Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja

Strong man

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia Mariusz Pudzianowski jest najsilniejszym Polakiem.

Mariusz Pudzianowski trenuje sporty siłowe od 7 grudnia 1990. Pierwszym startem były Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Miał wtedy 16 lat. Jego rekord wynosił wtedy 160 kg. Dwa lata później wyciskał już 205 kg. Od pierwszego występu na MP dziesięciokrotnie stawał na najwyższym podium. Karate kyokushin trenuje od 11 roku życia do dziś. Obecnie posiada 4 kyū. Przez niecałe 7 lat (15-22 lat) uprawiał również boks. Pierwszy jego start w zawodach Strongman odbył się 1 maja 1999 w Płocku.

[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:bPwLhr2Fy-wQEM:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/25/Mariusz_Pudzianowski-mv4-2006.jpg[/img]

Śledzicie wyczyny siłaczy?Jeżeli tak , to komu kibicujecie i które konkurencje uważacie za najciekawsze?
Mi zdarza się czasami obejrzeć , ale za nic w świecie nie chciałabym , aby mój facet tak wygladał :-P
Edytowane przez Gość

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam kiedyś strong man , i zawsze kibicowałam Mariuszowi , mi się jego mięśnie nie podobają są za duże :-D w podnoszeniu ciężarów radzi sobie bardzo dobrze , ale w śpiewaniu, tańczeniu już nie :-P
Moja ulubiona konkurencja to CIĄGNIĘCIE TIRA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zapomniałaś dodać że w sportach walki też mu nie idzie :mrgreen: .

Ale cenię go jako sportowca i to w jaki sposób reprezentuje Polskę za Granicą .

"Gdy się urodziłem ,Diabeł krzyknął kurw.. konkurencja .."

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

[b] Co się gapisz ?? Uważaj bo [u]Niedotykalna[/u] cię zje ....[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do Mariusza hm zraził mnie jedną sytuacją, która miała miejsce gdy śpiewał w jakimś programie, gdzie powiedział ''jeśli coś Ci nie pasuje w moim śpiewaniu to przyjdź i powiedz mi to wtedy pogadamy'' coś takiego.. Tańczy koślawo :D ale nie każdy ma talent do tego. Oglądałem strong men i kibicowałem mu zawsze, tylko taki dziwny się zrobił :-P pewniaczek, że nikt mu nie dowali... być może za duży jest jak i w szerokości i długości i nie wiem co jeszcze :lol: :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pamiętam jak po walce z Najmanem chwalił się że jest niepokonany i już niedługo sięgnie po mistrzostwo w mma :lol: to mnie dopiero rozbawiło!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi