Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
oliwka1022

HeLLo! Dziubaski! :P

Rekomendowane odpowiedzi

HeLLO! Ludziska...
Jestem Oliwka Oliwkowa..:P
To jest moje pierwsze 10 minut na tym forum..i jet gitesss..
No co mam napisac wiecej...jak chcecie cos wiecej wiedziec to pisajtaaa... heh..
pozdroOo :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]oliwka1022[/b], witam serdecznie dobrą znajomą
ustaw sobie av i chodź do innych działów
;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Oliwko. Ładne masz imię pozdrawiam

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię ;)
i życzę miłego pobytu na forum ;)

"Spr?buj cho? raz ods?oni? twarz i spojrze? prosto w s?o?ce"

bo to wszystko nie ma sensu...tak jak nie mia?o sensu wcze?niej...tak i dzi? sensu brak...

Bo ja jestem dla znajomych Makaronik:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć mam nadzieję że będziesz się świetnie bawiła na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="oliwka1022"]sami miLi Ludzie! [/quote] nie wszyscy :zonk: twoja fala w tytule może rozdrażnić .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
'Dziubaskiem' nie jestem. [co to w ogóle jest? O.o] No ale.. Cześć. Pisz dużo..blablabla. ;)

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]nie wszyscy :zonk: twoja fala w tytule może rozdrażnić .[/quote] [quote="Zielony34"]i mam nadzieje że ostatnie...[/quote] kurcze jak wy sie zachowujecie :evil:
[b]oliwka1022[/b], ignoruj ich :mrgreen:
zapraszam dalej

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jOł JoŁ jOł DzIuBaSq

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A od kiedy jesteśmy na 'dziubasku'?

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]kurcze jak wy sie zachowujecie[/quote] Tak jak się zachowuje normalny człowiek widząc pokemona. Mamy podnosić progi tego forum a nie zaniżać, przestać podlizywać się każdemu nowemu userowi bo później powstają albo debilne posty albo mnożą się puste konta.
[quote="oliwka1022"]hahhahahh...jak napisalam ze sami mili ludzie..to odrazu negatywne posty ...bueheh[/quote] Tu nie chodzi o to ze napisałaś coś o miłych ludziach. Chodzi o ogół i tego posta. Zresztą zapewne i tak nie zrozumiesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zielony34 no oczywiscie ze nie zrozumiem bo przeciez nie mam mozgu..
Ty pozjadałes wszystkie rozumy.

a pozatym
Zadnej fali w tytule nie mam jak by ktos nie zouwazył tylko L jest duze..
a dziubaski to po to by zaczac inaczej a nie jak wszyscy czesc czy siemano
wy odrazu czepiacie sie tych co napisza co innego.
Zenada udajecie wielkich znawcow nie wiadomo czego i jedziecie po innych.
Zajmijcie sie sobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Zresztą zapewne i tak nie zrozumiesz...[/quote] Oliwka zrozumiała i olała takie bzdury. :-) Brawo.

Witam na forum. [quote="MagicalFire"]oliwka1022, ignoruj ich :mrgreen: [/quote] Exaactly. :D

Cześć czołem kluski z rosołem :]. Nie zniechęcaj się Oliwko :] Zapraszam do tematów, mamy wiele działów - na pewno znajdziesz coś dla siebie. W razie kłopotów służę pomocą, inni (Ci pokojowo nastawieni - jest ich tu sporo) też z pewnością nie pozostaną obojętni.

Enjoy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o Boże

fala , niefala , dziubaski , niedziubaski
może zastanówcie się czego chcecie?
nie pasuje Wam jak ktoś pisze miłe powitanie , nie pasuje Wam że ktoś jest arogancki na dzień dobry.

czy wszyscy muszą być identyczni i na Waszych zasadach?
czy to nie lepiej jak każdy jest inny , bo przecież tak jest ciekawiej , zawieje nudą jak wszyscy będą identyczni .

witaj [b]oliwka1022[/b], :)

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moze nie chodzi o indywidualizm a o samo wyrazenie 'dziubasek'. Widac, niezbyt (Zielony, matra) powaznie traktuja takie osoby jak te ktore pisza w/w slowo czy tez 'mordeczki, pysiaczki' i inne 'lizuskie' slowka :]

Witaj Oliwka, mam nadzieje, ze bedziesz jakos lepiej sie bronic i nie pisac np. 'pozdroOoOo...' :>

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie wolno zwracac uwagi na tzw Pokemonowy tzn Odmienny styl pisania bo to nie swiadczy o osobie ;) :and:[/quote] Ciężko jest mi traktować taka osobę poważnie...
[quote="kuriaki"]Oliwka zrozumiała i olała takie bzdury. :-) Brawo. [/quote] Widać nie bardzo... No cóż ale swój swojego wazeliną smaruje...

Nie obchodzi mnie czy zostaniesz czy nie, radzę Ci tylko mnie omijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Nie obchodzi mnie czy zostaniesz czy nie, radzę Ci tylko mnie omijać.[/quote]
[center]^
||[/center]
[quote="Zielony34"] Ciężko jest mi traktować taka osobę poważnie... [/quote] Sam sobie odpowiedziałeś.

p.s. Pisząc "swój swojego" zarzucasz mi stosowanie "pokemonów". Jak dla mnie jest to słowo (jaki typ osoby) obraźliwe i jeśli nie masz dowodów na to, że je używam (a ich nie ma bo nie stosuję!) dostaniesz ostrzeżenie. Nie dlatego, że Ciebie nie trawię, ale po to byś następnym razem nie znieważał mnie bzdurami. Może wreszcie zastanowisz się nad ocenianiem i osądzaniem innych i ugryziesz się w język zanim wypowiesz bzdurne i chamskie stwierdzenia.

Czekam 10 minut.

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 22 Październik 08, 19:40[/b] **[/color][/size]
Done.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Nie dlatego, że Ciebie nie trawię, ale po to byś następnym razem nie znieważał mnie bzdurami. Może wreszcie zastanowisz się nad ocenianiem i osądzaniem innych i ugryziesz się w język zanim wypowiesz bzdurne i chamskie stwierdzenia. [/quote] Właśnie o to mi chodziło :lol: Poza tym jak zwykle niczego nie zrozumiałeś [normalne] i zinterpretowałeś wszystko pod siebie, nie mam zamiaru ci się tłumaczyć a jeżeli chodzi ci o ugryzienie się w język to - żyj dalej nadzieją, w końcu nadzieja matką... :mrgreen:

Czekam 10 minut.

** Dodano: 22 Październik 08, 19:40 **
Done.

Widziałeś że już mnie nie ma i nie wiedziałem że coś odpisałeś, bo jak? No ale cóż, trzeba było się popisać władzą :mrgreen: Pokazałeś mi to co chciałem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...