Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Zegarki na rękę

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie spojrzałem na zegarek i na myśl wpadł mi ten temat. Jest już podobny, ale tamten traktuje tylko o damskich a ponadto nie jest często odwiedzany.
[b]Jakie nosicie zegarki? Jesteście z nich zadowoleni? Czy zwracacie uwagę na wygląd, wagę, funkcjonalność? Wychodzicie z założenia, że zegarek to coś ważnego (ma być ładny itd) czy to tylko gadżet, na który nie zwracacie uwagi (ma wskazywać godzinę - ot wszystko)?[/b]

Mój aktualny to Casio Marine Gear MRP-700D-7A.
[center][img]http://i32.photobucket.com/albums/d24/buysaleitems/Casio_1/mrp700d-1av_xlarge.jpg[/img] [/center]
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To mój:
[img]http://zegarki.ekskluzywne.org/jacques_lemans/foty/big/11184D.jpg[/img]

Służy on raczej jako ozdoba. Nie noszę go na codzień, bo do sprawdzeina godziny służy mi telefon ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Jakie nosicie zegarki?[/quote]Męskie i tylko wskazówkowe.
[quote="kuriaki"]Jesteście z nich zadowoleni?[/quote]Zawsze mogłoby być lepiej.
[quote="kuriaki"]Czy zwracacie uwagę na wygląd, wagę, funkcjonalność?[/quote]Wygląd - tak, waga - nie (nawet wolę jak jest cięższy), funkcjonalność - nie.
[quote="kuriaki"]Wychodzicie z założenia, że zegarek to coś ważnego (ma być ładny itd) czy to tylko gadżet, na który nie zwracacie uwagi (ma wskazywać godzinę - ot wszystko)?[/quote]Ma pokazywać godzinę a nie np. dawać możliwość dzwonienia z niego.

Mam trzy zegarki, wszystkie wskazówkowe, jeden jest dość stary, drugi niewiele młodszy z firmy ADIDAS (oryginał :D ), trzeci dostałem na ostatnie urodziny. Ogólnie ich nie noszę, leżą i czekają na jakąś konkretną okazję (uroczystość, impreza, wesele, pogrzeb, itd.) a godzinę sprawdzam na telefonie.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem za zmianą tematu na męskie zegarki i przeniesienie tego do działu dla mężczyzn. powód? w dziale dla kobiet jest już temat o zegarkach, imo mija się z celem utrzymywanie tematów o damskich zegarkach i zegarkach ogólnie. tyle, post do usunięcia.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lofam u mężczyzn zegarki zwłaszcza na srebrnej bransolecie :mrgreen:

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój najlepszy zegarek jak mam to JORDAN KERR AMIDIO
[img]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/79/49/48/2979494845[/img]

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A ja lubie u mojego polowka zegarek Longines. Wyglada pieknie . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój brat kupił sobie zegarek od timexa [ expedition rugged] z brązowym paskiem i chronografem i jest bardzo zadowolony :D ilekroć gdzieś wychodzi to zegarek zabiera ze sobą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak tread. To taki multitool leathermana w postaci bransolety na rękę. Ja sobie tak go zmodyfikowałem, że mam tam doczepionego smartwatcha i tak wygląda własnie mój zegarek :D (poglądowe zdjęcie wam wrzucam ;) )
[img]https://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/ChronoLinks/Adapter-ChronoLinks-Tread-Apple-Watch-Black.jpg[/img]

"[i]When does telling the truth ever help anybody?[/i]"

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9755]Gulacz[/url]"][post]195868[/post] Nie wiem czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak tread. To taki multitool leathermana w postaci bransolety na rękę. Ja sobie tak go zmodyfikowałem, że mam tam doczepionego smartwatcha i tak wygląda własnie mój zegarek :D (poglądowe zdjęcie wam wrzucam ;) )
[img]https://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/ChronoLinks/Adapter-ChronoLinks-Tread-Apple-Watch-Black.jpg[/img][/quote]
rzeczywiście wygląda bardzo oryginalnie, a można do niego coś jeszcze przyczepić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=195889 time=1508498405 user_id=9757]rzeczywiście wygląda bardzo oryginalnie, a można do niego coś jeszcze przyczepić ?[/quote] Em zależy co chciałabyś przyczepic? Ale nie sądzę żeby można było coś jeszcze przymocować więcej

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196040 time=1510751987 user_id=9755]Em zależy co chciałabyś przyczepic? Ale nie sądzę żeby można było coś jeszcze przymocować więcej[/quote] wygląda mega nowocześnie, ale zastanawiam się czy te łaczenia ogniw po jakimś czasie nie będą się zużywać i ciężej chodzić? można to jakos 'smarować' zeby zabezpieczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=196056 time=1510831611 user_id=9763]wygląda mega nowocześnie, ale zastanawiam się czy te łaczenia ogniw po jakimś czasie nie będą się zużywać i ciężej chodzić? można to jakos 'smarować' zeby zabezpieczyc?[/quote] Ja nie widzę jak na razie takiej potrzeby. Poza tym te"ogniwa" to narzedzia :)dam zanc za X czasu czy cos sie zlego dzieje, bo aktualnie wszystko dziala swietnie

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196066 time=1510858464 user_id=9755]Ja nie widzę jak na razie takiej potrzeby. Poza tym te"ogniwa" to narzedzia dam zanc za X czasu czy cos sie zlego dzieje, bo aktualnie wszystko dziala swietnie[/quote] w ogóle macie jakieś fajne pomysły na święta dla płci męskiej ? niestety skarpetki czy perfumy odpadają potrzebuje czegos oryginalnego HELP :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=196119 time=1512298752 user_id=9757]w ogóle macie jakieś fajne pomysły na święta dla płci męskiej ? niestety skarpetki czy perfumy odpadają potrzebuje czegos oryginalnego HELP :c[/quote] Hah , okres na desperackie poszukiwania prezentowe uważam za otwarty ^^ a co do Twojego pytania, to może multitoola? Ja mojemu facetowi kupiłam pod choinkę właśnie takiego Lethermana, mam nadzieję, ze się ucieszy :D
[quote=Gulacz post_id=196066 time=1510858464 user_id=9755]Ja nie widzę jak na razie takiej potrzeby. Poza tym te"ogniwa" to narzedzia dam zanc za X czasu czy cos sie zlego dzieje, bo aktualnie wszystko dziala swietnie[/quote] jak to narzędzia? można rozkęcić całą bransoletkę i z jej części zrobić sobie np otwieracz do piwa xd? chyba nie za bardzo rozumiem jak takie coś ma działać ;/

A tam zmieniając temat, to poszukuję porządnych rękawiczek zimowych, które nie zawiodą w Norwegii, ktoś coś poleci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=196160 time=1512925546 user_id=9763]Hah , okres na desperackie poszukiwania prezentowe uważam za otwarty ^^ a co do Twojego pytania, to może multitoola? Ja mojemu facetowi kupiłam pod choinkę właśnie takiego Lethermana, mam nadzieję, ze się ucieszy :D [/quote] jest fajna zakładka z prezentami na militariach, polecam tam sprawdzić [quote=Mocedo post_id=196160 time=1512925546 user_id=9763]jak to narzędzia? można rozkęcić całą bransoletkę i z jej części zrobić sobie np otwieracz do piwa xd? chyba nie za bardzo rozumiem jak takie coś ma działać [/quote] pewnie chodzi o tread. Droga zabawka ale na pewno każdy facet by się ucieszył [quote=Mocedo post_id=196160 time=1512925546 user_id=9763]A tam zmieniając temat, to poszukuję porządnych rękawiczek zimowych, które nie zawiodą w Norwegii, ktoś coś poleci ? [/quote] najlepiej popatrz za firmą mechanix, mam ich rękawice drugi sezon i super się trzymają i są bardzo ciepłe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=forbidden post_id=196208 time=1513586572 user_id=9825]najlepiej popatrz za firmą mechanix, mam ich rękawice drugi sezon i super się trzymają i są bardzo ciepłe[/quote] Jakie machanixy masz? Ja korzystam z impact pro od dwóch lat i są bardzo dobre [quote=Mocedo post_id=196160 time=1512925546 user_id=9763]jak to narzędzia? można rozkęcić całą bransoletkę i z jej części zrobić sobie np otwieracz do piwa xd? chyba nie za bardzo rozumiem jak takie coś ma działać [/quote] Tak to wygląda militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_tread_lt_832431_p92567.xml i każdy element jest innym niezależnym narzędziem [quote=Mocedo post_id=196160 time=1512925546 user_id=9763]Hah , okres na desperackie poszukiwania prezentowe uważam za otwarty ^^ a co do Twojego pytania, to może multitoola? Ja mojemu facetowi kupiłam pod choinkę właśnie takiego Lethermana, mam nadzieję, ze się ucieszy :D[/quote] Jakiego leathermana kupiłaś dla faceta? Coś rozbudowanego czy zwykły model?

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196224 time=1513872238 user_id=9755]Jakiego leathermana kupiłaś dla faceta? Coś rozbudowanego czy zwykły model?[/quote] Kupiłam mu takiego --> militaria .pl/leatherman/multitool_leatherman_surge_new_black_silver_-_limitowana_wersja_832462_p92572.xml cieszył się jak dziecko gdy odpakował swój prezent :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=196289 time=1514380487 user_id=9763]Kupiłam mu takiego --> [...] cieszył się jak dziecko gdy odpakował swój prezent :D[/quote] Widzę prezent z górnej półki! :D Taki leathmerman to złoto :D [quote=forbidden post_id=196208 time=1513586572 user_id=9825]najlepiej popatrz za firmą mechanix, mam ich rękawice drugi sezon i super się trzymają i są bardzo ciepłe[/quote] Jaki model masz tych mechanixow? Ja mam impact pro i są świetne na zimowe warunki :D [quote=forbidden post_id=196208 time=1513586572 user_id=9825]jest fajna zakładka z prezentami na militariach, polecam tam sprawdzić[/quote] Teraz warto sprawdzić wyprzedaż, bo dużo rzeczy w obniżonych cenach mają militaria. pl/wyprzedaz_c817.xml?on_stock=1

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196224 time=1513872238 user_id=9755&sid=23a24a1a3da1b113f2a9a02720169dac]Jakie machanixy masz? Ja korzystam z impact pro od dwóch lat i są bardzo dobre [/quote] dokładnie mam te same co ty :) Nie ma sensu brać żadnych innych [quote=Gulacz post_id=196224 time=1513872238 user_id=9755&sid=23a24a1a3da1b113f2a9a02720169dac]Tak to wygląda militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_tread_lt_832431_p92567.xml i każdy element jest innym niezależnym narzędziem [/quote] świetna lecz niestety bardzo droga zabawka [quote=Gulacz post_id=196224 time=1513872238 user_id=9755&sid=23a24a1a3da1b113f2a9a02720169dac]Jakiego leathermana kupiłaś dla faceta? Coś rozbudowanego czy zwykły model? [/quote] z doświadczenia wiem, że nie potrzeba niewiadomo jak dużo narzędzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196291 time=1514394933 user_id=9755]Widzę prezent z górnej półki! :D Taki leathmerman to złoto :D[/quote] No trochę tak, wychodze z założenia że lepiej wydać ciut więcej i mieć na lata niż kupować co sezon :) Tak pozostając w temacie lethermanów, to znajomy mi ostatnio mówił o swego rodzaju "futerałach" na multitoole, słyszeliście może o tym? Wiecie gdzie coś takiego dostać?
[quote=Gulacz post_id=196291 time=1514394933 user_id=9755]Jaki model masz tych mechanixow? Ja mam impact pro i są świetne na zimowe warunki :D[/quote] Nadadzą się zimą w Alpy? Mój chłopak szuka czegoś sprawdzonego bo jego poprzednie narciarkie szybko wyzionęły ducha ;/ Wg warte są mechanixy swojej ceny?
[quote=Gulacz post_id=196291 time=1514394933 user_id=9755]Teraz warto sprawdzić wyprzedaż, bo dużo rzeczy w obniżonych cenach mają militaria. pl/wyprzedaz_c817.xml?on_stock=1[/quote] Kupiłeś coś na wyprzedaży ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=197129 time=1515269744 user_id=9763]No trochę tak, wychodze z założenia że lepiej wydać ciut więcej i mieć na lata niż kupować co sezon Tak pozostając w temacie lethermanów, to znajomy mi ostatnio mówił o swego rodzaju "futerałach" na multitoole, słyszeliście może o tym? Wiecie gdzie coś takiego dostać? [/quote] na militaria.pl widziałam ostatnio coś takiego [quote=Mocedo post_id=197129 time=1515269744 user_id=9763]Nadadzą się zimą w Alpy? Mój chłopak szuka czegoś sprawdzonego bo jego poprzednie narciarkie szybko wyzionęły ducha Wg warte są mechanixy swojej ceny? [/quote] byłam w mechanixach na islandii i dały radę więc na pewno tak [quote=Mocedo post_id=197129 time=1515269744 user_id=9763]Kupiłeś coś na wyprzedaży ? :D [/quote] ciekawe kiedy będzie wyprzedaż zimowych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=forbidden post_id=197148 time=1515344491 user_id=9825]na militaria.pl widziałam ostatnio coś takiego [/quote] trochę tego jest i nawet nie jest takie drogie, a na pewno zapewni ochronę https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=multitool+etui
[quote=forbidden post_id=197148 time=1515344491 user_id=9825]byłam w mechanixach na islandii i dały radę więc na pewno tak [/quote] no i chyba najważniejsze w takich rękawiczkach można obsłużyć telefon czy inne urządzenia z wyświetlaczami :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=200833 time=1528273777 user_id=9757]trochę tego jest i nawet nie jest takie drogie, a na pewno zapewni ochronę https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mod ... itool+etui[/quote] Jak się kupuje drogiego Leathermana to faktycznie taka ochorna jest dobra zeby sie nie walał. Można sobie w kieszeni wygodnie nosić nawet. [quote=myszuk post_id=200833 time=1528273777 user_id=9757]no i chyba najważniejsze w takich rękawiczkach można obsłużyć telefon czy inne urządzenia z wyświetlaczami :p[/quote] Zalet dużo. W mechanixach letnich najważniejsza jest unierwsalność i ochrona dłoni podczas ASG czy innych sportów. Ja w komplecie mam jeszcze https://www.militaria.pl/bolle/okulary_taktyczne_bolle_tracker_smoke_tracpsf_p4581.xml zeby oczy tez byly bezpieczne

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi