Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Drużyna A (The A-Team)

Rekomendowane odpowiedzi

Drużyna A (The A-Team)
[img]http://images34.fotosik.pl/173/b315bf50616529cc.jpg[/img]
produkcja: USA
gatunek: Akcja
data premiery: 1983-01-23 (Świat)
reżyseria Michael Vejar , Bob Bralver
scenariusz Jo Swerling Jr. , Tom Blomquist
zdjęcia Frank E. Johnson , Bradley B. Six
muzyka Pete Carpenter , Philip Giffin
czas trwania: 60

::OBSADA::

George Peppard: Pułkownik John 'Hannibal' Smith
Mr. T: Sierżant Bosco Albert 'B.A.'Baracus
Dirk Benedict: Porucznik Templeton 'Buźka' Peck
Dwight Schultz: Kapitan H.M. Murdock
Melinda Culea: Amy Amanda Allen
William Lucking: Pułkownik Lynch
Marla Heasley: Tawnia Baker

::OPIS::

Serial opowiada o grupie najemników, byłych bohaterów wojny wietnamskiej, niesłusznie oskarżonych przez sąd wojenny (za obrabowanie banku w Hanoi - którego się dopuścili, ale z rozkazów) i ściganych przez żandarmerię wojskową. "Drużyna A" rozwiązuje sprawy kryminalne, pomagając swoim klientom w USA i na całym świecie. W skład grupy wchodzą: John "Hannibal" Smith (przywódca grupy), B.A. Baracus (mechanik - który panicznie boi się latać), Peck (podrywacz) oraz Murdock (pilot - cierpiący na zaburzenia psychiczne - grupa przy każdej akcji musi go wyrwać ze szpitala dla umysłowo chorych). Pomimo różnicy charakterów, są wspaniałymi przyjaciółmi.

[youtube]http://www.youtube.com/v/PIfuaUTH9Y4&hl=pl&fs=1[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gruuuby temat :D Hehe Wspaniały serial i wspaniałe czasy ^^, Ulubiona postać to Murdock - zwariowany acz pomysłowy koleś nie cierpiący zapachu amoniaku. Buźka - lovelas, B.A. - wielkolud o gołębim sercu i Hannibal Smith - urodzony przywódca.

Skazani za zbrodnię, której nie popełnili...

Mnie urzekło w tym serialu ogromne poczucie humoru oraz brak hektolitrów krwi, którymi ociekają współczesne seriale... Drużyna A to bardzo zgrany kolektyw, jeden uzupełnia następnego.
[center][youtube]http://pl.youtube.com/v/rSdKJ1AuAEE[/youtube][/center]
W 1994 roku na nowotwór złośliwy zmarł George Peppard - serialowy Hannibal Smith.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jejku! Ja się bawiłem w to w przeczkolu! :mrgreen:
A jaka była złość w domu, eśli po dobranocce zamiast oglądać A Team musiałem iść spać albo miałem szlaban na TV...
Moja ulubiona postać to B.A. ogólnie rzecz biorąc Mr.T. jest jednym z moich ulubionych aktorów. :mrgreen:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Moja ulubiona postać to B.A. [/quote] moja to Hannibal Smith bo jestem jak on :mrgreen:
zawsze miał cygaro z buzi
i
Buźka bo to lowelas tak jak ja :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drużyna A to jeden z najlepszych seriali na świecie. Nie ma drugiego takiego!
Buśka rządzi!!;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]... o nie, to mi zostal przyglup Murdock :-( [/quote] Hehe, spóźniłeś się Madrav - ja wpisałem Murdocka (teraz jest nas dwóch :P ). Przygłup, ale bardzo pomysłowy i zabawny. Ulubiona postać z filmu, i te jego gierki w zakładach psychiatrycznych :-) Zanosiłem się od śmiechu :D Murdock zawsze będzie mi się kojarzył z amoniakiem, kłótniami z Baracusem oraz wariackimi wygłupami, które poprawiały mi humor :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Hehe, spóźniłeś się Madrav - ja wpisałem Murdocka [/quote] yarrr.... nie zauwazylem, w takim razie bede robil za czarny furgon :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]yarrr.... nie zauwazylem, w takim razie bede robil za czarny furgon :-D[/quote] He :D Pozostała jeszcze reporterka Amy Allen :P Fakt, była to postać drugoplanowa acz równie sympatyczna i odważna ^^,

Btw: kto wie co to było za autko, ten czarny furgon którym śmigała Drużyna A? Wydaje mi się że Dodge, ale z chęcią dowiem się szczegółów tej sprawy. Niezła fura! Pamiętam, że miałem nawet takiego resoraka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]ten czarny furgon którym śmigała Drużyna A?[/quote] Chevrolet Van
http://www.autokrata.pl/lod/3055/auto_dnia_chevrolet_van/ :-D
:mrgreen: [quote="madrav"]yarrr.... nie zauwazylem, w takim razie bede robil za czarny furgon :-D[/quote] oki ja jestem Hannibal Smith :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wrooom wroom....
[img]http://img356.imageshack.us/img356/4640/van001mq5.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[size=10][color=#ADFF2F][b]hoho Drużyna A,
oj znam te klimaty, znam
oglądałem i to dość sporo odcinków i pamiętam jak zawsze Murdock coś spierniczył i było śmiesznie :-P :-P
W sumie to pooglądałbym go sobie znowu.
Jest to zdecydowanie produkcja godna uwagi. ;-) [/b]
[/color]
[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Jejku! Ja się bawiłem w to w przeczkolu! :mrgreen: [/quote] Haha ja też się w to bawiłam, ale nie w przedszkolu a na podwórku ze znajomymi,
to był serial, każdy odcinek oglądałam.
Fajnie tak powspominać stare dobre czasy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem na etapie 3 sezonu (15 odcinek na 25 wszystkich) i przyznaje ze juz nie jest tak wciagajace jak na poczatku. Zostaly mi jeszcze dwa sezony (4 i 5)...ale mimo tego wiele bylo odcinkow ktore mnie wzruszyly ale tez i takie ktore doprowadzily mnie do lez (ze smiechu).

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj to był dopiero serial :-D Bardzo lubiłam oglądać ,,Drużynę A" Najbardziej podobali mi się Buźka i B.A... ale reszta tez była spoko :-D Mogliby to puścić znowu w TV a nie jakieś badziewia powtarzają po trzy razy,które na dodatek niedawno leciały ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rety! Uwielbiałam ten serial ;D Przesiadywało się przed tv z uśmiechem na ustach i czekało na dalsze przygody Hannibala i reszty ;D
Kurcze, aż z miłą chęcią obejrzałabym wszystko od początku. To jest to akcja, i komedia w jednym, ach!

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hateful"]Rety! Uwielbiałam ten serial ;D Przesiadywało się przed tv z uśmiechem na ustach i czekało na dalsze przygody Hannibala i reszty ;D
Kurcze, aż z miłą chęcią obejrzałabym wszystko od początku. To jest to akcja, i komedia w jednym, ach![/quote]
wiesz ze był w 2010 nowy odcinek :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] wiesz ze był w 2010 nowy odcinek :p[/quote] Wiem, że był film, ale że odcinek? Nie.

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hateful"]Wiem, że był film, ale że odcinek? Nie.[/quote] a sory film :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a sory film :p[/quote] Że był film to wiem, bo go oglądałam i osobiście mi się podobał : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj bardzo to lubiłem i dalej jak znajdę czas to do tego wrócę bo serial jest na prawdę mocny sam w sobie. Po prostu teraz jest mało tak fajnych i ciekawych seriali więc proszę o jego powrót do łask :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kazdy dzieciak chciał byc członkiem Drużyny A :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeden z moich ulubionych seriali dzieciństwa :)
Buźka, Hannibal, Marduck i Barracuda jako remedium na wszelkie problemy.
Teraz nie krecą takich serialów, miałam szczeście, że wychowałam się na przełomie lat 80/90 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ojej kiedy to było .. Chyba wieki temu :D
Oczywiście pamiętam serial, w sumie lubiłem go bo zawsze coś majstrowali hehe :-D
Tak szczegółowo to już go nie pamiętam bo to było bardzo dawno temu, może się skuszę kiedyś dla odświeżenia .

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam ten serial! I jestem naprawdę rozgoryczona, że wszelkie inne beznadziejne seriale przypominają a tego nie raczą znowu puścić w TV!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi