Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
madrav

50 najwiekszych obciachow polskiego HH

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]Trochę śmieszne, trochę straszne, czasem groteskowe, z reguły jednak wzbudzające w słuchaczu uczucie zażenowania. Panie i Panowie – oto ranking 50 chwil, w których autentycznie wstydziłem się za polski hip-hop.[/quote] [url=http://esensja.pl/muzyka/publicystyka/tekst.html?id=5348&strona=1]KLIKNIJ TU[/url]

AUTOR: Jacek Sobczyński
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaja Paschalska bardzo się ucieszy ze jest na pierwszym miejscu

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Postacie Nowatora i Lerka
chrześcijańskiego rapu
Resort K-Ce – „Skacz jak Adam Małysz
„Kto dogoni psa”
Wierni - 4B
Rio Boss – „Ju Es Ej”
Śpiew Donia
T1 sprzedające utwory do „Popcornu”
Upadek twórczy Meza
Hip-hopowe poradniki w Bravo
Pulower Meza z teledysku „Sacrum”
Grupa Operacyjna
Krzyszt Of Misiak
DKA
Rap Urszuli w „Pokonamy falę”
Recenzje Andrzeja Budy
Nagły Atak Spawacza
Jeden Osiem L
Verba
Funky Filon i Kaja Paschalska – „Mała Chinka”

Kto ma chociaż jakiekolwiek pojęcie o tej kulturze wie doskonale że tego typu wykonawców czy kawałków nie zalicza się do Hip-Hopu. Tak samo jak recenzji czy innych tego typu pomyłek pisanych w kolorowych pisemkach dla pustych nastolatek. Widać nie starczyło znajomości środowiska więc trzeba było czepiać się na siłę...

A teraz kilka przykładów które mnie rozbawiły...

1.Okładka płyty „Nowe wyzwanie” – Pęku

Gdyby dał tam zdjęcie gołej dupy, przyczepił by się pewnie że jest za duża...

2.Geneza konfliktu Mes – Mezo

Tego nawet nie chce mi się komentować... Nie pisze się artykułów o czymś o czym nie ma się pojęcia.

3.Polski Bauns - chodzi tutaj o Borixona również

Otóż wolę taki baus niż Tedego [jakoś o nim nie napisał nic sensownego a to idealny przykład jak można zeszmacić nasz HH]... Borixon jest dla mnie świetnym wykonawca którego uwielbiam jeszcze od czasów WYP3

4."Pseudodokument „Blokersi”, czyli jak nakręcić film o subkulturze, znając ją wyłącznie z nagłówków gazet"

I właśnie te słowa autor tego tekstu powinien wziąć sobie do serca a najlepiej niech przemyśli zanim coś napisze bo może się okazać że sam z siebie zrobił pośmiewisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OŚmieszeniem hip hopu są sezonowe gwiazdki typu Liber, Doniu, ten co zrobił "Kto dogonił psa", a także ten, co "Policemana" nagrał... Żenua.

Wkurzający są też ludzie z Grupy Operacyjnej, którzy robią karierę na znanej twarzy, jak Kononowicz i Doda. Widzieliście program Mieszka Fristajlo? Błe.

Nie jestem może jakąś wielką fanką hip hopu, ale obciach potrafię wyczuć :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]także ten, co "Policemana" nagrał... [/quote] Jamala bym się nie czepiał. Dobry jest. Ale reszta w\w + Mezo to zUo totalne. I zważcie na to, że mówi to punk ^^

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Kto ma chociaż jakiekolwiek pojęcie o tej kulturze wie doskonale że tego typu wykonawców czy kawałków nie zalicza się do Hip-Hopu. Tak samo jak recenzji czy innych tego typu pomyłek pisanych w kolorowych pisemkach dla pustych nastolatek. Widać nie starczyło znajomości środowiska więc trzeba było czepiać się na siłę...[/quote] Tylko co, jesli oni sami (wspomniani wykonawcy) nazywaja raperami / hip hop`owcami? Do tego dorzuc rzesze 'ziomow', ktorzy Ci to potwierdza i murem stana za tymi 'gwiazdami'. To, ze Ty ich nie lubisz nie znaczy, ze do kultury HH juz sie nie zaliczaja. IMO Doniu, 18L, DKA, Grupa Operacyjna, Filon i reszta sa jak najbardziej wykonawcami hiphopowymi. A, ze obciachowymi to juz inna kwestia, zawsze przeciez znajdzie sie czarna owca w rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]a także ten, co "Policemana" nagrał... Żenua. [/quote] ten, co nagrał Policemana nie jest hiphopowcem. bo różnica pomiędzy hh a ragga jest.. spora.
to, że jarają się nim hot szesnastki nie znaczy, że tworzy chłam.
choć nie wiem jakim cudem jego muzyka znalazła się w tym gównianym 'tylko mnie kochaj' czy co to tam było.

reszty nie ma co komentować, pamiętam to wszystko.
a artykułu nie przeczytałam, więc się nie wypowiem.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]Tylko co, jesli oni sami (wspomniani wykonawcy) nazywaja raperami / hip hop`owcami? Do tego dorzuc rzesze 'ziomow', ktorzy Ci to potwierdza i murem stana za tymi 'gwiazdami'. To, ze Ty ich nie lubisz nie znaczy, ze do kultury HH juz sie nie zaliczaja. [/quote] To że obnosisz się przynależnością do jakiejś grupy nie znaczy wcale ze do niej należysz... Ci co obstają za takimi gwiazdkami murem też nie wiele maja pojęcia o całokształcie. To nie chodzi o to że ja ich akurat nie lubię, każdy kto zżył się z Hip-Hopem i siedzi w tym środowisku troszkę czasu powie Ci to samo.
[quote="Catwoman"]ten, co "Policemana" nagrał... Żenua. [/quote] [quote="matra"]ten, co nagrał Policemana nie jest hiphopowcem. bo różnica pomiędzy hh a ragga jest.. spora. [/quote] Większość ludzi postrzega ten kawałek zbyt powierzchownie, "Policeman" miał być metaforą rządu a że młodzi ludzie najczęściej mają styczność z policją to padło akurat na niego... Niestety, metafora nie specjalnie się udała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]ten co zrobił "Kto dogonił psa"[/quote] no ta piosenka to jest w ogolę farsa :lol:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"45. 3 X Klan – zrzynka z Kalibra 44"
No z tym to już przesadził ! 3xKlan miał swój styl ,moim zdaniem nawet lepszy był od Kalibra z pierwszej płyty. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyznam się, że nie odsłuchałam wszytskiego, bo od razu walneła się na numero uno :lol: Funky Filon i Kaja Paschalska – „Mała Chinka”
Iiiii....spadłam z krzesła...nigdy takiego, za przeproszeniem, g*wna nie słuchałam. A ten koleś to kto to? I wogule co ona ma fryzure?
Zresztą niewazne.
Numer dwa: Verba
Co to k**wa? Nie nawet komentować mi się nie chce... ;/
Numer trzy: [wow umiem liczyć :-D -przepraszam to taki mały relaks przed stresem trójki bo już się boje] Jeden Osiem L
Wymiękłam po minucie...[słaba jestem :alkoholik: ]
Numer cztery: Elita Kaliska „Jesteś powietrzem” – plagiat utworu Group Home „Livin’ Proof”
ufff....krótki odpoczynek :brak pliku
Numer pięć: Nagły Atak Spawacza
*Unosi jedną brew do góry.* Rozumiem, że każda grupa może mieć zły dzień, więc pomine kometarz.
Numer sześć: "Gorąca noc” Kaczego
Nic mi nie poleciało....może to dobrze?
Numer siedem: Recenzje Andrzeja Budy
Nie dalej już nie ide...zgłupiałam od tego wszystkiego...
Dlatego ide poczytać teraz coś wartościowego... ;-)

[url=http://www.wroclaw2012festival.pl]Wrocław 2012![/url]No za niedługo sie rozpocznie, bo już 20.06! No to Full Wypas! XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi