Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iga

Blondynka Czy Brunetka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałam Gdzie to dać;D
Ale myślę że ten dział będzie odpowiedni:D

Stereotypem jest że faceci wolą Blądynki:D
Ale jak jest naprawde;>?
Brunetka?
Blądynka?
Czy Może Ruda;P ?[/b]
Edytowane przez Gość

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a gdzie się podziały rude? dyskryminacja! :P

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie to obojętne... ma być ładniejsza ode mnie i ma mieć w głowie poukładane. Kolor włosów nie jest dla mnie ważny... może być nawet rażący zielony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podobno mężczyźni wolą blONdynki, bo zazwyczaj są głupsze i łatwiej się przy nich wykazać, błysnąć wiedzą i takie tam (powołuję się tylko na jakieś wyniki badań, sama tak nie twierdzę).
Ale jakoś nie spotkałam sie jeszcze z facetem, który by sie umawiał tylko z blondynkami, tylko z brunetkami albo tylko z rudymi

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ech..to jest głupie ,że uważa się ,że blondynki są głupie i te rózne kawały o nich ..czemu nakurat blondynki?owszem jestem taka ciemna blondynka i bede bronic ,ze to jest nieprawda z tymi blondynkami

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Mnie to obojętne... ma być ładniejsza ode mnie i ma mieć w głowie poukładane. Kolor włosów nie jest dla mnie ważny... może być nawet rażący zielony.[/quote]\
kurcze nie zawsze się z tobą zgadzam ale tu masz racje nie ważne to co na głowie tylko w głowie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ooo...a mnie bardziej pociagaja brunetki, jeszcze bardziej...rude :D

No, ale nie wygląd sie liczy a charakter, inteligencja ;) Choc nie mialbym przeciwko gdyby kobieta posiadala oba walory na odpowiednio wysokim poziomie ;)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]No, ale nie wygląd sie liczy[/quote] bzdura! wygląd się liczy, a na samym początku znajomości [u]tylko[/u] wygląd się liczy!

brunetki czy blondyny? czy rude może lub łyse? każda może być urocza, ale i każda może być... mniej urocza, bez względu na kolor sierści.

a osobiście? lubię krótkie włoski u kobiet, a spotykawszy się z dziewuszką ogoloną na zero, uznałem, że jest to super-sexy. choć zasady na to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ostatnio na imprezie rozmawiałam z kolegą i jakoś temat zeszedł nam na 'dlaczego faceci wolą blondynki?' kolega stwierdził ze blondynki są to kobiety mniej skomplikowane których procesy myślowe nie są zbyt złożone.. i łatwiej im takie poprostu zrozumieć xD

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Andzia_145"]eee...chyba nie ma racji z tym ,że blondynki są mniej skomplikowane :P[/quote]Wg moich obserwacji większość blondynek(farbowanych czy nie...) jest przygłupia :]

Ja bardziej wole brunetki choć kolor włosów nie ma zbyt dużego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Andzia_145"]eee...chyba nie ma racji z tym ,że blondynki są mniej skomplikowane [/quote] też bym tego nie powiedziała bo intelekt nie zależy od koloru włosów.. dziewczyny o zgrozo stają się 'słodkimi idiotkami' ale czy faceci jakimkolwiek sposobem wymagają od nich żeby takie nie były? otóż w większości nie ! niektórym panom jest to nawet na rękę ..

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"][quote="Andzia_145"]eee...chyba nie ma racji z tym ,że blondynki są mniej skomplikowane :P[/quote]Wg moich obserwacji większość blondynek(farbowanych czy nie...) jest przygłupia :]

Ja bardziej wole brunetki choć kolor włosów nie ma zbyt dużego znaczenia.[/quote]
o .teraz powinnam się obrazić :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To, samo można powiedzieć z drugiej strony, że blondyni, są głupsi od brunetów, a tak nie jest
Kolor włosów nie ma nic od inteligencji, inteligencją ale się rodzisz, albo z czasem jej nabywasz, ucząc się życia a i tak głupim się umiera :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Brunetki, blondynki ja wszystkie Was dziewczynki całować chcę." ;-)

Ale szczerze mówiąc bardziej mnie "ciągnie" do ciemnych (chodzi o kolor włosów oczywiście) blondynek.

[img]http://rodisite.com/walka.gif[/img]

Uooo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WoW! Jakie miałabym tu powodzenie! ;-) :-D :aloha: żartuję
a tak poważnie, to ja mam inne pytanie, jak to jest, że do tymczasowego "związku" szukają panowie blondynki, ładne, czasami nie mądre dziewczyny, tak jak piszą tu niektórzy, aby się popisać, swoją własną inteligencją, a jak przychodzi już ten czas, że trzeba się na poważnie ustatkować, to szukają brunetki, właśnie czemu tak jest? Czy nie lepiej już do końca np mieć tę blondynkę? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Agulka"]Czy nie lepiej już do końca np mieć tę blondynkę? ;-)[/quote]Chciałabyś "ustatkować się" z kimś takim jak Doda ?? Ona sama by pewnie tego nie chciała :D

I nie kolor włosów świadczy o inteligencji lecz sama inteligencja. Jak ktoś jest głupi jak sławna Jola R. to i czarne włosy nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Chciałabyś "ustatkować się" z kimś takim jak Doda ?? Ona sama by pewnie tego nie chciała :D [/quote] NEVER!! na głowę jeszcze nie upadłam hihihihihihi!!! ;-) :-P :-P :lol:
[quote="THeMooN"]I nie kolor włosów świadczy o inteligencji lecz sama inteligencja. Jak ktoś jest głupi jak sławna Jola R. to i czarne włosy nie pomogą.[/quote] Coś mi się zdaje, że Jola w rzeczywistości jest blondynką a zrobiła się na brunetkę, ale niestety, mózgu nie mogła zmienić :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"][quote="Agulka"]Czy nie lepiej już do końca np mieć tę blondynkę? ;-)[/quote]Chciałabyś "ustatkować się" z kimś takim jak Doda ?? Ona sama by pewnie tego nie chciała :D

I nie kolor włosów świadczy o inteligencji lecz sama inteligencja. Jak ktoś jest głupi jak sławna Jola R. to i czarne włosy nie pomogą.[/quote]

oj ,ale nie tylko takie jak Doda są blondynki :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Andzia_145"]oj ,ale nie tylko takie jak Doda są blondynki :-P [/quote]Starasz się jakoś wybronić będąc blondynką ?? :lol: Bez obaw... Każda jest inteligentna, na swój sposób ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Chciałabyś "ustatkować się" z kimś takim jak Doda ??[/quote] Doda jest nieziemska :D
[quote="PannaNikt"]olega stwierdził ze blondynki są to kobiety mniej skomplikowane których procesy myślowe nie są zbyt złożone.. i łatwiej im takie poprostu zrozumieć xD[/quote] ej, mówcie co chcecie, ale jak jestem blondynką, to życie naprawdę jest jakieś takie... łatwiejsze xD
Edytowane przez Gość

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]ej, mówcie co chcecie, ale jak jestem blondynką, to życie naprawdę jest jakieś takie... łatwiejsze[/quote] U mnie też, mimo, że jestem brunetką :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"][quote="Andzia_145"]oj ,ale nie tylko takie jak Doda są blondynki :-P [/quote]Starasz się jakoś wybronić będąc blondynką ?? :lol: Bez obaw... Każda jest inteligentna, na swój sposób ;-)[/quote] tak! staram się wybronić . :-P bo to ,że blondynka nie znaczy ,że głupia :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam kiedyś blądynką, obecnie mam czarne włosy.
I dzięki temu zaczynam wierzyć w te stereotypy.
Kiedyś brałam życie jako zabawe, teraz spoważniałam i mam swoje wartości i poglądy.

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi