Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nana

Dziewica? Doświadczona?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc drodzy Panowie czy twierdzenie, że mężczyżni wolą dziewice jest prawdziwe?
Czy jest to wam obojętne?
Chodzi tu o sex oraz o dłuższy związek.
Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczerze jest mi to obojętne
tylko co do doświadczonej to tez bez przesady

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm, wolałbym dziewicę niż jakąś kobietę z dużym plecakiem doświadczeń :D No ale jak wiadomo w obecnych czasach dziewica to gatunek na wymarciu :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]nana[/b], a czy dziewczyny też mogą się w tym temacie wypowiadać? :-P
Jeżeli nie, to ja i tak się wypowiem ^^

Uważam, że faceci wolą dziewicę... Wiedzą wtedy, że podczas tego pierwszego bliższego zbliżenia dziewczyna nie będzie miała go do kogo porównać. I będzie miał tą satysfakcję, że to on jest pierwszy, że to on pierwszy "przetarł drogę"... i jak na razie, dla niej jest on najlepszy :)

No i to by chyba było na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="XxJustaxX"]Uważam, że faceci wolą dziewicę... Wiedzą wtedy, że podczas tego pierwszego bliższego zbliżenia dziewczyna nie będzie miała go do kogo porównać. I będzie miał tą satysfakcję, że to on jest pierwszy, że to on pierwszy "przetarł drogę"... i jak na razie, dla niej jest on najlepszy :)[/quote] tutaj masz rację. szkoda tylko, że wg nich to działa w jedną stronę - on może mieć setki partnerek za sobą, ale ona musi być czysta jak łza, bo jeżeli miała ich zbyt dużo to jest 'uczęszczana jak niemiecka autostrada'. niesprawiedliwe dość.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faceci są z kosmosu ogólnie: chcieliby mieć dziewicę ale jednocześnie doświadzconą, z małymi piersiami, które po wciśnięciu guzika by się pompowały do dogodnego rozmiaru, aby była mulatką i blada niczym alabaster... Dogodzić im trudno :-)

Tak poważnie, to zależy od faceta (wow, odkrywcze). Z mojego otoczenia panowie wolą dziewice - bo będą tylko ich.
Ale czy nie lepiej współpracuje się z osobą obytą w temacie? :>

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faceta, który wybiera dziewczynę na podstawie jej dziewictwa nie dziewictwa jest u mnie skreślony..
Jak mój mi kiedyś powiedział, że szkoda, iż nie jestem dziewicą.. to mi się po prostu przykro zrobiło i już nigdy więcej tego nie powtórzył.

Najbardziej jednak mnie wkur.wia, że MY musimy być czyste jak łza, a oni mogą zaliczać ile chcą, bo ich nikt nie będzie uważał za puszczalskiego. Niesamowita sprawiedliwość.
W moim otoczenie zauważyłam, iż jeśli dziewczyna nie jest dziewicą to jest uważana za dziwkę. Gratulować moi drodzy koledzy. [i tak tego nigdy nie przeczytacie (: ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ta cała afera z dziewictwem nadeszla w średniowieczu, kiedy to rycerz poszukiwał w kobiecie "tego kwiatu, którego zapach będzie on tylko znał...". We wczesnym średniowieczu wśród Słowian natomiast kobieta będąca nieuświadomiona praktycznie w tej kwestii była obiektem niepożądanym - mężczyźni uznawali, że skoro nikt nie chciał z nią społkować, to z tą dziewczyną było definitywnie coś nie tak. Podobnie było wśród ludów himalajskich, gdzie dziewice zostały oddawane do pewnych wędrowców w celu uświadomienia.

Natomiast wśród ludów starożytnego Bliskiego Wschodu (gł. państewka Miedzyrzecza) istniała zależność (potwierdzona przez prawo!!!), że kobieta oddająca się mężczyznom nie będąc zamężną nie ponosiła kary czy publicznego odtrącenia. Jej rodzice mogli ubiegać się za to o odszkodowanie. Jeśli jednak kobieta była zamężna i dopuściła sie aktu zdrady - mąż mógł bez przeszkód się z nią rozwieść, a i jej występek był postrzegany jako niechlubny. Mężatka miała dbać o prawidłowy i zdrowy rozród rodziny, a kochając sie z innym niż jej mąż dawała klam tym zasadom.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@[b]XxJustaxX[/b],
"
Uważam, że faceci wolą dziewicę... Wiedzą wtedy, że podczas tego pierwszego bliższego zbliżenia dziewczyna nie będzie miała go do kogo porównać. I będzie miał tą satysfakcję, że to on jest pierwszy, że to on pierwszy "przetarł drogę"... i jak na razie, dla niej jest on najlepszy "

Wyjęłaś mi to z ust, i możesz pisać że jestem płytki itp. ale na prawdę tak jest:P
Ja jestem za dziewicami :)
Tylko czy w tym wszystkim nie kryję się nutka niskiej samooceny facetów? Tak się właśnie zastanawiam:P

[url=http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=5985][img]http://images26.fotosik.pl/276/9b1248dac38bcb0b.png[/img] [b]Pisz? poprawnie po polsku![/b][/url]

[img]http://img131.imageshack.us/img131/4254/doctorey1.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm, wychodzi na to, że najlepiej by było, żeby kobieta stawała się dziewicą po każdym kolejnym związku, w którym on czuł wielka miłość, która - niestety i oczywiście z winy kobiety - minęła. ;) Taka dygresyjka :D

Zapytałam właśnie panów, z którymi pracuję (jestem w redakcji jedyną kobietą), jaką kobietę wolą - 5/6 odpowiedziało, że im to obojętne, ale lepiej, żeby miała za sobą jednego partnera i wiedziała co i jak niż albo żadnego, albo 100... :D Jeden odpowiedział, że woli facetów :P to się nie liczy :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widze, że nikt dawno w tym temacie nie pisał więc postanowiłam sie tak czy owak wypowiedzieć.

Niestety u facetów to działa na tej zasadzie:
On: Uuu wyrwałł 3laski NA IMPREZIE i z dwoma spał... - KOZAK
Ona: Przespała sie z dwoma facetami (przykladowo w jednym tygodniu-chociaz u kobiet to nie ma znaczenia kiedy bo zawsze jest postrzegana tak samo) -SZMATA

Gdzie logika? Na ogół tak jest.... Dla mnie to jest żałosne...

! "...żyje tak jak chce, ale wiem... oddać mogę wszystko byś na zawsze blisko przy mnie był..." ! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faceci wolą dziewice ??!! jasne bo gdy spieprzy robotę, to ona o tym nie będzie wiedziała że miało być inaczej. Najbardziej czego się biją w tym wypadku to krytyki. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ewik"]Najbardziej czego się biją w tym wypadku to krytyki. :-P[/quote] Moim zdaniem niepotrzebnie.
Przykładowo wezmy od uwagę kochająca sie pare.. Nawet jezeli raz, 2 czy 3 cos pojdzie nie tak to najwazniejsza jest wiez miedzy tymi osobami i bliskosc sama w sobie... Nie ma ludzi idealnych... To tylko seks.

Gdybym była facetem nie miałabym nic przeciwko jeżeli moja dziewczyna nie byłaby juz dziewicą.. pod warunkiem,że nie spała z 20różnymi facetami.

! "...żyje tak jak chce, ale wiem... oddać mogę wszystko byś na zawsze blisko przy mnie był..." ! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przecież to wina chłopaków ,że dziewica jest gatunkiem wymarłym jak tu ktoś określił. Dziewczyna gdy jest zakochana wierzy w słowa chłopaka, który ją przekonuje, że jest zakochany i że to już do końca życia, a że się okazuje później draniem i znajduje inną to przecież nie jej wina. Przeważnie każdy chłopak chciał by mieć dziewicę, ale żaden się nie zastanowi ile takich dziewczyn skrzywdził. Natura nas kobiety tym skrzywdziła, że posiadamy błonę dziewiczą. Gdyby mężczyźni mieli też coś w tym rodzaju, to by nie było nawet dyskusji na ten temat, bo to by było rzadsze nisz dinozaur w naszych czasach.

[img]http://i47.tinypic.com/o8ggzt.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ewa"][b]1[/b]Przecież to wina chłopaków ,że dziewica jest gatunkiem wymarłym jak tu ktoś określił.[b]2[/b] Dziewczyna gdy jest zakochana wierzy w słowa chłopaka, który ją przekonuje, że jest zakochany i że to już do końca życia, a że się okazuje później draniem i znajduje inną to przecież nie jej wina.[/quote] 1.Naprawdę? To taka panna nie ma swojej głowy? Przecież to jej ciało, więc skoro mu 'dała' to znaczy, że wiedziała co robi.
2. Takie przypadki się zdarzają racja. Ale, no na swoim przykładzie mogę przestawić, że życie przecież pisze różne historie. Mając 15lat byłam z jakimś pojebem. Też mi mówił, że mnie kocha i go w kroku swędziało. Niektóre panny to jakieś pipki są i nie potrafią postawić na swoim. Ten typek był baardzo napalony i 'zakochany', a jakoś nie dostał tego co chciał. Potem mi opinie dupek spieprzył.
Kolejna sprawa, że wiążąć się z kimś nie wiesz jak to będzie za pół roku, czy nawet miesiąc. I co? w związku z tym należy czekać do ślubu?
Często jest tak, że dwoje ludzi się rozchodzi, bo przestaje ich coś łączyć, bo nie starają się wspólnie, aby ich związek trzymał się kupy. Rozchodzą się i nie mają żalu.
To co Ty przedstawiłaś jest dość popularne i słit nastolatek. Dlatego z facetem trzeba trochę pobyć, a nie dawać mu dupy na 3randce, bo właśnie wtedy wynikają taki nieprzyjemności, a facet okazuje się draniem. [pewnie okazałby się Nim przed samym stosunkiem jeśli panna by go przetrzymała kilka miesięcy :mrgreen: ]
[quote="Ewa"]Przeważnie każdy chłopak chciał by mieć dziewicę, ale żaden się nie zastanowi ile takich dziewczyn skrzywdził. [/quote] A to zdanie to już powala na kolana o.O
Jak je skrzywdził?
Ja się skrzywdzona jakoś nie czuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ewa"]Przecież to wina chłopaków ,że dziewica jest gatunkiem wymarłym[/quote] Dokładnie! tak samo jak winą kobiet jest, że tylu facetów siedzi za gwałt, bo przecież jakby chciały tego, to nie byłoby problemu! Podobnie też jest z drzewami, to one odpowiadają za wycinanie lasów deszczowych i dżungli amazońskiej, ponieważ stanowią doskonały materiał budowlany oraz opał.

A bardziej na poważnie:

Czy kobiety mają wolną wolę? Czy może Wasza wola jest podporządkowana widzimisię facetów? Kobieta sama sobie wybiera drogę życia i sama decyduje czy chce mieć zerwany kwiatuszek czy też nie i kierowanie tutaj winy na facetów jest jakimś nonsensem.
[quote="Ewa"]Przeważnie każdy chłopak chciał by mieć dziewicę, ale żaden się nie zastanowi ile takich dziewczyn skrzywdził. [/quote] Wydaje mi się, że rozkłada się to mniej więcej fifty - fifty. Tyle samo skrzywdzonych panów chodzi jak i pań.

[color=olive][i]kurde, młódka pierwsza była[/i][/color]
[quote="ScatMan"]Jak dla mnie to obojętne. Może być i doświadczona.[/quote] -byleby była co? :-D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Dlatego z facetem trzeba trochę pobyć, a nie dawać mu dupy na 3randce, bo właśnie wtedy wynikają taki nieprzyjemności, a facet okazuje się draniem. [/quote] Nie wiem dlaczego chodzisz do łóżka po trzeciej randce, bo ja mając dwadzieścia lat poszłam do łóżka dokładnie miesiąc przed ślubem, a po trzech tygodniach już po ślubie mnie zdradzał i (wtedy właśnie pierwszy raz mnie pobił ) czego się dowiedziałam po rozwodzie po cztero letnim małżeństwie . Chodziłam z nim półtora roku i jak widać nic to nie dało. Teraz są inne czasy, ale problem nie zniknął. Mężczyźni inaczej odbierają sprawę uczuć , im nie zależy żeby być zakochanym bo to uczucie mają trochę poniżej pasa. Najlepiej żeby dziewczyna była dziewicą , a zarazem była w łóżku tak aktywna jak doświadczona. Jasne że są wyjątki i można spotkać uczciwego faceta, ale to jest taka sama rzadkość jak dziewica.

[img]http://i47.tinypic.com/o8ggzt.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Inna kwestia, to to, że kobiety pożądają takich drani, co jest trochę takim absurdem. Dzieje się to dlatego, że media piorą mózgi od małego dziecka. W serialach to łotr zazwyczaj jest najprzystojniejszy i najbardziej pociągający. W showbuissnesie ci, którzy zaliczają jak najwięcej są gloryfikowani (tacy jak Robbie Williams chociażby). Wałkowanie czegoś takiego powoduje, że ci 'źli' często są atrakcyjniejsi niż ci dobrzy. Jasne, każda ma własny wybór, ale dokonuje takiego a nie innego wyboru między innymi w wyniku jakiegoś wychowania.

Ewa, współczuję takich doświadczeń, ale zauważ, że skoro nic nie dało chodzenie przez półtora roku, to po co utrzymywać wstrzemięźliwość. Seks nie jest tylko dla faceta, ale i dla nas. Dla mnie takie poszczenie nie jest dobrym rozwiązaniem, w końcu trzeba chłopa sprawdzić zanim się z nim zwiąże ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Ewa"]Nie wiem dlaczego chodzisz do łóżka po trzeciej randce[/quote] Kto tak napisał? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nie chce wszczynać wojen, ale nastały czasy, w których dziewczyny wskakują do łóżek byle komu, byle by je przeleciał i już. Nie kontroluje się pragnień i pożądań, nie potrafi się ograniczać. Teraz tylko i wyłączeni dąży się do spełnienia swych zwierzęcych pragnień, nie ważne jak i z kim.

Wybierz się na dyskotekę (młodzieżową), co ujrzysz? Stado pudernic, w super-duper-mini kieckach, spod których widać im wargi, bo przecież majtki nie są im potrzebne i tak je zaraz zdejmą, aby wskoczyć na jakiegoś typa, który jej drinka postawił.
Albo ciapnie mu lachę gdzieś w kącie, w loży. To jest tragiczne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Geerwaz"]ale nastały czasy, w których dziewczyny wskakują do łóżek byle komu, byle by je przeleciał i już.[/quote] Napisałabym, to w inny sposób. Chociażby dodałabym ,że przykładowo 50%dziewczyn wskakuje do łózka byle komu byle gdzie etc.. bo z tego co napisałeś wynika, że każda panna jest puszczalska.... ;/ i czuje sie w ten sposob urażona bo nie masz prawa w ten sposób mówić o żadnej kobiecie.
Może wyglądać jakas wyzywająco, kobieco.. ale nie musi od rauz chodzić z każdym do łózka. Nie oceniaj też po pozorach.

Czemu nikt nie wsponi, że na szczęście są szanujące sie dziewczyny itp?! O tym sie jakoś nie mówi ! ...
[b]Nie wrzucajcie od razu wszystkich do jednego worka ![/b]
[quote="madrav"]Wydaje mi się, że rozkłada się to mniej więcej fifty - fifty. Tyle samo skrzywdzonych panów chodzi jak i pań[/quote] Nie wydaje mi się. Bo jak dziewczyna prześpi się np z 2albo 3chłopakami w swoim życiu to już szmata.. a jak chlopak przeleci 2-3 panny w tygodniu to jest kozak.. ;/ Wy uwielbiacie zdobywać... Wiec to jest dla was krzywdzące ?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Turkish"]Nie wydaje mi się. Bo jak dziewczyna prześpi się np z 2albo 3chłopakami w swoim życiu to już szmata.. a jak chlopak przeleci 2-3 panny w tygodniu to jest kozak.. ;/ Wy uwielbiacie zdobywać... Wiec to jest dla was krzywdzące ?[/quote] Nie chodziło mi o to. Chodziło mi, że tyle samo schodzi facetów ze złamanym sercem co i kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]Nie chodziło mi o to. Chodziło mi, że tyle samo schodzi facetów ze złamanym sercem co i kobiet.[/quote] Możliwe, ale jakoś cięzko jets w to uwieżyć.
Najwięcej przypadków znam gdy chłopak zdradzi dziewczynę... ona go zostawi, a on mówi jaka to ona "zła" bo z nim zerwała.. ze on ją kochał i cierpi. Wiec skoro tak się kochali to po co szedł do łóżka z inna?

Faceci są mocniejsi.. Tu macie zazwyczaj przewagę... wy sie szybko pozbieracie, nawet i tego samego dnia i szukacie sobie nowej zdobyczy.
Nie twierdzę też, że każdy... ale wielu facetów za pewne tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote]Nie twierdzę też, że każdy... ale wielu facetów za pewne tak robi.[/quote] Taa... chyba takim co nie zależy...

Widzisz, ja znam więcej przypadków, gdzie dziewczyna zdradziła chłopaka. Uważam, że tak jest w rzeczywistości, bo jaki facet Ci się przyzna od tak? Ciężko jest.

A Ty się tak nie burz Turfish o byle co. I nie mów, że Cie uraziłem, jak nie uraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i uważacie, że takie wzajemne licytowanie się ma sens? madrav ma rację - jest fitfy fifty, bo każdy jest inny i nie ma reguły.
[choć statystycznie ponoć częściej faktycznie zdradza facet, ale statystyki są g warte zazwyczaj.]

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi