Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Jak widać, jestem tutaj nowa, więc wypadałoby się z Wami wszystkimi przywitać i napisać parę słów o sobie. Tak więc jestem Justyna. Pochodzę z Górnego Śląska. Interesuję się wszystkim po trochu, więc w tej dziedzinie nie mam za bardzo czym się pochwalić. Metal i rock- tylko, podkreślam, tylko takiej muzyki słucham :-)

Na to forum zostałam zaproszona przez Pawła (MagicalFire). Tak ładnie mówił o tym forum, że się skusiłam by się tu zarejestrować. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować. No i myślę, że będę się z Wami świetnie bawić i że się Wam nie znudzę, już o zamęczeniu nie wspomnę :)

Pozdrawiam :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]XxJustaxX[/b], witam cie tym razem na Scypionie
ustaw sobie av i chodź do innych działów :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Się robi szefie (teraz tak mogę się już do Ciebie zwracać?) :D już pędzę do innych tematów coś tam po marudzić :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć Justynko. My się znamy :) Życze miłego spędzania czasu tutaj. Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]nana[/b], ta nana o której ja myślę? Nie no, to już aż 4 osoby :) już się czuję jak w domu ^^ Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="XxJustaxX"]nana, ta nana o której ja myślę?[/quote] Tak ta z loczka :mrgreen:

W sumie jest tu jeszcze jedna osoba którą powinnaś znać. Pan który ma na imię Przemek :)
Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Się robi szefie (teraz tak mogę się już do Ciebie zwracać?)[/quote] wystarczy po nicku ja nie jestem tu szefem
tylko użytkownikiem z trochę większymi uprawnieniami ,obowiązkami [quote="XxJustaxX"]już pędzę do innych tematów coś tam po marudzić [/quote] z niecierpliwością czekam :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="nana"]Tak ta z loczka :mrgreen:[/quote] Ależ się cieszę :) przynajmniej nie będę się tutaj czuła samotna :)

[quote="nana"]W sumie jest tu jeszcze jedna osoba którą powinnaś znać. Pan który ma na imię Przemek :)[/quote] Przemek z naszego forum? Haa :) widocznie tutaj jest grzeczny, nie to co u nas :P ciekawe, czy nas pozna :)

[quote="MagicalFire"]wystarczy po nicku ja nie jestem tu szefem
tylko użytkownikiem z trochę większymi uprawnieniami ,obowiązkami [/quote]
Tu nie, tam nie... to gdzie się mogę zwracać szefie? ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]XxJustaxX[/b], dzień dobry :-)

Btw. Nie offtopujcie tego tematu, [b]XxJustaxX[/b], wbijaj dalej :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...