Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Toxic

Kaktusy xD

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje hobby xD
mała kolekcja kaktusików xD
http://img357.imageshack.us/my.php?image=spa1078pi9.jpg
http://img401.imageshack.us/my.php?image=spa1077zc9.jpg
http://img367.imageshack.us/my.php?image=spa1076cr1.jpg
http://img389.imageshack.us/my.php?image=spa1075yg8.jpg
Edytowane przez Gość

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurcze czy ja dobrze widzę niebieski kaktus ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OOO ciekawe hobby :) Bardzo fajna kolecja tych kaktusików. Osobiście nie jestem właścicielką nawet jednego.

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Toxic[/b], zazdroszczę. Chciałabym mieć hodowlę kaktusów ale niestety nie mam odpowiednich warunków w domu. Kiedyś się w to bawiłam ale niestety marne skutki były.
Zakwitły ci już jakieś?

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tych kaktusów co posiadasz [i]Toxic[/i] to posiadam 5 gatunków, reszta mojej kolekcji to są inne osobniki, z chęcią równiez swoje zaprezentuję jeśli pozwolisz :)
Witaj w klubie kolcowatych ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze się w życiu nie spotkałem z niebieskim kaktusem, pewnie to jakiś uniwersalny gatunek tej roślinki :-)
Śliczna hodowla

Jak podrosn? chc? by? taki jak ty :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten niebieski o ile się nie mylę to opuncja. a jeżeli nie, to przynajmniej tak mi wygląda na zdjęciu. tak czy siak - jeżeli to opuncja to straszny syf. ile razy wyciągałam z siebie te kolce to nie zliczę.

ogólnie miałam w domu chyba wszystkie kaktusy z tych zdjęć jak tak teraz patrzę, ale jakoś nigdy mnie specjalnie nie jarały. jedyny, który lubiłam najbardziej to taki z czerwonym owocem na czubku - nazwy już nawet nie pamiętam. od zawsze bardziej wolałam sukulenty takie jak wilczomlecze, grubosze czy lithopsy, które kiedyś zbierałam (;

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super jest ten niebieski podoba mi się ja nie interesuje się kaktusami ale miałem jednego kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam jednego malutkiego na parapecie i w sumie to wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie roślinki mnie nie kręcą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ładne kaktusy :-) Ja mam jednego, którego dostałem na urodziny wraz z innymi prezentami (że też nie mają co dawać jako upominek haha ;-) ). Dostałem go bardzo małego, "uszkodzonego" i zaniedbanego. Po kilku latach wygląda nieźle choć chyba nie na tyle, by wstawiać tu jego foty... :-P

Szczerze to nie przywiązuję większej wagi do kwiatów w moim pokoju. Ważne jest by bylo zielono i przytulnie hehe xD Zielono mi ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NudnaBaba"]z chęcią równiez swoje zaprezentuję jeśli pozwolisz :)
Witaj w klubie kolcowatych ;][/quote]
Jasne pokaże tez swoje xD
Kaktusy rlz xD

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurdę a ja miałam takiego zarąbistego ;-) wyglądał jak męskie genitalia :-D mama mi kupiła do nowego pokoju :mrgreen: I jeszcze na czubku mial taką czerwoną narośl czy coś... Dosłownie przypominał męskie przyrodzenie ;-) Ale niestety po dwumiesięcznym egzystowaniu u mnie...... zgnił.... Nie wiem jaka była tego przyczyna :-P hehe widocznie nie mogę trzymać takich ,, kaktusów" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Toxic[/b], kochana Toxic jakie piękne te kaktusy!!!
Nie widziałam jeszcze niebieskiego kaktusa :eek:
Wstawisz jeszcze jakieś fotki tych roślinek? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem trzech kaktusów. W przyszłości pozwolę wam się zachwycac ich obrazem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piękne te kaktusy. Też uwielbiam i miałam sporo, ale jak sobie niechcący w rękę nawbijałam małych igiełek , powywalałam ze złości wszystkie. Obecnie mam tylko 3 w tym jeden nowy o nazwie "Euforia" . jest cudowny i mi zakwitł :mrgreen: ale tak śmiesznie jak na kaktusa przystało. Ma długie liście i ciekawa jestem co z tego będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no faktoza - niebieski super się prezentuje !

[color=red][b]podpis usunięty przez administratora[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak żyje nie widziałam niebieskiego kaktusa, jest na prawdę śliczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzooo ładne Toxic ;)
Ja w domciu mam tez bardzo wiele róznorodnych katusów.. Mialam kiedys wiecej-mase kwitnących etc. Ale niestety jak byłam młodsza o te 5-6lat.. codziennie je podlewałam wiec mi zgniły. Teraz nie robie tego wcale, albo sporadycznie raz w miesiącu i nawte żyją ;)

! "...żyje tak jak chce, ale wiem... oddać mogę wszystko byś na zawsze blisko przy mnie był..." ! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś nie lubię kaktusów, nie pachną, są brzydkie i nieprzyjemne w dotyku :-D Ale mam w domu parę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam kaktusy!
Obecnie mam 11 ( po urodzinach kolekcja powiększyła mi się o 4)
Każdy jest inny i to w nich chyba podoba mi się najbardziej - nie lubię monotonii!
Fajną masz kolekcję;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niebieski. Zwała. :-P Tak samo, jak zachwycałam się niebieską różą. :mrgreen:
Ogólnie to nie lubię kwiatów, ale jak jakieś są takie inne, to fajnie na nie popatrzeć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ciekawe?
Nie lubisz kwiatow?
Ale to chyba nie do konca, skoro zachwycasz sie niebieska roza.
Zaciekawilo mnie to Twoje stwierdzenie i nawet troche zdumialo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię, jest ich taki wybór że większość z nas znalazłaby coś dla siebie. Kiedyś miałam ich trochę, aktualnie nie posiadam, a podobają mi się przeróżne, te kwitnące i pozostałe. Może w najbliższym czasie zainwestuję w jakiegoś.
Zdjęcia z tematu mi się nie wyświetlają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi