Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Toxic

Sailor Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Kto oglądał??
Moje ulubione anime
Usagi the best :P
Edytowane przez Gość

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie uznaję tego za anime... temu bliżej do bajki niż typowego anime.
A oglądałem jakieś 15 lat temu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem jak byłem 7 latkiem i zawsze fascynowała mnie postać Taxido ...
To jak zawsze w chwilach grozy pojawiała się czerwona róża niczym strzała i on ...
zawsze był fajnie ukazywany .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ach. pierwsze anime. sentyment jest - w końcu wszyscy się bawili w 'Czarodziejki z księżyca'. z chęcią bym sobie jeszcze raz obejrzała.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszyscy się w to bawili... niektórzy nawet w 3 klasie gimnazjum :mrgreen:
pierwsze obejrzane anime, eh... to były czasy... chociaż do szkoły było 10 minut na piechotę, to się jechało autobusem, bo trzeba było obejrzeć do końca kolejny odcinek Sailor Moon... :) aż się łezka w oku kręci ^^
pytanie w sumie bardziej do dziewczyn... którą czarodziejką byłyście? :D
Ja zawsze Ami ^^

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe pamiętam te czasy jak to puszczali w tv :D szczerze nie lubiłem tego ale to oglądałem z nudy :D

Jak podrosn? chc? by? taki jak ty :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O matko kochałem to kiedyś jak miałem o bosz niewiem ile lat miałem ale byłem bardzo mały :) kochałem anime zreszto do dziś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]którą czarodziejką byłyście? [/quote] oczywiście,że Usagi. :D No,ale czasami ustępowałam i byłam Rei. ^^

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ahhh^^ chyba w przedszkolu za tym szalałam.. pozostał mi sentyment wielki^^
[quote="Tabiitha"]oczywiście,że Usagi. [/quote] też byłam Usagi hah^^

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kochałam to, nadal kocham XD. Nie miałam ulubionej postaci, byłam mała i lubiłam wszystkich lol

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś oglądałam [i]Czarodziejkę z księżyca[/i], to było moje pierwsze anime. Najbardziej lubiłam: Usagi Tsukino (Czarodziejkę z Księżyca), Setsuna Mei? (Czarodziejkę z Plutona), Hotaru Tomoe ( Czarodziejkę z Saturna), Haruka Ten? (Czarodziejkę z Urana) i Michiru Kai? (Czarodziejkę z Neptuna ). To anime oglądałam wieki temu. Nie wszystkie serie mi się podobały. Nie podobała mi się seria z trzema gwiezdnymi czarodziejkami i pomysł, że chłopcy zamieniają się w dziewczynki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Och Bunny! Jaj, jak ja lubiłam to anime! Wręcz kochałam! I pomyśleć, że nawet rok temu oglądałam od początku wszystkie serie ;D Tak, tak, czasem mi odwala i mam takie odchyły ; P
Ogólnie rzecz biorąc to było moje pierwsze anime, przy którym odpływałam w dzieciństwie, ach było nawet przed [i]Dragon Ballem[/i]! Uwielbiałam przygody czarodziejek, a ostatnia seria, po prostu była świetna ; P

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od niedawna serial jest ponownie emitowany, remake od pierwszego sezonu :)
Możecie go szukać pod nazwą Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal.
[url]http://www.filmweb.pl/serial/Bish%C5%8Djo+Senshi+Sailor+Moon+Crystal-2014-711518[/url]

Ucz się ucz, nauka to potęgi klucz :>

http://www.kursy-wielun.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swojego czasu tak! Ogladalam.I pamietam, ze jak nie wyemitowali ostatniego odcinka pierwszej serii to bylam tak zawiedziona ze przestalam ogladac :)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście że pamiętam za młodu żadnego odcinka nie przegapiłam :) i też zainteresowałam się powstaniem remake do dnia dzisiejszego potrafię ( jak mam chwilkę wolną w pracy bo szefowej nie ma ) to oglądam sobie jakieś anime. Co do Mangi to czytam obecnie naruto i one piece

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi