Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
THeMooN

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

[url=http://fallout.bethsoft.com/pol/home/home.php]Oficjalna strona Fallout[/url] już niedługo wyjdzie najnowsza część Fallout czyli FALLOUT 3... jak na razie widziałem tylko w wersji na xBox'a ale mam nadzieję, że zrobią to pod pieca bo mam ochotę się w to zagrać !! Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię Fallouta :D Ale jedyny, jakiego przeszedłem To Fallout Tactics :P
Jak będzie fajny, to pewnie ściągnę i pogram :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wspaniały, niewiarygodny, niesamowity, cudowny FALLOUT. Jedna z najlepszych gier w historii PC. Świat postnuklearny pełen mutantów, gangów, mantisów, deathclawów oraz myyy... ocaleni w kilku schronach (Vaults). W pierwszej części ruszamy po element instalacji wodnej naszego schronu. W drugiej szukamy źródła zła, które zaczyna pokonywać ludzkość oraz staramy się uratować naszą wioskę. Uzbrojeni w najlepsze zbroje Brotherhood Of Steel, trzymając nerwowo w ręku Gausse Rifle jadące na pociskach 2mm stajemy oko w oko z wrogiem.

Na dwóch pierwszych częściach spędziłem kilkanaście miesięcy. Trzecia - Tactics wciągnęła mnie tylko na tydzień... To już nie ten poziom, nie ta grywalność...:/ Z niecierpliwością czekam na Fallout 3. Mam nadzieję, że programiści stworzą coś przełomowego, wielkiego - przynajmniej na poziomie 1-ki i 2-ki!

Czekam na multi na poziomie Infinity Online. Zebrać grupę uzbrojonych po zęby fighterów i wyruszyć jako strażnicy z karawaną lub zaatakować Mordino w New Reno. Nie wiem co tu zdziałał Myron z NR, ale "addiction" sięgnęło i mnie ^^

Czapki z głów - to Fallout!
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm za tego Fallouta biorą się tworcy serii The Elder Scrolls(oblivion, morrowind itd). Ciekawe co z tego wyniknie. Fallout ma troszkę inny klimat niż Oblivion:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No !! Wczoraj spędziłem kilka godzin przy tej grze... jestem jak na razie w szoku !! Nie, nie jest to działanie uboczne wyjścia ze schronu na powierzchnię planety, ani piwa które popijałem wczoraj grając w tą grę :D

OK od początku... grę zaczynamy od... narodzin :D Rodzimy się i ustalamy co ważniejsze aspekty naszego jestestwa, czyli:

-płeć;
-imię;
-wygląd;
-podstawowe statystyki;

Potem przechodzimy do naszych 10-tych urodzin, tu już zaczynają ujawniać się moje ulubione elementy gry, czyli RPG !! :D
Następnie przenosimy się kilka lat dalej... trochę powalczymy a naszym głównym zadaniem będzie wyjście ze schronu :)

Przypominam, że jest to gra RPG a to oznacza, że wszystkie nasze odpowiedzi/pytania/działania będą miały wpływ na naszą dalszą grę :) Więcej wam nie powiem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda ale wydaje mi się że w to też nie pogram, za słaby sprzęt... Swego czasu czytałem co nieco o Falloucie lecz niestety chyba tutaj się kończy moja przygoda z nim.

Jak wielka jest różnica w jakości grafiki - HL2 i Fallout? Może jednak kulawo bo kulawo ale ruszy... [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Wymagania nowego Fallouta nie są za bardzo wygórowane a są to:

Minimum System Requirements:

* Windows XP/Vista
* 1GB System RAM (XP)/ 2GB System RAM (Vista)
* 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
* Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)

Recommended System Requirements:

* Intel Core 2 Duo processor
* 2 GB System RAM
* NvidiaDirect X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
* Supported Video Card Chipsets:

o NVIDIA GeForce 200 series
o NVIDIA Geforce 9800 series
o NVIDIA Geforce 9600 series
o NVIDIA Geforce 8800 series
o NVIDIA Geforce 8600 series
o NVIDIA Geforce 8500 series
o NVIDIA Geforce 8400 series
o NVIDIA Geforce 7900 series
o NVIDIA Geforce 7800 series
o NVIDIA Geforce 7600 series
o NVIDIA Geforce 7300 series
o NVIDIA GeForce 6800 series
o ATI HD 4800 series
o ATI HD 4600 series
o ATI HD 3800 series
o ATI HD 3600 series
o ATI HD 3400 series
o ATI HD 2900 series
o ATI HD 2600 series
o ATI HD 2400 series
o ATI X1900 series
o ATI X1800 series
o ATI X1600 series
o ATI X1300 series
o ATI X850 series [/quote]
Powiem ci tak... [url=http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=6422#83472]zobacz jaki sprzęt chcę sprzedać[/url] a dowiesz się jaki mam komputer... mi Fallout 3 śmiga na max detalach :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałem co chcesz sprzedać, nie, nie jestem zainteresowany kupnem :mrgreen:

Niestety mojej 6200 nie ma na liście ale może i tak pójdzie. Zawsze warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]No !! Wczoraj spędziłem kilka godzin przy tej grze... jestem jak na razie w szoku !! Nie, nie jest to działanie uboczne wyjścia ze schronu na powierzchnię planety, ani piwa które popijałem wczoraj grając w tą grę :D

OK od początku... grę zaczynamy od... narodzin :D Rodzimy się i ustalamy co ważniejsze aspekty naszego jestestwa, czyli:

-płeć;
-imię;
-wygląd;
-podstawowe statystyki;

Potem przechodzimy do naszych 10-tych urodzin, tu już zaczynają ujawniać się moje ulubione elementy gry, czyli RPG !! :D
Następnie przenosimy się kilka lat dalej... trochę powalczymy a naszym głównym zadaniem będzie wyjście ze schronu :)

Przypominam, że jest to gra RPG a to oznacza, że wszystkie nasze odpowiedzi/pytania/działania będą miały wpływ na naszą dalszą grę :) Więcej wam nie powiem :P [/quote]
Witaj w klubie. Wczoraj kurier przyniósł mi grę i kilka godzin w nią sypałem. Dzisiaj znowu od rana he, tak już mają maniacy Fallouta :D Gra jest bardzo dobra, ogromny świat, znani z poprzednich wersji przeciwnicy. Nie ma niestety mojej ulubionej broni .223 FMJ Pistol, choć być może uda mi się ją zhandlować w dalszej części gry. Jak na razie jadę na niezłej Hunting Rifle, w razie spotkania z mutantami switch to Assault Rifle. Ta pierwsza w połączeniu z VATSem (Vault-Tec Assisted Targeting System) daje świetne rezultaty. Jak zwykle trafiając w delikatne części ciała (np głowa) z szybkością pokonuję wrogów. Bardzo podoba mi się opcja radia w Pip Boyu 3000. Zdradzę, że w początkowej części gry spotkamy dja z radia Three Doga i wykonamy dla niego specjalną misję :). Jako gracz fallouta-weteran zacząłem na hard i brnę w ten postnuklearny świat z pasją :) Przeglądając bonusy dodawane z używek (Jety, Mentatsy) muszę stwierdzić, że niewiele się zmieniło w porównaniu z 1 i 2 (chyba tylko oprócz psycho - nie dodaje już defensywy a zwiększa obrażenia..). No może trudniej jest się uzależnić, zwłaszcza od Rad Away (nie wchodzić do zbiorników wodnych - wszystko skażone). Duże podobieństwa są w perkach. Jeśli mnie pamięć nie myli, to dodano tylko kilka nowych. Po co zmieniać coś, co było prawie idealne. Podobnie ma się sytuacja z systemem SPECIAL (Str,Pe,End,Cha,Int,End,Lu).

Zacząłem grać postacią płci męskiej, umiejętność Small Guns, Lockpick oraz Science. W dalszej częsci z perka Tag dodam Energy Weapons (Plasma Rifle z dopalaczem rządzi), Perki: Toughness (defensywa), Skilled, Gun Nut oraz Intenisfy Trainings na Agility (więcej AAAAAPPPP - większe możliwości w VATSIE, a jak :-) ). Aktualnie jestem w Jefferson Memorial Rotunda i obczajam tę lokację :] Zachęcam do gry :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]ogromny świat[/quote] o i tego właśnie się boję.... Spore lokacje - więcej grafiki do przetworzenia. Chyba raczej mogę sobie pomarzyć, tym bardziej że grafika nie ma możliwości działania na AGPx8 bo mam płytę obsługującą tylko x4 \; Ramu może by mi i stykło, procek stary ale zły nie jest... Pograł bym jak cholera ];

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]tego właśnie się boję.... Spore lokacje - więcej grafiki do przetworzenia.[/quote]Tu akurat nie jest źle... obszar ładuje się podczas chodzenia a wszystkie budynki i miasta czy inne pomieszczenia są od środka generowane osobno... innymi słowy gra ładuje się bardzo szybko i wbrew potężnemu światu nie potrzebuje 8GB RAMu by załadować całą planszę na raz bo tak nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja niestety będę musiał się delektować screenami i filmikami na YouTube... mój komputer miernota nawet nie pozwoli mi zainstalować tej gry... A bardzo żałuje...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi