Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pesca

Łatwe panienki czy dziewczyny z zasadami?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem, jakie dziewczyny Wy wolicie :)
Kiedy laska wskakuje sama do łóżka czy może kiedy ma jakieś zasady? Oczywiście nie mówię tu o byciu dziewicą do ślubu, tylko mam na myśli takie, które nie zrobią tego z pierwszym lepszym chłopakiem i które wolą pójść do łóżka z miłości.
Edytowane przez Gość

[size=1]You don't love me at all,

But don't think that it bothers me at all.

You're a bad-hearted girl-trap, but you're...

[b]you're so damn hot.[/b]

[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="pesca"]pójść do łóżka z miłości.[/quote] haha, do łóżka z miłości? z miłości to się można poświęcić w jakiejś kwestii, a do wyrka to się wskakuje z pożądania, no chyba, że nie ma się ochoty i robi się to 'z miłości' do partnera.

A tak do tematu:

-jeśli zasady kobiety są dla mnie totalnie bzdurne, zupełnie nie pokrywają się z moim światopoglądem, to już chyba postawiłbym na łatwą panienkę.
-jeśli zasady cenię, jeśli myślę podobnie to, jak najbardziej przechylam szalkę na stonę panienki z zasadami

A co jeśli zasadą dziewczyny jest bycie łatwą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]haha, do łóżka z miłości?[/quote] co w tym dziwnego? osobiście nie pójdę do łóżka z facetem, którego nie kocham.
Jakiś inny pan może wzbudzać we mnie myśli nieczyste, ale mimo to nie prześpię się z Nim.
Masz rację do łóżka idzie z pożądania, ale jednak ja nie pójdę tylko z tego pożądania, ja muszę jeszcze kochać...
[quote="madrav"]A co jeśli zasadą dziewczyny jest bycie łatwą?[/quote] to się nie szanuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja myślę to co jest za darmo jest do d***
trzeba się trochę potrudzić
wolał bym dziewczynę z zasadami

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No nie wiem nie wiem. Rozumowanie typu:

'pójdę z tobą do łóżka, bo cię kocham' albo 'kocham cię, więc pójdę z tobą do łóżka' jest wg mnie trochę dziwne.

ja tam uważam, że jak dwoje ludzi się pożąda, to czemu miałoby nie uprawiać sexu. miłość tu nie odgrywa takiego znaczenia jak zwykła chuć. no chyba, że dla kogoś sex jest mszą świętą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]trzeba się trochę potrudzić [/quote] im bardziej niedostępne tym lepiej później smakuje... (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]im bardziej niedostępne tym lepiej później smakuje... (:[/quote] dokładnie :-) [quote="madrav"]'pójdę z tobą do łóżka, bo cię kocham' albo 'kocham cię, więc pójdę z tobą do łóżka'[/quote]wiesz bez miłości tez można iść do łóżka

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]wiesz bez miłości tez można iść do łóżka[/quote] no właśnie cały czas o tym mówię :)
[quote="młoda"]im bardziej niedostępne tym lepiej później smakuje... (:[/quote] i tak i nie. napewno w psychice, tj. im coś bardziej niedostępne, tym bardziej myślimy, że jest to coś nieziemskiego, przyprawiającego o drżenie komórek, kosmicznego, a gdy już w końcu po masie poświęceń, starań otrzymamy ten upragniony owoc, może okazać się, że smakuje praktycznie tak samo jak wisienka, którą mieliśmy okazję smakować bez wspinania się na drabinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]no chyba, że dla kogoś sex jest mszą świętą.[/quote] a tam zaraz mszą świętą.
Dla mnie to coś jednak wyjątkowego i nie mam ochoty tego robić z kimś kogo tylko pożądam.
Muszę czuć do niego znacznie więcej.
[quote="madrav"]Rozumowanie typu:

'pójdę z tobą do łóżka, bo cię kocham' albo 'kocham cię, więc pójdę z tobą do łóżka' jest wg mnie trochę dziwne. [/quote]
ale dlaczego?
Seks z osobą, którą kochasz jest wspaniały... i wtedy nie wypływa On jedynie z pożądania, ale również z pragnienia bliskości i oddania się osobie,na której Ci zależy.

[quote="MagicalFire"]wiesz bez miłości tez można iść do łóżka[/quote] jasne, że można. ale do mnie takie zachowanie nie przemawia, i nie akceptuję go.

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 11 Listopad 08, 22:09[/b] **[/color][/size] [quote="madrav"]a gdy już w końcu po masie poświęceń, starań otrzymamy ten upragniony owoc, może okazać się, że smakuje praktycznie tak samo jak wisienka, którą mieliśmy okazję smakować bez wspinania się na drabinę.[/quote] rozczarowania są wpisane w Nasze życie.
Ale czasem jednak warto poczekać (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
je jestem dziewczyna z zasadami ,ale tez za dużo ich nie można mieć
nie dam sobą pomiatać i taki tam

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]no chyba, że dla kogoś sex jest mszą świętą.[/quote] Jeśli coś przekształcimy w pewnego rodzaju ceremoniał, jest to dla nas bardziej wyjątkowe. Nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś kocha się z miłości, ponieważ wtedy seks jest aktem porozumienia cielesnego i czymś metafizycznym, a nie tylko zaspokojeniem pierwotnego instynktu.

Akurat ja jestem dość emocjonalną osobą i nie zawsze tzrymam się zasad. Z resztą: czy warto? Znajoma poszła do łóżka z chłopakiem po imprezie, teraz są narzeczeństwem a on cieszy się, że nie trafił na jakąś pruderyjną. Nie są "wpadkowym" narzeczeństwem, kochają się i w ogóle.
Dlatego też ważne jest, aby nie tworzyć sobie sztucznych zasad po to, aby tylko były.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]No nie wiem nie wiem. Rozumowanie typu:

'pójdę z tobą do łóżka, bo cię kocham' albo 'kocham cię, więc pójdę z tobą do łóżka' jest wg mnie trochę dziwne.

ja tam uważam, że jak dwoje ludzi się pożąda, to czemu miałoby nie uprawiać sexu. miłość tu nie odgrywa takiego znaczenia jak zwykła chuć. no chyba, że dla kogoś sex jest mszą świętą.[/quote]
Tutaj - jako kobieta - zgadzam się z Tobą całkowicie. Jeżeli pożądam faceta, a jestem wolna i bez zobowiązań, to nie widzę powodu, dla którego po sprawdzeniu faktu, że będzie z nim o czym porozmawiać ,,po" i po miłej kolacji mam nie pójść z nim do łóżka.

I nie rozumiem jednego: tyle się mówi o tym, że kobieta jak ma wielu partnerów, to jest dziwką, a facet jak ma wiele partnerek, to jest ok. I Wy dziewczyny się buntujecie, a tutaj pada pytanie o łatwe panienki i nagle się okazuje, że... całkowicie popieracie ten stereotyp. Popieracie właśnie przez to, że mówicie, że dziewczyna, która pójdzie do łóżka tak o jest zła i się nie szanuje. A facetowi to wolno :)

I kolejne: po co Wam zawsze miłość do seksu? :D Jeżeli jest się w związku, to zgodzę się z dziewczynami, że wygląda to odrobinę inaczej - wtedy to właśnie zaczyna być ceremoniał. A jeżeli się nie jest, a ma się ochotę na seks... no cóż, i tak bywa, nie tylko mężczyźni są niezaspokojeni ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Isztar"]Jeżeli jest się w związku, to zgodzę się z dziewczynami,[/quote] w moim przypadku seks nie wchodzi w grę jeśli nie jestem w związki z facetem :]
Nie będę się kochać z jakimś palantem, któremu stoi na widok moich piersi, nóg... łeee ;/
[quote="Isztar"]I Wy dziewczyny się buntujecie, a tutaj pada pytanie o łatwe panienki i nagle się okazuje, że... całkowicie popieracie ten stereotyp.[/quote] yyyy o.O
my popieramy to, że kobieta jest dziwką gdy ma wielu facetów.
a Tobie chodzi o to, aby obalić stereotyp faceta. a za to się tutaj nie bierzemy.
dla mnie tacy kolesi są skreśleni i się z takimi nawet nie kontaktuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]w moim przypadku seks nie wchodzi w grę jeśli nie jestem w związki z facetem
Nie będę się kochać z jakimś palantem, któremu stoi na widok moich piersi, nóg... łeee [/quote]
haha, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia! A jesli spotkalabys, gdzies na imprezie, wycieczce czy gdzies tam faceta czarujacego, przystojnego, takiego idealnie w Twoim typie, na widok ktorego kisiel sie robi w gaciach a sutki deba staja; do tego wykazywalby zainteresowanie... dodajmy np. jeszcze to, ze Twoj partner zalalby sie jak bela siedzial na laweczce niezbyt kumajac co sie wkolo dzieje (nie pisz, ze tak w Twoim zwiazku nigdy nie bedzie, bo nie pisze tu konkretnie o Tobie, tylko przedstawiam przykladowa sytuacje, ktora moze sie zdarzyc kazdemu).
[quote="młoda"]my popieramy to, że kobieta jest dziwką gdy ma wielu facetów.[/quote] a dlaczego? jesli nikomu nie przysiegala wiernosci albo celibatu to czemu ma utrzymywac wstrzemiezliwosc? jesli ma ochote na sex i ma do tego chetnych partnerow, to co stoi na przeszkodzie?

choroby? - to juz ich broszka, wszyscy wiedza z czym sie wiaze chodzenie bez szalika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"] [quote="młoda"]my popieramy to, że kobieta jest dziwką gdy ma wielu facetów.[/quote] a dlaczego? jesli nikomu nie przysiegala wiernosci albo celibatu to czemu ma utrzymywac wstrzemiezliwosc? jesli ma ochote na sex i ma do tego chetnych partnerow, to co stoi na przeszkodzie?
[/quote]
Myślę dokładnie tak, jak madrav - skoro nie było przyrzeczenia utrzymania wstrzemięźliwości, a kobieta nie drewno :-P i nie wmówicie mi, że potrzeb seksualnych nie ma, a nie ma czasu/ochoty na to, aby się angażować, to czemu ma nie pójść do łóżka z tym facetem?

Mówisz młoda, że kobieta jest dziwką, gdy ma wielu facetów. Ilu to jest wielu? 5? 10? W jakim odstępie czasu? Miesiąc? Dwa? A co z kobietą, która przez rok była w pięciu związkach, w każdym z miłości, no i tak wyszło, że seks też był - co to jest wtedy? Prócz tego, że jest głupia oczywiście ;)

Nie chcę wywoływać kłótni ani nic z tych rzeczy, ale strasznie mnie dziwi takie podejście kobiet do kobiet. I nie bardzo wiem, z czego wynika - z zazdrości, że na nią faceci patrzą pożądliwie? Z poczucia wyższości, które odczuwacie? Nie ma dobrych i lepszych ;) wszyscy są tacy sami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]! A jesli spotkalabys, gdzies na imprezie, wycieczce czy gdzies tam faceta czarujacego, przystojnego, takiego idealnie w Twoim typie, na widok ktorego kisiel sie robi w gaciach a sutki deba staja; do tego wykazywalby zainteresowanie... [b]dodajmy np. jeszcze to, ze Twoj partner zalalby sie jak bela siedzial na laweczce niezbyt kumajac co sie wkolo dzieje[/b][/quote] to ostatnie pogrubiłam.. wybacz, ale jeśli z kimś JESTEM to nawet super przystojniak mnie nie wyrwie :] nie jeden raz ktoś mnie podrywał, ale jakoś olewałam sprawę, bo mam kogoś z kim jest mi dobrze. I co, mam się przespać z innym gościem, bo jest nieziemski, i tym zepsuć to co mam?
A rozpatrując sprawę gdybym była sama, to uwierz mi, że ja nie z tych którym 'się robi kisiel w gaciach' na sam widok... nie jeden chciał a nic nie dostał...
[quote="madrav"]
a dlaczego? jesli nikomu nie przysiegala wiernosci albo celibatu to czemu ma utrzymywac wstrzemiezliwosc? jesli ma ochote na sex i ma do tego chetnych partnerow, to co stoi na przeszkodzie? [/quote]
traktowałbyś serio panne, która przespała się z każdym z Twoich kolegów, bo miała ochotę na seks?
Już pisałam, dla mnie seks nie jest zabawą i jedynie czymś fajnym...
i cieszę się z tego, że nie traktuję tego jedynie jaką FAJNĄ czynność, którą sobie mogę robić z kim chcę.
[quote="Isztar"]Mówisz młoda, że kobieta jest dziwką, gdy ma wielu facetów. Ilu to jest wielu? 5? 10? W jakim odstępie czasu? Miesiąc? Dwa? A co z kobietą, która przez rok była w pięciu związkach, w każdym z miłości, no i tak wyszło, że seks też był - co to jest wtedy? Prócz tego, że jest głupia oczywiście ;)[/quote] Bycie z kimś w związku i seks z nim to co innego.
Inaczej wygląda sprawa kiedy panna lata z kwiatka na kwiatek, a z żadnym panem nie jest w związku.
Nie toleruję wolnych związków/przyjacielskiego seksu/ani dupczenia na prawo i lewo, kiedy się z kimś nie jest.
[quote="Isztar"]z zazdrości, że na nią faceci patrzą pożądliwie?[/quote] proszę Cię nie bądź żałosna... mam być zazdrosna o to, że ktoś się na tamta gapi, a ona daje kiedy chce....?
Poczucie swojej wartości to jedno. Ja uważam się za atrakcyjną, ale nie potrzebuję się dowartościowywać tym, że jakiś koleś wpatruje pożądliwie swe oczy w moją osobę :] szczerze mówić nie jest to dla mnie nawet miłe..
[quote="Isztar"]Z poczucia wyższości, które odczuwacie? Nie ma dobrych i lepszych ;) wszyscy są tacy sami :)[/quote] co ma tutaj do rzeczy poczucie wyższości?
Po prostu nie toleruję pewnych zachowań. I nie boję się powiedzieć temu NIE.
Nie chciałabym, aby moja córka [w przyszłości] dawała byle komu, bo jej się chce...

[nie ma dobrych i lepszych? są źli i dobrzy..]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]
Bycie z kimś w związku i seks z nim to co innego.
Inaczej wygląda sprawa kiedy panna lata z kwiatka na kwiatek, a z żadnym panem nie jest w związku.
Nie toleruję wolnych związków/przyjacielskiego seksu/ani dupczenia na prawo i lewo, kiedy się z kimś nie jest. [/quote]
Hmm, szczerze mówiąc, to dla mnie bycie z kimś innym co 2 miesiące to jest latanie z kwiatka na kwiatek :)
[quote="młoda"] proszę Cię nie bądź żałosna... mam być zazdrosna o to, że ktoś się na tamta gapi, a ona daje kiedy chce....?
Poczucie swojej wartości to jedno. Ja [b]uważam się za atrakcyjną, ale nie potrzebuję się dowartościowywać[/b] tym, że jakiś koleś wpatruje pożądliwie swe oczy w moją osobę :] szczerze mówić nie jest to dla mnie nawet miłe..[/quote]
Pogrubienie moje - za te słowa Cię ozłocę (mówię serio, to nie jest ironia) - wielu dziewczynom tego brak i dlatego właśnie "dają dupy", jak to określasz, na prawo i lewo.
[quote="młoda"]
[nie ma dobrych i lepszych? są źli i dobrzy..][/quote]
Hm, jak już taka klasyfikacja, to są źli i gorsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]A rozpatrując sprawę gdybym była sama, to uwierz mi, że ja nie z tych którym 'się robi kisiel w gaciach' na sam widok...[/quote] Czy nigdy nikogo nie pożądałaś z czystej fizyczności? Przecież to jest wpisane w ludzką naturę.
[quote="młoda"]traktowałbyś serio panne, która przespała się z każdym z Twoich kolegów, bo miała ochotę na seks?[/quote] A traktowałabyś serio 35 letniego prawiczka? Co to w ogóle znaczy traktować serio? Osobiście dobieram sobie znajomych nie na podstawie ich cnotliwości. I nie miałbym nic na przeciwko przyjaźnieniu się z najpopularniejszą prostytutką w mieście.

Ogólnie to zeszło troszkę na temat zdrady, a temat jest zgoła inny.
[quote="młoda"]Nie toleruję wolnych związków/przyjacielskiego seksu/ani dupczenia na prawo i lewo, kiedy się z kimś nie jest.[/quote] A niby czemu? Jeśli dwoje ludzi jest singlami i nie zamierzają tego stanu zmieniać, a chcą się posmyrać, to czemu nie mieliby?

Inna sprawa, że z wiekiem prędzej się wskakuje się do łóżka i nie widzi się w tym nic złego, przede wszystkim jeśli jest się w stanie wolnym. Przestaje się też widzieć w tym zło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]A niby czemu? Jeśli dwoje ludzi jest singlami i nie zamierzają tego stanu zmieniać, a chcą się posmyrać, to czemu nie mieliby?[/quote] ave.
[quote="młoda"]Nie toleruję wolnych związków/przyjacielskiego seksu/ani dupczenia na prawo i lewo, kiedy się z kimś nie jest.[/quote] swego czasu miałyśmy gdzieś całą rozmowę na ten temat, pamiętasz ;)

a ogólnie to wygłoszę swoją prawdę, że "łatwa" panienka jest zazwyczaj bardziej doświadczona, co moim zdaniem nie jest bez znaczenia.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Isztar"]Hmm, szczerze mówiąc, to dla mnie bycie z kimś innym co 2 miesiące to jest latanie z kwiatka na kwiatek :) [/quote] poniekąd też. :mrgreen:

[quote="madrav"]Czy nigdy nikogo nie pożądałaś z czystej fizyczności? Przecież to jest wpisane w ludzką naturę. [/quote] mam inny charakter od reszty kobiet. mówię serio zdecydowanie się różnię.
Czysto fizycznie bez 'chemii'? nie, nigdy. Jakoś jedynie poprzez wygląd facet mi nie zaimponuje. Mogę powiedzieć, że jest przystojny interesujący,` ale na tym koniec. Nie mam jakiś myśli erotycznych od razu :P Zaraz pewnie stwierdzisz, że się do zakonu nadaje... no, ale byś pomylił takim stwierdzeniem. Po prostu jestem wierna temu jedynemu, wierna swoim zasadom. [quote="madrav"]Osobiście dobieram sobie znajomych nie na podstawie ich cnotliwości.[/quote] ja też, bo przecież to dość intymne i nie każdy o tym gada... ale jednak wiem co nieco o moich znajomych i cóż, jakoś tracą w moich oczach takim zachowaniem.
[quote="madrav"]I nie miałbym nic na przeciwko przyjaźnieniu się z najpopularniejszą prostytutką w mieście. [/quote] a przyjaźnij się. Mi chodziło o związek. Związałbyś się z taką?
Bo ja osobiście mam doświadczenie z facetem... mnie nie tknął, ale jednak byliśmy razem parę miesięcy. i jak się okazało to twardo obrabiał swoją przyjaciółkę i jeszcze inne... ja miałam być kolejną. cieszę się, że się w porę o tym dowiedziałam :mrgreen:
Dlatego nie potrafiłabym być z kimś kto traktuje seks jako zabawę.
[quote="madrav"]A niby czemu? Jeśli dwoje ludzi jest singlami i nie zamierzają tego stanu zmieniać, a chcą się posmyrać, to czemu nie mieliby? [/quote] Zasady. Przynajmniej moje. Jak pisałam seks- akt miłosny. [quote="madrav"]Inna sprawa, że z wiekiem prędzej się wskakuje się do łóżka i nie widzi się w tym nic złego, przede wszystkim jeśli jest się w stanie wolnym. Przestaje się też widzieć w tym zło.[/quote] W seksie nie widzę nic złego, ale sam już pewnie wiesz na jakich warunkach.
Jak jest z wiekiem? Powiem Ci jak będę po 30stce :mrgreen: Na razie mam takie, a nie inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Czysto fizycznie bez 'chemii'? nie, nigdy. Jakoś jedynie poprzez wygląd facet mi nie zaimponuje. Mogę powiedzieć, że jest przystojny interesujący,` ale na tym koniec. Nie mam jakiś myśli erotycznych od razu[/quote] no nawet ja mam takie czysto zwierzęce pożądanie, prawie każdy w życiu tak miał (oprócz Asi, jak widać :P )
[quote="młoda"]Związałbyś się z taką? [/quote] a dlaczego miałby się nie związać?

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Mi chodziło o związek. Związałbyś się z taką?[/quote] Tak, ale warunków byłoby bardzo wiele. Po pierwsze musiałaby skończyć z zawodem, to chyba norma. Po drugie, musiałaby mnie oczarować, sprawić bym wariował na jej widok, bym pożądał jej fizycznie i psychicznie, każdego dnia i nocy. I po trzecie musielibyśmy zmienić miejsce zamieszkania: bo opinia otoczenia, może człowiekowi zniszczyć życie.
[quote="młoda"]mnie nie tknął, ale jednak byliśmy razem parę miesięcy.[/quote] fuck... i to już mi się wydaje dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]no nawet ja mam takie czysto zwierzęce pożądanie, prawie każdy w życiu tak miał (oprócz Asi, jak widać :P ) [/quote] mam pożądanie :D ale tylko i wyłącznie do tego jedynego :-P
[quote="madrav"]fuck... i to już mi się wydaje dziwne...[/quote] wiesz... ja miałam wtedy 15lat. i jakoś mi się pierwszy raz nie marzył, a się bardzo cieszę, że nasze znajomość się szybko zakończyła i nic Nas więcej nie łączyło.. więc dla mnie nie ma tutaj nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak naprawde to wiekszośc w facetów w domu ma "z zasadami" a poza domem czepia się tych łatwych :mrgreen: :mrgreen:

Za długo na tym świecie ciocia ala żyje aby ktoś mi tu brzydko ściemniał że jest inaczej :bluesbrother:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi