Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Derentive

Derentive

Rekomendowane odpowiedzi

Ona, imprezowiczka, znawczyni swej wartości..
inteligentna, wredna, nieugięta, kontakt jedynie mailowo - szanuję swoja prywatność...
dla obcych niemiła, dla swoich przyjaciółka...
Zawsze piszę po polsku, tak używam często klawisza "alt" co zresztą widać - od swych rozmówców wymagam tego samego - jesteśmy Polakami piszmy po polsku ;)
To na tyle, jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej to tak jak pisałam - info na e-maila.
Pozdrawiam.

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

nie jest jak proroctwa, kt?re si? sko?cz?,

albo jak dar j?zyk?w, kt?ry zniknie,

lub jak wiedza, kt?rej zabraknie.

Tak wi?c trwaj? wiara, nadzieja, mi?o??-te trzy:

z nich za? najwi?ksza jest mi?o??”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Derentive[/b], witam serdecznie [quote="Derentive"]dla swoich przyjaciółka... [/quote] no to mam nadzieje ze zostaniesz nasz przyjaciółka
napisz chociaż jak do nas trafiłaś,
ustaw sobie av i chodź do innych działów
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]Derentive[/b], witam serdecznie [quote="Derentive"]dla swoich przyjaciółka... [/quote] no to mam nadzieje ze zostaniesz nasz przyjaciułka
napisz chociaż jak do nas trafiłaś,
ustaw sobie av i chodź do innych działów[/quote]
przyjaciółka pisze się przez "o" z kreską, polecam na przyszłość używać słownika ortograficznego, jest i taki on-line ;)
Avatara nie ustawię bo nie uznaję tego typu "ozdóbek" profilu ;)

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]przyjaciułka [/quote] MF przyjaciółka "ó"

No i witaj na forum [b]Derentive[/b],

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Derentive"]przyjaciółka pisze się przez "o" z kreską, polecam na przyszłość używać słownika ortograficznego, jest i taki on-line ;)[/quote] o kurcze 1 dzień i opiernicza admina juz cie lubie :*
za to dostajesz 20 tys SC czyli naszej waluty [quote="Derentive"]Avatara nie ustawię bo nie uznaję tego typu "ozdóbek" profilu ;)[/quote] szanuje twoje zdanie zapraszam do innych działów :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Derentive"]przyjaciółka pisze się przez "o" z kreską, polecam na przyszłość używać słownika ortograficznego, jest i taki on-line ;)[/quote] nie trzeba słownika on-line ... jest jeden przy pisaniu każdego postu ... ale nie musisz każdemu tak otwarcie zwracać swoich uwag ... no i witaj na naszym forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]ale nie musisz każdemu tak otwarcie zwracać swoich uwag[/quote] niech zwraca widać ze dziewczyna ma charakterek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Derentive"]inteligentna, wredna, nieugięta[/quote] Na pęczki widziałem takich powitań i samoocen a później okazywało się, że miało to na celu podbudowanie się i nastraszenie osób czytających lub taka osoba szybciutko uciekała i okazywało się ze wcale nie jest taka twarda jak zapewniała... Wybacz ale nie robi to na mnie większego wrażenia niż jak byś napisała ze boisz się wychodzić z domu i jesteś zamknięta w sobie.
[quote="Derentive"]kontakt jedynie mailowo - szanuję swoja prywatność... [/quote] To mi się akurat podoba, być może dla tego ze ja mam podobnie z własną prywatnością.
[quote="Derentive"]dla obcych niemiła, dla swoich przyjaciółka... [/quote] mogłaś sobie darować takie teksty jak z opisów gg...
[quote="Derentive"]Zawsze piszę po polsku, tak używam często klawisza "alt" co zresztą widać[/quote] Skoro to wyraźnie widać to po co o tym pisać? O_o
[quote="Derentive"]jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej to tak jak pisałam - info na e-maila[/quote] To nie biuro matrymonialne, wykaż się w postach, zapraszam do innych działów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zielony w pełni popieram cię ...i twoją opinię ... wymiotować mi się chce na osoby które zgrywają twardych a są gorszi niż sraczka w letni poranek ...

[b]Derentive[/b], zamiast pisać o sobie brednie to pokaż nam mniej więcej jaka jesteś i sami cię ocenimy za jakiś czas w Flame .
[quote="MagicalFire"]o kurcze 1 dzień i opiernicza admina juz cie lubie :*
za to dostajesz 20 tys SC czyli naszej waluty [/quote]
[quote="MagicalFire"]niech zwraca widać ze dziewczyna ma charakterek ;-)[/quote] OMG!! :zonk: :zonk: :zonk:

Dajesz dziewczynie kasę bo cię pojechała ... nic więcej nie dodam .
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]OMG!! :zonk: :zonk: :zonk:[/quote] zdążyłeś napisać jednego posta wcześniej i dopiero teraz Cię to ruszyło? :lol: :lol:
[quote="Derentive"]To na tyle, jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej to tak jak pisałam - info na e-maila. [/quote] wątpię, żeby ktoś chciał pałować się z pisaniem maila, żeby się dowiedzieć np jak masz na imię.. i co mnie zastanawia - cenisz prywatność - ok. ale skoro tak to manifestujesz, to czy o odpowiedzi na pytania zawarte w różnych tematach też trzeba się będzie domagać mailowo?

mimo wszystko witam..
[quote="FOX"]wymiotować mi się chce na osoby które zgrywają twardych a są gorsze niż sraczka w letni poranek ... [/quote] intrygujące porównanie, gratuluję słownictwa :mrgreen:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gratuluję poziomu kultury na forum ;) Już od "dzień dobry" teksty typu "rzygać się chce"... Hah! No nic tylko gratulować kultury osobistej. Jeśli uważacie że każdy ma się płaszczyć przed Administracją i pisać że jest szarą myszką która boi się wyjść z domu to jesteście wszyscy w bardzo dużym błędzie. Jest to kraj wolny więc chyba wolno mi napisać o sobie to co mi się podoba, a tu nie wyczytałam nic na temat tego "Co można napisać w dziale "Przedstaw się".

btw. Jeśli każdego witacie tak "ciepło" to gratulacje. Poza tym chyba administrację też obowiązuje jakaś NETYKIETA której niby tak tu przestrzegacie (chodzi mi tu o ocenę drugiej osoby i jednym słowem "naśmiewanie się" z tego co pisze).. ;)
Edytowane przez Gość

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Derentive[/b], cóż Ci mogę więcej powiedzieć.. widocznie administratora na tym forum [w jego mniemaniu przynajmniej] netykieta nie obowiązuje :mrgreen: [quote="Derentive"]a tu nie wyczytałam nic na temat tego "Co można napisać w dziale "Przedstaw się". [/quote] jest w regulaminie: http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=980
nie jest to tak, że wszystkie punkty są koniecznie wymagane, ale w dobrym tonie jest zawrzeć większość z nich.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To ciężko z tym jego mniemaniem bo jeśli zakłada forum to daje przykład, dobry przykład, czyli jakikolwiek by to powitanie nie było ma pokazać swoją kulturę i zastosować się do tego co sam głosi i uważa za ważne przestrzegania. Świat nie jest idealny, ale takim zachowaniem raczej nie narobi sobie nowych znajomości ;)

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przykład przykładem ... ale staramy się pisać z sensem ... nie pisz jaka jesteś bo to sami ocenimy ... interesują nas czyste fakty na twój temat ...

Kim jesteś , ile masz lat , czym się interesujesz , jak do nas trafiłaś ... to tylko kilka istotnych pytać które napewno wielu z nas więcej przekażą .

Robienie z siebie STRONG WOMEN nikomu nic nie da ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oooo w końcu się jakaś osoba przytrafiła, co się religioznactwem interesuje. :-) Bóg z Tobą Droga Derentive! Życzę miłej zabawy!

PS: Jak będziesz chciała, to możesz ze mną rozważyć kilka tematów teologicznych.

Jeszcze raz witam!
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...