Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja

Łóżkowe kłamstwa

Rekomendowane odpowiedzi

;-)

Czasami jest tak że niektórzy kłamią.
Kobiety udają orgazm , faceci gdy za wcześnie skończą tłumaczą że zdarzyło się im to pierwszy raz.
I jedna i druga strona udaje czasami że było cudownia, gdzie tak naprawdę zupełnie mija się to z prawdą.
A przecież kluczem do sukcesu jest szczerość , próba poprawienia pewnych niedociągnięć, nauczenie się siebie .
Jak myślicie , dlaczego kłamią ?
Czy Wam zdarzają się takie małe oszustwa? :-)
Edytowane przez Gość

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]Jak myślicie , dlaczego kłamią ? [/quote] Aby partner nie popadł w kompleksy lub nie chce się go urazić a ma się zamiar z nim w przyszłości jeszcze spotkać lub po prostu... brak odwagi by powiedzieć partnerowi że coś zrobił nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Aby partner nie popadł w kompleksy lub nie chce się go urazić[/quote] to mi się wydaje zawsze najbardziej sensowne.
I może trochę wstydu w tym jest, że nie wyszło tak jakby się chciało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Aby partner nie popadł w kompleksy lub nie chce się go urazić[/quote] No tak prawda, przed wyobrazaja sobie jak idealnie to bedzie a tym czasem wyszlo calkiem inaczej .
Wtedy udają zeby nie zrobic przykrosci albo rozczarowania drugiej osobie

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no tak , macie rację , ale do czego takie kłamstwa prowadzą ?
można skłamać raz , drugi , trzeci i co dalej?
w końcu trzeba będzie i tak porozmawiać ,bo nie da się żyć z kimś na dluższą mętę , kto nie umie zaspokoić naszych potrzeb.
a może uważacie inaczej , może Waszym zdaniem jednak można ciągnąć te kłamstewka , brnąć dalej i żyć w pewnym niedosycie?

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze lepiej powiedzieć co jest nie tak.
Bo relacje w łóżku mogą spowodować zniszczenie związku.
Hm... nigdy w sumie takiego problemu nie miałam... może jeszcze nie ten wiek (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie miałam :-D Zawsze jest c uudownie i nie musze ściemniać :-) Gdyby jednak m9 sie zdarzyła taka sytuacja to na pewno bym o tym porozmawiała z facetem. W końcu ma nam być dobrze :-)

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/7fccaef6e1.png[/img][/url]

[i](...) Porwa?a ksi?cia i juz nigdy go nie odda?a..chroni?a go i kocha?a ... [/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie raz kłamałam :oops: nie chciałam sprawić Mu przykrości bo zawsze się starał zrobić mi mega dobrze :mrgreen: Jednak to nie przez niego to chyba ze mną jest coś nie tak bo mało razy miałam orgazm :-( :-( :-( :-( Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akurat ja bardzo cenię sobie szczerość i z moim kochanym powiedzielismy sobie o wszystkim. Choć było źle z tego powodu nam obojgu, to mam ten psychiczny komfort, że yję w zgodzie z własną duszą, szczerą jak łza :-)

Nie kłamałam też w łożku, gdy mi było źle, to się układało tak, aby było dobrze :-) Większosć facetów ma na celu zaspokoić partnerkę, wiec powinni się ich słuchać, no.

Dkaczego czasem kłamią? Wydaje mi sie, że tak jak powiedział Zielony i inni - żeby nie urazić połowki, no i aby ukryż zażenowanie jakaś wpadką.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]Czy Wam zdarzają się takie małe oszustwa?[/quote] Jasne że tak. Prawda nie zawsze jest wskazana. Mężczyźni w tej akurat dziedzinie , popadają zbyt szybko w kompleksy z których ciężko się wychodzi. Nie zawsze jest tak jak się chce. Czasem ciężko jest nas zadowolić, potrzebujemy większych doznań. Może to zależy od dnia, nastroju. Wtedy lepiej poczochrać po głowie, uśmiechnąć się i podnieść jego ego. Mają takie same dni jak my. Oczywiście mowa o sporadycznych przypadkach, bo zbyt częste oznaczają niedopasowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm.. szczerze mówiąc, to pod tym względem nigdy nie miałam powodu, że uciekać się do małych kłamstewek. Mój partner najpierw poznał moje potrzeby i ciało delikatnymi próbami i obserwacjami moich reakcji, a dopiero potem przeszedł do czegokolwiek innego - muszę przyznać, ze zawsze jest idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze jesli partnerzy sa ze soba szczerzy to z pewnoscia nie musza improwizowac i udawac niczego w lozku.
Facet to nie kukla czy robot. Ma swoje gorsze i lepsze dni. Dlatego warto rozmawiac o swoich chwilowych niedyspozycjach.
Tak jakos sie utarlo, ze kl;amiemy w lozku , bo niby nie chcemy nikogo urazic . Ale czy ja wiem? Chyba jednak to najgorszy z mozliwych ,scenariusz lozkowy. klamstwa maja to do siebie , ze wchodza w nawyk .
I co wtedy bedzie?
Bywa, ze nie zawsze wszystko w lozku wychodzi tak jak bysmy tego oczekiwali , ale to naprawde nie powod by cos udawac .
Mysle, ze seks jest nieziemska przyjemnoscia jesli jest spontaniczny , szczery i naturalny.A poza tym seks nie znosi niszczacych dodatkow ,jakim jest paskudne udawanie i klamstwo , ze wszystko bylo ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie szczerość w łóżku jest ważna i to bardzo, tak samo to aby para rozmawiała na tematy łóżka, własnych upodobań itp. ważne jest zgranie w łóżku i swoboda ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Zdecydowanie masz racje Ari. Widac , ze masz swiadomosc dobrych relacji laczacych partnerow w lozku.
Mysle, ze jesli facet naprawde kocha swoja kobiete , to z pewnoscia dba o szczere i uczciwe relacje , a takze super komfort w lozku.
W takim ukladzie napewno nie bedzie klamstw i udawania . A w koncu o to przeciez chodzi, by czerpac przyjemnosc z seksu i i roznych fantazji obojga partnerow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nigdy nie kłamię po kija? nie miałam to nie miałam, i bywa, to będzie inaczej haha po co udawać cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monixa752"]nigdy nie kłamię po kija? nie miałam to nie miałam, i bywa, to będzie inaczej haha po co udawać cokolwiek?[/quote] :) Fajne i sensowne podejscie i stwierdzenie ,,po co udawac cokolwiek,,
Nic dodac i nic ujac . Jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi