dziewczyną, to dlaczego ciągle wypytuje mnie o to czy mam kogoś ( w pewnej chwili źle mnie zrozumiał i doszedł do wniosku ze ja już mam kogoś i poprosił, bardzo prosił o fotkę mojego nowego faceta), on wie że byłam z kimś blisko fizycznie ( zresztą o to też wypytuje czy z kimś utrzymuje kontakt seksualny, co czułam, jak się czułam, czy dobrze mi było. No sorry czy ktoś może mi wytłumaczyć po co on się o to wypytuje, skoro jest tak zafascynowany nową dziewczyna ????????

To jest o mnie, po prostu napisałam w trzeciej osobie bo było mi łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cóż nie wydaje mi się aby to był ten syndrom, ale ja nie jestem do końca obiektywna, ostatnio się z nim pokłóciłam, bo dał mojej przyjaciółce ( na fotce) aż 4 prezenty, mimo że widział ją tylko raz na oczy i to tylko jakieś 3 minuty, a ja dostaąłm tylko jeden ( wiem to jest bardzo dziecinne, ale miałam wtedy okropny dzien, byłam zła na wszystko i wszystko mnie denerwowało) i wywiązał się taki dialog ( 23grudnia):
Ja (J): czemu to robisz ??????? dlaczego, kurwa juz dosc mnie zraniles
ON (O): ale co robie i czym cie ranie?
J: nie udawaj ze nie wiesz o czym mowie, spe4cjalnie anecie co chwile dajesz prezent i komenta chcciales mnie zronic prosze bardzo udalo ci sie,gratuluje
O: tobie tez dalem prezent chyba nie??
nie zrobilem tego zeby cie zranic...
a pozatym to z toba gadam na gg a nie z nia
J: tylko dlatego ze ona nie ma gg, kamil ja slepa nie jestem, no tak ja jako twoja była nawet nie zasługuje aby byc wsrod w twoich znajomych, poprostu kamil traktujes zja kurwa 1000% razy lepiej niz mnier, a tylko raz ja na oczy własne widziales ....... kamil ja mam dosc przestan mnie ranic !!!!!!!!!!!!!!
O: nie mam zamiaru cie ranic!!!! jak sie tak poczulas to sory... nie robie tego umyslnie. zmienie cos i bedzie lepiej
J: jasne obiecanki cacanki, ile razy mi obiecales ze zminisz swoje zachowanie i bedzie lepiej ????? a bylo coraz gorzej, z kazda chwila gorzej, niektorych rzeczy juz nie da sie zmienic
O: no postaram sie troche
J: k. jestes szczesliwy z kaska, prosze zapomnij o mnie choc na jakis czas
O:oki, skoro tego chcesz
J: uwierz mi ze bardzo tego nie chce, ale tak bedzie lepiej
O: nie, nie chce zrywac zupelnie kontaktu, ej sory za ta anete
J: tak będzie lepiej
O: nie, nie wydaje mi sie zeby tak bylo lepiej
J:bedzie lepiej, tobie jest łatwo kochasz kogos nnego,
O: poprostu miedzy mna a nia wywiazal sie jakis taki jakby dialog na fotce ale ja jej nawet nie odpisywalem wiec dlatego pozniej dalem jej te prezenty
J: a ja chce byc poprotu szczesliwa
O: i uwierz ze nie chce ci tego utrudniac,no na serio
J: wiem k. ale kontakt z toba bardzo mi to utrudnia
O: skoro tak uwazasz... oki, niie mam zalu ani niczego, rozumiem
J : nie rozumiesz i pewnie nigdy niezrozumiesz
O: postaraj mi sie to wytlumaczyc
J: to nie jest łatwe,jak ja kogos pokocham to całym sercem ( nie liczac jakis tam przelotnych zauroczen)
i ja ciebie naprawde pokochałam, tak samo kochałam harrego i zeby sie odkochac bedzie mi bardzo ciezko kurcze jest mi bardzo ciezko to ze jestes z kaska i jestes z nia szczesliwy jakios mi to ułatwia, ale rozmowy z toba nie
a do tego tak wspaniales traktujesz anetke
kurcze nie mialamz toba kontaktu to jakos sie trzymałam, ale jak dzis piłam wina to myslalam ze sie rozkleje
O: mhm, 8 1:30)
J: tobie jest łatwo bo nic do mnie nie czujesz
O: rozumiem cie
J: nie neirozumiesz,bo nic do mnie nie czujesz, wiec nie mozesz zrozumiec co ja teraz czuje
O: mhm, oki
J : co ok ??
O : jak bedzie ci lepiej, mozemy przerwac kontakt na chwile, na jakis czas
J: na jakis czas to znaczy na jaki ??
O: na ile ci odpowiada
J: na 2 lata ??
O: sama zdecydujesz kiedy sie odezwac
J: a jak niewytrzymam ??
O: kiedy poczujesz ze juz mozna, trudno
J: nie wiem czy kiedys tak poczuje
O: zobaczymy jak to bedzie

Ale we wigilię napisał na gg, niby tylko życzenia, ale napisał ... co robić jak dać sobie radę ??????

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 15 Styczeń 09, 01:38[/b] **[/color][/size]
A obecnie moja sytuacja wygląda tak, związku z tym że nie możemy ze sobą pisać oficjalnie zalożyłam sobie drugi nr gg, gdzie mu obiecałam że pożyczę jeden taki film,po weekendzie wydało się że to ja, wytłumaczyłam mu dlaczego i wogóle spytałam się go czy nadal chce ten film, powiedział że tak i się umówiliśmy na spotkanie. Dzień przed spotkaniem wyznał mi pewną tajemnice że nieodzywał się do mnie bo uciekał w świat alkocholu i trawki, oraz bardzo mocno mnie przeprosil za wszystko. Przyszedł i na dzień dobry dostałam buziaka w policzek,no cóż byłam w małym szoku, poszliśmy się przejść, pogadaliśmy o jakich pierdołach, o tym czemu ucieka w alko, czy jaego laska jest jego lekiem na całe zło( bo ja byłam tyakim lekiem, co się okazało ona nie jest i ona zna tylko częśc prawdy tego co mi powiedział). Poszliśmy na karuzele, al;e nie utrzymywaliśmy jakiegoś kontaktu fizycznego. Potem zaczoł rzucać we mnie śnieżkami, potem poszliśmy na przystanek i tam się do niego przytuliłam, poprostu musiałam to zrobić,a on wydal odglos z siebie podobny do wrrrrrrrrrr więc się odsunełam i powiedziałam że mógl powiedzieć że nie wolno mi się przytulić,a on wtedy mnie przytulil tak strasznie mocno, popdjechał autobus i wtedy znów dał mi buziaka w policzek, tym razem bliżej ust. Na spotkaniu obiecałam mu że nie będę się odzywać przez najbliższe dwa lata ( było tak pól serio pół żartem) a on na to że ja nie ale magda zawsze może się odezwać.

Jak to jest możliwe że on ją kocga, ale nie ufa jej na tyle co mi. Już sma nie wiem co myśleć na ten temat ...

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może się boi, może nie chce wracać do tego co już było,a może nie chce robić przykrości i wzbudzać zazdrości w swojej nowej dziewczynie ;-) Czasem kolesie mimo, że teoretycznie sa z nami pogodzeni, to wola zachowac dystans :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kabri90[/b], widzę że nie czytałaś dokładnie mojego ostatniego posta, temat jest stary, cóż sytuacja narazie wygląda tak że czasem rozmawiamy na gg lub przez tel, ostatnio się go spytałam czy możemy się spotkać zgodził się tylko ciężko nam ustalić jakiś termin na studiuje, ja studiuje i pracuje, ale jakoś damy radę się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi