Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Demon

Co robić w Hipermarkecie?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]Wskazówki co robić w Hipermarkecie:)))

1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tam, by dzwoniły co 5 minut.

3. Zrób smugę z soku pomodorowego prowadzącą do toalet.

4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś kredyt na paczkę M&M-sów.

6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.

7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem,że przyniosą poduszki.

8. Kiedy ktoś z obslugi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

9. Spójrz prost w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nisie.

10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, Używając lejków różnej wielkości.

13.Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać,wykrzykuj "Weź mnie!...weź mnie!!"

14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na podłogę, przybierz pozycję embrionalną,chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znowu te Głosy!!"

15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "Hej, papier toaletowy się skończył!!"[/quote]
[size=9]Jeśli wątek sie powtórzył - pzrepraszam. [/size]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Demon"]1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi. [/quote] o kurcze chciał bym widzieć ich mine :lol:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Demon"]1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi. [/quote] Takie rzeczy już się robiło :D ale prezerwatyw mieliśmy o wiele wiele więcej ^^

A reszta też dobra :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oo, no ciekawe,ciekawe ;D
musze pokazac to mojemu szalonemu kumplowi - on napewno wyprobuje ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi