Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bartek

Need for Speed Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://www.ultima.pl/s_pictures/321/323/006634-01.jpg[/img]
[youtube]http://www.youtube.com/v/mkHJzHIbQQg[/youtube]
Tego się nie spodziewałeś... Przygotuj się na polowanie, w którym jesteś łowcą i zwierzyną jednocześnie.

Siądź za kierownicą, postaw wszystko na jedną kartę i przeniknij do bezwzględnej międzynarodowej organizacji przestępczej. Musisz wykazać się nie lada umiejętnościami i doświadczeniem, aby prześcignąć stróżów prawa, wyeliminować wrogów i poznać prawdę, która na zawsze zakończy ten morderczy pościg.

W Need for Speed Undercover pędzisz po autostradach, uciekasz przed policją, ścigasz rywali, a w końcu przechodzisz do głębokiej konspiracji, aby zlikwidować międzynarodowy syndykat przestępczy.

# Oszałamiająca grafika i ilustrowana filmami fabuła - weź udział w pełnej akcji opowieści o pościgu i zdradzie. Wykonuj zlecenia i rywalizuj w wyścigach, aby zinfiltrować i unieszkodliwić międzynarodowy syndykat przestępczy.
# Bitwa na autostradzie - walcz z policją i innymi kierowcami, starając się dorwać swą ofiarę w pościgach z udziałem wielu samochodów.
# Nowa i znacznie ulepszona sztuczna inteligencja - oznacza znacznie bardziej agresywnych i inteligentnych policjantów, którzy gotowi są zrobić wszystko, aby Cię powstrzymać.
# Przestępcze porachunki - zostań policjantem i ścigaj przestępców.
# Wyjątkowy model jazdy - nowa mechanika gry pozwala na wykonywanie niesamowitych manewrów. Dynamiczną akcję w zawrotnym tempie gwarantuje technologia Heroic Driving.
[img]http://www.ultima.pl/pctroller.php?id=6634&pn=2[/img]
[img]http://www.ultima.pl/pctroller.php?id=6634&pn=3[/img]

źródło: ultima.pl
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też [b]guliwers[/b], no cóż oglądałem screeny,filmiki itp. podobały mi się dlatego teraz czekam tylko na premierę nowego NFS'a.Jak będę miał go w rączkach to wam powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], Trzeba się zastanowić, ale piraty nie takie złe tylko potem można niezłe kary płacić :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm, zawsze możesz się tłumaczyć, że masz pirata do przetestowania, czy warto kupować oryginał :] I moim zdaniem, nie jesteś piratem, dopóki nie czerpiesz z tego korzyści materialnych (czyt. pieniędzy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też niektóre rzeczy ściąga się za zapłaceniem np. 10$ widziałem takie źródła z których za kasę pobrano programy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SpeedY74"]Też niektóre rzeczy ściąga się za zapłaceniem np. 10$ widziałem takie źródła z których za kasę pobrano programy itp.[/quote]Akurat muszę, cię uświadomić, że większość państw na świecie planuje wprowadzić taki właśnie system sprzedaży... tzn. zamiast płacić za opakowanie, nośnik, itd. będziesz miał możliwość zakupu oryginału poprzez zapłacenie za niego w sieci i ściągnięcie zakupionego (po mniejszej cenie) programu/gry z sieci ze strony producenta. Ma to ponoć pomóc kampanii antypirackiej. Szczerze mówiąc wątpię, by im to w czymkolwiek pomogło choć zapewne będzie to dobry krok w kierunku zakupywania oryginałów po mniejszej cenie (obecne ceny za oryginalną grę, czy program są stanowczo za wysokie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]masz pirata do przetestowania[/quote] I testujesz go pół roku :D

Hmmm, muszę przemyśleć zakup :D

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Akurat muszę, cię uświadomić, że większość państw na świecie planuje wprowadzić taki właśnie system sprzedaży...[/quote] Na stronach Angielskich jest to już możliwe bo nie raz widziałem jak ktoś tak robił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
UnderCover jest juz na warezach w sieci do sciagniecia jednak ja wole kupic orginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŻAL, ŻAL, ŻAL :evil: Nie kupujcie tej gry !! Jak można było tak skopać tak świetnie zapowiadającą się grę !! Szajs, graficznie wcale nie powala a wymagania ma nieziemskie, śmiem nawet twierdzić, że graficznie wygląda gorzej niż NFS MW, z resztą w moim odczuciu tak po prostu jest !! Styl jazdy ?? Czołg !! Samochód reaguje jakby z opóźnieniem, fajnie się tylko prezentuje drift i zakręty na ręcznym... poza tym nie wiem jak gra wygląda w dalszej części ale to są moje odczucia po pierwszym jej uruchomieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], O tym samym chciałem napisać ogólnie dodali grafikę wszystko ściągnięte z innych NFS'ów : np. zderzenia z ProStreet samochody i tory z Carbona z MW sciągneli wozy policyjne i ogólnie wszystko ściągnięte tylko grafika i nazwa inna.Zobaczę jak ściągnę jak na razie to moja ocena gry odezwę się jak będę miał ją w swoich rączkach :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gra lipowata na maksa... jakieś umiejętności kierowcy.. bleee grafika fajna, nawet muza już nie ta sama :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzeba czekać na jeszcze nowszego NFS'a bo Undercover nie udał im się nie mieli weny do robienia NFS'a :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo to po prostu jest taki under[color=#1E90FF]COVER [/color]starszych wersji :D

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze ? Jesli ma qtva powstac kolejny shit...niech lepiej juz porzuca ta gre. To juz 3 czesc ktora spieprzyli (Carbon, Pro Street, teraz Undercover). Szczerze? Pamietam czasy Hot Pursuit czy Underground. Wtedy kiedy wyszly mialy ten klimat, fajnie sie jezdzilo z qmplami...teraz schodza na psy tylko po to zeby WYDOIC KASE OD DURNYCH FANOW!

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]yodek[/b], Potwierdzam ale do tych wymienionych części Carbon nie był taki zły wprowadzili duuużo zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do Carbona wprowadzili duzo zmian? Jakich procz dodania trybu Canion oraz "Sculpt" (ktory jest bardzo biedny :x)?

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem Undercover to niewypał. GRID i nawet już stary DiRT są 100 razy lepsze.
Ten NFS jest jakiś nijaki taki... UG2 to był NFS albo MW...
Ten, co ma dobre to chyba tylko grafikę, pograłem z 2h i już mi się znudziło. TDU jest o niebo lepsze, a już dość stare nawet. ;-)

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam tą grę , ale niezbyt mi się podoba.Oprócz grafiki z Pro Street'a nic nie dodali :( . Pograłem z 4h i mi się znudziło.Jednym słowem "Niewypał".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli ktoś lubi takie gry jak seria NFS, to w Undercoverze znajdzie dobre strony i podstawę ku temu, by w tę grę grać.
Mi z NFS Undercover najbardziej podobają się dostępne modele samochodów.

Ale biorąc pod uwagę jakim totalnym niewypałem było Pro Street, to Undercover nie wypada aż tak źle, lecz fakt faktem, że mogło być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi