Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
S.T.O

Nadchodzi S.T.O!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem S.T.O a właściwie Przemek, zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ mnie interesują takie fora dyskusyjne.

PS: Te forum poleciła mi niejaka [b]nana[/b].

Pozdrawiam. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]S.T.O[/b], witam serdecznie
czemu taki nick ??
zapraszam do innych działów [quote="S.T.O"]Te forum poleciła mi niejaka nana. [/quote] plus dla niej :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No plus plus przydałby się jej.:)

A czemu taki nick? Bo mnie w szkole nazywają "Stęcio" i to taki skrót od tego pseudonimu:

[b]ST[/b]ęci[b]O[/b]. :P Jakby ktoś nie wiedział jak to czytać to podaje: ES TI OŁ (akcent angielski).
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]S.T.O[/b], oki ustaw sobie av i pisz mądre posty i zapraszaj znajomych

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam serdecznie [b]S.T.O[/b] !
[quote="MagicalFire"]ustaw sobie av i pisz mądre posty i zapraszaj znajomych[/quote] Znajomych tez mądrych :P

Dawaj dawaj :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bądź aktywnym scypionowiczem i wstąp do forumowej rodziny . :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="S.T.O"]Jakby ktoś nie wiedział jak to czytać to podaje: ES TI OŁ (akcent angielski).[/quote] Ja tam wolę to czytać z akcentem mongolskim... Sorry ale takiej wiochy w temacie powitalnym jeszcze chyba nie czytałem :mrgreen: Lansss... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo jakim tego nie podał, to pewnie by się czytało po polsku ES TE O, a to trochę tak nieswojo brzmi. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Przemku :) Tylko grzeczny bądź! :) Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten Zielony jak widać, już się czepia, ale postaram się nie robić takiego bałaganu, jak na poprzednim forum. Obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="S.T.O"]Obiecuję.[/quote] Trzymam Cię za słowo...

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="S.T.O"]Ten Zielony jak widać, już się czepia, ale postaram się nie robić takiego bałaganu, jak na poprzednim forum. Obiecuję. [/quote] Jak widzę coś co mnie razi w postach to interweniuję... A co robiłeś na poprzednim forum? Tez robiłeś taki bałagan z nabijaniem jak tutaj?:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słuchaj, ja nie chce się wdawać w konflikty, to co robiłem na poprzednich forach, to sprawa moja i[b] nany[/b]. A ty to widzę zbierasz kolekcje warnów. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="S.T.O"]ja nie chce się wdawać w konflikty[/quote] [quote="S.T.O"]A ty to widzę zbierasz kolekcje warnów. :lol: [/quote] właśnie widzę. licytować się chcesz dalej? aspirujesz na kreskę? radzę skończyć głupią wymianę zdań i zabrać się za pisanie sensownych postów.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...