Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Pedagog szkolny

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o pracowniku szkoły zwanym pedagogiem?

Czym się w waszej szkole zajmował? Czy rzeczywiście był społecznikiem z misją? A może była to osoba - atrapa pedagoga?

Czy zwracaliście się kiedyś do pedagoga z jakimś problemem? Pomógł/ogła wam?

Czy byliście kiedyś wzywani do pedagoga z powodu jakiegoś problemu?
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno wiele zależy od osoby. Ja miałem przyjemność mieć do czynienia z bardzo fajną panią ;-) Potrafiła sobie poradzić z problemami ale była bardzo miła.

Zwracałem się do pedagoga z pewną sprawą, dla mnie to była ostateczność, ale pomogło...

U pedagoga byłem też kilka razy wzywany :P Ale głównie w roli świadka ;-) Plus jakieś tam niewinne rozmowy :P Nie ma to jak zamiast lekcji religii siedzieć u pani pedagog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Co sądzicie o pracowniku szkoły zwanym pedagogiem? [/quote] Osoba według mnie niezbędna w szkole. Jeśli nie ma się go kogo zwrócić o pomoc - można wtedy zgłosić się do pedagoga. Osobiście nie miałam takiej konieczności, ale mojej koleżance pani pedagog pomogła.
[quote="Catwoman"]Czy byliście kiedyś wzywani do pedagoga z powodu jakiegoś problemu?[/quote] Tak, kilka razy. Zazwyczaj właśnie jako świadek,żeby wyjaśnić jakąś sytuację. No, tylko ostatnio byłam wezwana w sprawie,w którą byłam zamieszana.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pedagog szkolny - osoba moim zdaniem bardzo potrzebna w szkole. Z różnych względów często nie chcemy zwracać się do uczącego nas nauczyciela, możemy wtedy zgłosić się do pedagoga. Często jest tak, że potrafi nam pomóc, a bynajmniej stara się.
Nigdy nie miałam potrzeby zwracania się do owej osoby.
Obecnie na tym stanowisku w mojej szkole pracują 2 Panie.
Wydają się miłe.

Nigdy nie byłam wezwana do pedagoga. Ani w mojej sprawie, ani cudzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"](...) Czym się w waszej szkole zajmował? Czy rzeczywiście był społecznikiem z misją? A może była to osoba - atrapa pedagoga?[/quote] Zajmowala sie tym pewna, mila pani (ktora dobrze wspominam) tym czym powinna, czyli pomoc osobom, ktore sobie nie radzily psychicznie i w pewnych sprawach, ktorych uczen bal sie rozmawiac z wychowawca. Byla odpowiednia osoba, gdyz w pierwszych klasach gimnazjum i technikum przeprowadzila w interesujacy sposob lekcje na temat 'wychowywania w rodzinie' (seksualne sprawy jak i rodzinne problemy z jakimi sie mozemy spotykac oraz jak je mozna rozwiazac). Zdecydowanie spelniala (i nadal spelnia) swoja role ;)
[quote="Catwoman"]Czy byliście kiedyś wzywani do pedagoga z powodu jakiegoś problemu?[/quote] Nie bylem wzywany bo bylem zbyt dobry zeby mnie na kawke zapraszala :P Ani tez nie mialem problemow z ktorymi sam bym nie zalatwil :)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"]Ja miałem przyjemność mieć do czynienia z bardzo fajną panią[/quote] [quote="Tabiitha"]Osoba według mnie niezbędna w szkole. Jeśli nie ma się go kogo zwrócić o pomoc - można wtedy zgłosić się do pedagoga.[/quote] [quote="Kasia"]Pedagog szkolny - osoba moim zdaniem bardzo potrzebna w szkole. Z różnych względów często nie chcemy zwracać się do uczącego nas nauczyciela, możemy wtedy zgłosić się do pedagoga.[/quote] [quote="yodek"]Zajmowala sie tym pewna, mila pani (ktora dobrze wspominam) tym czym powinna, czyli pomoc osobom, ktore sobie nie radzily psychicznie i w pewnych sprawach, ktorych uczen bal sie rozmawiac z wychowawca.[/quote] Jak na razie same pozytywne opinie... Trochę mnie aż dziw bierze, a to dlatego, ze pani pedagog z mojej podstawówki/mjego gimnazjum była podłą francą. Wyglądała na miłą, ale nie opłacało się do niej zwracać z problemami, bo potem stawały się one tematem rozmów przy kawie z jej znajomymi, m.in. z panią katechetką. Wiem to, bo kiedyś moja koleżanka poszła z problemem do pani pedagog, niedługo ptem zaczepiła ją pani katechetka na korytarzu ze słowami, ze słyszała o jej problemie, że powinna to i tamto...

Pani pedagog pojmowała w bardzo schematyczny sposób zjawiska szkolne. Ten, który słabo się uczy i sprawia problemy wychowawcze równał się dla niej z dzieckiem wychowanym w cąłkowitej patologii. Biedniejsze dzieci faworyzowała w taki sposób, że czuły się jeszcze bardziej zakompleksione.

Ogólnie ta kobieta jako pedagog szkolny to jakies nieporozumienie, dostała pracę po znajoości po ukończeniu jakiegoś kursu zapewne.

Chyba nie muszę mówić, że nie chciałam mieć z nią styczności.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja u pedagoga siedziałam często w szkole średniej :mrgreen: takie czasy.

ale to był kabel także paplalam jej bzdury tylko po to aby potem miała nową sensacje w pokoju nauczycielskim :mrgreen: hahahhahaha

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Pani pedagog pojmowała w bardzo schematyczny sposób zjawiska szkolne. Ten, który słabo się uczy i sprawia problemy wychowawcze równał się dla niej z dzieckiem wychowanym w cąłkowitej patologii. Biedniejsze dzieci faworyzowała w taki sposób, że czuły się jeszcze bardziej zakompleksione. [/quote] Idealny opis naszej pedagog.. co za.. baba, niecierpię jej. Z jakiejś drobnostki robi same awantury i duże problemy, byłam kilka razy, nic miłego, zadawała debilne pytania itp., itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jenyśś w gim mialam super pedagoga xDD
Załatwil mi i mojej przyjaciolce Grześki ze stołówki xDD
Zawsze przychodzil do naszej klasy na rozmowy xD A raczej zeby nas opiepszyc xD za zachowanie xDD
Ale super gościu byl xD
A teraz w tech. to nie wiem czy jest ;p
Mi potrzebny nie jest

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie miałam fajnego pedagoga, żadnych pozytywnych wspomnień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja niedawno miałam praktyki w szkole. Podczas jednych zajęc w bibliotece przyszła pani pedagog. Ukryła się przed panią dyrektor, bo nie miała nic do roboty i nie chciała aby dyrektorka coś jej przydzieliła.
Ogólnie ona się jedynie obijała. Miałam z nią kilka zajęc, które polegały na tym abym ułożyła ankietę o bezpieczeństwie w szkole w ktorej miałam praktyki. Nic mi nie pomogła. Dała stos książek i kazała je przejrzec.
Gdy ułożyłam tą ankietę i przeprowadziłam w klasach pierwszych w gimnazjum. Wszystko ładnie jej rozpisałam i podałam wyniki.
Wyniki bardzo mnie zaskoczyły bo dużo dzieciaków (tak wynikało z ankiety) doznało jakiejś formy przemocy ze strony innych osób.
Przedstawiłam pani pedagog wszystko ze szczegółami. A ona mnie olała... niby jednym uchem słuchała :and: drugim pewnie wypuszczała...
I taka jest właśnie jej praca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co sądzicie o pracowniku szkoły zwanym pedagogiem?

Czym się w waszej szkole zajmował? Czy rzeczywiście był społecznikiem z misją? A może była to osoba - atrapa pedagoga?

Czy byliście kiedyś wzywani do pedagoga z powodu jakiegoś problemu?[/quote]
Dla mnie pedagog jest zwykłym pracownikiem szkoły, który czasem zainresuje się jakimś uczniem. Pedagog ma pomoc rozwiązywać problemy? Z takim się jeszcze nie spotkałam. Kiedyś zostałam wezwana do pedagoga, bo były podejrzenia że pale. Padło tylko pytanie czy pale, ja oczywiście odpowiedziałam że nie. I koniec rozmowy. W gimnazjum kiedyś poszliśmy do pedagoga całą klasą aby pomógł nam z jednym nauczycielem. To powiedzieli nam że z nauczycielem nie wygramy.;/ Pedagog w szkole jest jedynie po to żeby latać za panienkami które mają za dużo makijażu.

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Co sądzicie o pracowniku szkoły zwanym pedagogiem?

Czy byliście kiedyś wzywani do pedagoga z powodu jakiegoś problemu?[/quote]
Są sytuacje w których pomoc pedagoga szkolnego jest konieczna.... Może on pomóc uczniowi który ma jakieś problemy... U mnie w LO jest bardzo miła pani :-D Ja osobiście nie korzystałam z jej porad, ale niektórzy tak ;-) Oprócz rozmów prowadzi też lekcje np. o narkomanii, alkoholizmie czy wyborze studiów :-) Czasem zajęcia z pedagogiem są bardzo ciekawe :-P tak wiec uważam,że pedagog szkolny powinien byc w kazdej szkole :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi