Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iga

Co Sądzicie o ...

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takich 13,14,15 letnich dziewczynach które, gdy sie na nie patrzy nie wyglądają na mniej niż 18. Podoba wam sie coś takiego? Czy nie lubicie gdy dziewczyna sie postarza. Czy według was możliwe jest ze 14 letnia dziewczyna może być tak samo dojrzała jak 18 letnia kobieta;>? Edytowane przez Gość

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="iga"]Czy według was możliwe jest ze 14 letnia dziewczyna może być tak samo dojrzała jak 18 letnia kobieta;>?[/quote] czasem ta 18stka to ma mniej w głowie od takiej 14. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale zdarzają się takie przypadki.

Co do samego wyglądu. Musiałabym tutaj użyć brzydkiego na takie dziewuszki,` bo jednak brzydko je nazywam.
Po co robić z siebie starą malutką? Młodość to coś superowego. Fantastycznie mieć taką niewinną twarz... Dzieckiem jest się bardzo krótko, a dorosłym zbyt długo i jeszcze zdąży się tym znudzić.
Nie jestem w stanie zrozumieć czym sie kierują takie dziewczyny.
Gdybym ja się fachowo wymalowała to pewnie też bym na jakąś 20stkę wyglądała, ale jakoś mi tego nie trzeba.
Nie podoba mi się takie postarzanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]iga[/b], poruszyłaś bardzo fajny temat ;-)
znam parę 14-15 które wyglądają na 18 lat
co do dojrzałości umysłu szczerze mówiąc wątpię
bo myślą tylko o chłopakach

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo ja wiem... w sumie to mi to lata. Niech się tam ubierają jak chcą. Tylko potem niech nie skiałczą, że jakiś facet się na nie gapi, że jakiś komentarz walnie.

Prawda jest taka, że prawie każdy w wieku 15 lat uważał się już za super dojrzałą osobę. Z perspektywy czasu, wydaje mi się, że nawet w wieku 20 lat byłem głupim gówniarzem. Leży to chyba gdzieś w naturze, pokazywanie swojej dojrzałości, pozowanie na dorosłego. No bo niby skąd ciągoty do fajek, alkoholu, seksu i innych dorosłych atrakcji wśród dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie to nic złego jak jakieś tam panienki wyglądają na starsze od siebie. Potem będą tego żałować . Tylko problem zaczyna się wtedy gdy sięgają po papierosy , alkohol czy też narkotyki. Gdy w takim wieku się uzależnisz prawdopodobnie nigdy nie wyjdziesz z nałogu.

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]madrav[/b], bo zakazany owoc smakuje lepiej :P
alkohol, papierosy są legalne po 18stce...
więc jak jesteś jeszcze gówniarzem to Cię to kręci i chcesz jak najszybszej do tego dorosłego świata (:
[quote="madrav"]Tylko potem niech nie skiałczą, że jakiś facet się na nie gapi, że jakiś komentarz walnie. [/quote] jak się na tym skończy to jeszcze pół biedy. Niekiedy są zbyt prowokujące...
[quote="MagicalFire"]co do dojrzałości umysłu szczerze mówiąc wątpię
bo myślą tylko o chłopakach[/quote]
Mag, nie wszystkie. Wiem sama po sobie, że ja nigdy nie miałam takich problemów jaki moje koleżanki z klasy. One uganiały się, bo tamten jej nie chciał i w ogóle... a mi to zwisało. [fakt faktem, mnie sytuacja zmusiła, że musiałam wcześniej wyrosnąć...] I wiem, że jeszcze takie okazy się znajdą. Dojrzałe jak na swój wiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="iga"]Czy według was możliwe jest ze 14 letnia dziewczyna może być tak samo dojrzała jak 18 letnia kobieta;>? [/quote]I tu jak nikt inny na myśl przychodzi mi jedyna taka osoba... [b]Tabiitha[/b].
Jest ponad swoim wiekiem a swoją inteligencją nie raz przewyższa nie jedna znaną mi 18kę. Naprawdę podziwiam tą dziewczynę.
[quote="iga"]Co sądzicie o takich 13,14,15 letnich dziewczynach które, gdy sie na nie patrzy nie wyglądają na mniej niż 18. Podoba wam sie coś takiego? Czy nie lubicie gdy dziewczyna sie postarza.[/quote]W zasadzie puki młode to głupie :D Teraz starają się być starsze a po 30tce zaczynają kombinować, jakby tu zrobić co by wyglądać na 18ke... i nie, nie lubię takich dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak już wcześniej zostało zauważone najgorsze jest to jaki przybierają styl bycia, zaczynają palić, pić.
Znam kilka takich przypadków. Zastanawiam się jak będą wyglądać za kilka lat, gdy już tona tapety im w niczym nie pomoże.

Wydaje mi się, że takie osoby pragną zwrócić na siebie uwagę innych, zwłaszcza rodziców, którzy niekiedy nie mają czasu dla swych dzieci. Uważam, że takie dziewczyny starają się w pewien sposób dowartościować i stać się kimś innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]Bo ja wiem... w sumie to mi to lata. Niech się tam ubierają jak chcą. Tylko potem niech nie skiałczą, że jakiś facet się na nie gapi, że jakiś komentarz walnie.

Prawda jest taka, że prawie każdy w wieku 15 lat uważał się już za super dojrzałą osobę. Z perspektywy czasu, wydaje mi się, że nawet w wieku 20 lat byłem głupim gówniarzem. Leży to chyba gdzieś w naturze, pokazywanie swojej dojrzałości, pozowanie na dorosłego. No bo niby skąd ciągoty do fajek, alkoholu, seksu i innych dorosłych atrakcji wśród dzieci?[/quote]
ja mam 15 lat..no i niby fajnie jest wyglądać czasem na taką starszą .. niektóre moje "koleżanki" uważaja, że jak sobie zapalą czy wypiją tyle ,ze urwie im się film to są "fajne"
i myślą ,że imponują facetom takim zachowaniem ..a właściwie w ten sposób oni określają czy jest łatwa czy nie ..to podałam przykład mojej kumpeli ..ona myśli ,że wszyscy na nia lecą ..ale tak nie jest .. nakłada na siebie tone pudru ,żeby wyglądać "doroślej"
ok ,rozumiem ktoś chce wyglądać trochę poważniej niż na swój wiek ,można tak robić ale bez przesady i żeby nie zachwywać się jak moja "koleżanka" i żeby nie udawać kogoś innego ..

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Co sądzicie o takich 13,14,15 letnich dziewczynach które, gdy sie na nie patrzy nie wyglądają na mniej niż 18. Podoba wam sie coś takiego?"

Nie, w tym wieku dziewczyny mają śliczną buźkę, po takiej widać że nikomu krzywdy zrobić by nie mogła:P
Czy nie lubicie gdy dziewczyna się postarza. Czy według was możliwe jest ze 14 letnia dziewczyna może być tak samo dojrzała jak 18 letnia kobieta;>?

Nie, ale dziewczyny robią to dlatego gdyż już w wieku 12 lat myślą o sexie, nie znajdując się prawie w ogóle w tym temacie. Używki też chętniej są brane przez "dorosłe panny, jak i chłopaków;))

Najgorsze jest to że gdy do takiej podejdziesz na imprezie, zaczniesz ją bajerować nie przyjdzie Ci do głowy że ma 14 lat..a wtedy jak się dowiesz to nic tylko żałować straconego czasu. Jeżeli ktoś idzie tam po swoją drugą połówkę oczywiście:)

[url=http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=5985][img]http://images26.fotosik.pl/276/9b1248dac38bcb0b.png[/img] [b]Pisz? poprawnie po polsku![/b][/url]

[img]http://img131.imageshack.us/img131/4254/doctorey1.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze praktycznie biorac to wiekszosc z nas pozowala na duzo starsze osoby niz
wskazywala nasza metryka.
Sadze, ze takie postarzanie sie na sile mija i to bezpowrotnie z wiekiem.
Oczywiscie istnieje potencjalne zagrozenie , ze taka 13,14,15 latka stoczyc sie moze na tzw. przyslowiowe dno.
Zreszta nawet taka czarna perspektywa, nie odstrasza dziewczyn od robienia sie na bardzo dorosla i wyrafinowana . :evil:
A przyznac trzeba , ze z rozumkiem pod kopulka nie jest niestety za tego. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi