Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Speedy

Dwukrotni mistrzowie świata w grze cs 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy słyszeliscie może o najlepszych polskich graczach cs 1.6 nazwa ich klanu to mymym a dokładniej Meet Your Makers

Ich skład do cs 1.6

Loord
Mariusz Cybulski
kuben
Jakub Gurczyński
LUq
Lukas Wnek
Neo
Filip Kubski
TaZ
Wiktor Wojtas

A tu troszke akcji z gry

[youtube2]5JQkSJEu4sI[/youtube2]

Więcej filmików o graczach z mymu można dowiedzieć się na www.mymym.com
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mają talent do gry powiem ci że Filip"Neo"Kubski gra w to 8 lat zaczął gre kiedy miał 14 lat jest nawet specjalny film o nim.

Tutaj zamieszczę oby dwa party

[youtube2]DkoV4RtA3qw[/youtube2]
[youtube2]4eDclVve8CQ&feature[/youtube2]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Filmik zrobiony za czasów Pentagramu.

Naniósł bym małą poprawkę w temacie: "Dwukrotni mistrzowie świata w grze cs 1.6". Obronili w tym roku złoto na Electronic Sports World Cup w San Jose. :)

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trening trening i jeszcze raz trening no wiesz mają dobrych graczy LUq zwinność Neo celność i inni też mają swoje cechy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłem w wielu klanach i mówię że spary kształcą skilla po 3 sparach z rzędu wycinałem ostro na sparze 19:9 staty miałem bo 3 z rzędu grałem i coś z tego było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Koledzy nie mają życia prywatnego to se grają i się wyćwiczyli :] [/quote] Tja, nie widzę w tych filmikach i w umiejętności gry nic szczególnego. Goście znają mapy, potrafią się dobrze ustawić, i walą we wrogów seriami. Ot i cała taktyka. Tylko przepraszam, czy to przyda im się w życiu? Co takiego fascynującego jest w "mistrzostwie" w grę?

p.s. Kiedyś grałem snajperką i przez 15 minut banda nie potrafiła mnie zabić - nie mogli mnie wypatrzeć :-) A ja powoli ich ściągałem, heh na kilka chwil zabawa fajna, ale żeby kilka lat grać? Nie podnieca mnie to ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Tylko przepraszam, czy to przyda im się w życiu? Co takiego fascynującego jest w "mistrzostwie" w grę? [/quote] Tak dla twojej informacji misiu-pysiu za granie też w gry komputerowe też można wyżyć... jest jeden warunek, musisz być najlepszy... wszelkiego rodzaju konkursy w nagrodę rozdaja KUPĘ KASY !! Za jedną wygraną na takim światowym konkursie w Polsce spokojnie wyżyjesz jakieś 4-5 miesięcy. A konkursów tego typu jest od cholery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]misiu-pysiu[/quote] Daruj sobie takie odzywki bo zaczynam twierdzić, że masz skłonności homoseksualne ^^.
[quote="THeMooN"]Tak dla twojej informacji misiu-pysiu za granie też w gry komputerowe też można wyżyć... jest jeden warunek, musisz być najlepszy... wszelkiego rodzaju konkursy w nagrodę rozdaja KUPĘ KASY !! Za jedną wygraną na takim światowym konkursie w Polsce spokojnie wyżyjesz jakieś 4-5 miesięcy. A konkursów tego typu jest od cholery.[/quote] Czyli gracze planują do końca swego życia grać w gry by się utrzymywać? Śmiem twierdzić, że oni stracili dużą część swej młodości na przesiadywaniu przed kompem i killowaniu... Potem założą rodzinę (jak odejdą od kompa :D ) a gdy dziecko ich spyta: taaaataaaa co robisz - usłyszy odpowiedź: "ciiicho, właśnie fraguję na planszy XYXYXY" :D Problem w tym, że
[quote="THeMooN"]Koledzy nie mają życia prywatnego[/quote] jak sam już napisałeś.

p.s. Emeryturę naliczą im za ilośc zabitych wrogów :D haha

Jak to gry potrafią zrobić niektórym wodę z mózgu. Powodzenia w zabijaniu^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje odpowiedzi są takie inteligentne i takie mądre... ty naprawdę myślisz, że jesteś z nas wszystkich najmądrzejszy ?? (zaraz przeczytam wypowiedź w stylu "nie jestem mądrzejszy od wszystkich ale od ciebie tak" a skoro już tak napisałem, to pewnie przeczytam wypowiedź w stylu "prowokujesz a potem masz pretensje" i "podważę każdą Twoją wypowiedź, bo jestem od Ciebie lepszy"... [color=red][b].i.[/b][/color] tyle mam ci do powiedzenia w tym temacie).

Nikt im nie każe grać całe życie ale póki się uczą/studiują, to w ten sposób sie bawią i w ten sam sposób mogą zarobić na studia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Twoje odpowiedzi są takie inteligentne i takie mądre... ty naprawdę myślisz, że jesteś z nas wszystkich najmądrzejszy ?? (zaraz przeczytam wypowiedź w stylu "nie jestem mądrzejszy od wszystkich ale od ciebie tak" a skoro już tak napisałem, to pewnie przeczytam wypowiedź w stylu "prowokujesz a potem masz pretensje" i "podważę każdą Twoją wypowiedź, bo jestem od Ciebie lepszy"... .i. tyle mam ci do powiedzenia w tym temacie). [/quote] Czyli nie masz zupełnie nic do powiedzenia. Jeśli więc nie masz nic ciekawego i sensownego do powiedzenia to może... zamilcz? Masz do mnie pretensje, że brakuje Ci argumentów? Masz focha, że nie potrafisz przeciwstawić swojego zdania mojemu? Jedyne na co Cię stać to rzucanie odzywek o tym jaki to ja jestem "mądry" itd? Czekam już tylko, aż rzucisz mi tu wulgarne epitety - zauważyłem, że taki jest Twój sposób w dyskusjach. Zaczynasz mnie przerażać.
[quote]Nikt im nie każe grać całe życie ale póki się uczą/studiują, to w ten sposób sie bawią i w ten sam sposób mogą zarobić na studia.[/quote] W akademikach na Polibudzie WuWua też w to grają, potrafią jednak rozgraniczyć naukę itd (wiem bo kolega gra :P ). Napisałem, że ślepe patrzenie w ekran, niedostrzeganie niczego poza grą jest błędne i nie prowadzi do niczego dobrego (nie twierdzę, że oni nie dostrzegają , ale mimo to tracą cenny czas). Napisałem też, że mnie nie kręcą tytuły zdobywane w grach. O wiele bardziej rajcuje mnie wytrwałość w realnym życiu i radzenie sobie z problemami. Jeśli dla tych gości szybkie killowanie w strzelance to powód do dumy - niech to kontynuują. Jak dla mnie to dziecinada i nie widzę w tym nic fajnego. Za kilka/naście lat staną oko w oko z problemami a wtedy okaże się, że duuuużo czasu stracili na grze a mogli wykorzystać czas o wiele lepiej.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niektórzy maja czas i na granie i na "życie prywatne"... nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo ty i tak wiesz lepiej. A skoro cie przerażam to nie odpisuj na moje wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Tja, nie widzę w tych filmikach i w umiejętności gry nic szczególnego. Goście znają mapy, potrafią się dobrze ustawić, i walą we wrogów seriami. Ot i cała taktyka. Tylko przepraszam, czy to przyda im się w życiu? Co takiego fascynującego jest w "mistrzostwie" w grę?

p.s. Kiedyś grałem snajperką i przez 15 minut banda nie potrafiła mnie zabić - nie mogli mnie wypatrzeć :-) A ja powoli ich ściągałem, heh na kilka chwil zabawa fajna, ale żeby kilka lat grać? Nie podnieca mnie to ^^ [/quote]
Tak wszedłeś na serwer NON STEAM gdzie grają same bezmyślne 12 latki i stoją w miejscu w poszukiwaniu wroga. Prawda jest taka, że Twoja opinia jest "nieco" błędna.
Pozwól, że Ci przedstawię z punktu widzenia osoby, która gra w cs'a ponad 3 lata:

Znanie mapy to NIEZBĘDNA umiejętność. Chociażby dla tego, żeby się nie zgubić na mapie i wiedzieć gdzie bombę podłożyć (...)

Każda broń ma inny recoil (odrzut). Aby umieć się posługiwać jakąś bronią trzeba trochę czasu poświęcić "studiowaniu" jej możliwości.

W grze jest możliwość strzelania przez ściany... Ale - nie byle jaką bronią...

Tutaj też ćwiczy się słuch - bez "słuchu" i koncentracji nie wiele zdziałasz.

Do tego chciałbym Ci przypomnieć, że wróg też ma swój rozum, tworzy taktyki i nie ustawia się w każdej rundzie w to samo miejsce.

Strzelałeś z broni snajperskiej? Której? Są 4 takie bronie.

Jeżeli wciąż uważasz, że gra wymaga tylko znania mapy, dobrych ustawień i walenia seriami to powiedz to któremuś z graczy MYM'u. To Cie wyśmieje. Jak ja teraz - ha ha ha :P

Na scypionie - jak widzę - jest kilka osób, które grają w csa. Jeżeli chcesz możemy zagrać wspólnie. :)

Marnotrawienie czasu? Tak, zgadzam się...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]Tak wszedłeś na serwer NON STEAM gdzie grają same bezmyślne 12 latki i stoją w miejscu w poszukiwaniu wroga. Prawda jest taka, że Twoja opinia jest "nieco" błędna. [/quote] Pykałem z graczami z mojego miasteczka. Niektórzy byli dobrzy, ale wszystko opierało się na zdobywaniu pewnych punktów na mapie i obroną ich (kryciem się i killowaniem). Dobre ustawienie się było podstawą. [quote="deviant"]Strzelałeś z broni snajperskiej? Której? Są 4 takie bronie. [/quote] Nie potrafię przypomnieć sobie nazwy, ale jednym strzałem można było zabić przeciwnika. Uwielbiałem grać snajperką :-) Niektórzy twierdzili, że to nudne i nie fair gdy chowam się i zabijam z daleka, ale mnie to bawiło. Pamiętam moment, gdy schowany na wieżyczce ściągałem po kolei kolejnych graczy :D Dopadli mnie wreszcie, ale wyszedłem na plus :D CS to chyba jedna oprócz Quake 2/3 i Delta Force 1/2 strzelanka, która przykuła moją uwagę. Grałem np w HEAVY Metal FAKK 1/2, Serious Sam, Far Cry i wszystko szybko się nudziło. [quote]Jeżeli wciąż uważasz, że gra wymaga tylko znania mapy, dobrych ustawień i walenia seriami to powiedz to któremuś z graczy MYM'u. To Cie wyśmieje. Jak ja teraz - ha ha ha :P [/quote] Jeśli chodzi o bronie plujące 'burstami' - tak, dobrze wycelowana seria jest śmiertelna :P Jak we wszystkim liczy się wprawa i trening - w grze też. Ciekawi mnie jak oni zaczynali grę w CS. Z pewnością jak każdy z nas. Wiele śmierci, nieudane ataki itd itp. Wszystko przychodzi z czasem, wymyślasz nowe sposoby ataku, przywiązujesz sie do danej broni. Pamiętam Rocket Launcher z Quake 3 i jego charakterystyczne tsk! :D Jego reload time był wprost idealny, luibiłem tę broń :]
[quote="deviant"]Na scypionie - jak widzę - jest kilka osób, które grają w csa. Jeżeli chcesz możemy zagrać wspólnie. :) [/quote] Właśnie ściągam tę grę :P Spróbuję ją zainstalować i pograć przed pracą :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Tak dla twojej informacji misiu-pysiu za granie też w gry komputerowe też można wyżyć... jest jeden warunek, musisz być najlepszy... wszelkiego rodzaju konkursy w nagrodę rozdaja KUPĘ KASY !! Za jedną wygraną na takim światowym konkursie w Polsce spokojnie wyżyjesz jakieś 4-5 miesięcy. A konkursów tego typu jest od cholery. [/quote] 60000$ dolarów za bycie pr0 w cs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]60000$ dolarów za bycie pr0 w cs[/quote] 60000$ minus podatki

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie [quote="kuriaki"] Właśnie ściągam tę grę :P Spróbuję ją zainstalować i pograć przed pracą :-) [/quote] [quote= "deviant"]Na scypionie - jak widzę - jest kilka osób, które grają w csa. Jeżeli chcesz możemy zagrać wspólnie.[/quote] Trzeba znaleźć ip serwa albo kupić jakiś hasło dać adminami mogą być osoby np. moderatorzy a hasło do serwa tylko userzy scypiona będą znać. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SpeedY74"]Trzeba znaleźć ip serwa albo kupić jakiś hasło dać adminami mogą być osoby np. moderatorzy a hasło do serwa tylko userzy scypiona będą znać.[/quote] Adminem powinien być ktoś kto się zna na tym... poza tym serwery dużo kosztują.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]SpeedY74[/b], ten pomysł nie wypali więc zapomnij... poza tym jest masa serwerów, po prostu umów się z ludźmi na meczyk na którymś z nich i będzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi