Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Program najlepiej pakujący pliki.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest najlepszy program do pakowania plików? Jaki ty używasz a jaki uważasz za najlepszy?
jak dla mnie Winrar-a

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
UHarc

Wierzcie mi lub nie ale ten program potrafi spakować plik o wielkości ~4GB do wielkości ~200MB.
Ten program jest programem wojskowym i nie powinien mieć do niego dostęp "zwykły zjadacz chleba"... oczywiście ja taki program posiadam :]

Na drugim miejscu jest Winrar i tego programu najczęściej używam :) Inne tego typu programy których używam bardzo sporadycznie to Winzip oraz 7zip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]Total Commander [/quote] kurcze nie widziałem opcji w TC mimo ze go bardzo często używam Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Ten program jest programem wojskowym i nie powinien mieć do niego dostęp "zwykły zjadacz chleba"... oczywiście ja taki program posiadam[/quote] "Do użytku domowego jest darmowy." <-- wikipedia

http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=UHarc&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

ściągniesz na każdej stronie za darmo... nie będąc generałem wojska polskiego...
[quote="MagicalFire"]kurcze nie widziałem opcji w TC mimo ze go bardzo często używam[/quote] Spakuj: alt+f5
Rozpakuj: alt+f9
Edytowane przez Gość

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], możesz zapodać link'a do tego programu?
Długo się pakuje przez ten uHarc?

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://www.instalki.pl/programy/download/kompresory_archiwizery/UHARC_GUI.php proszę [b]PolHere[/b], oto UHarc.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ej dobra jaja se robiłem z tym wojskiem xD deviant nie dał się nabrać :D Ale program jest super... i tak [b]PolHere[/b], ten program długo pakuje i długo rozpakowuje pliki... czego ty oczekujesz po tak wysokiej kompresji? :) Mimo to program jest naprawdę warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie dalem sie nabrac ze wojskowy ale zachwycila mnie ta kompresja

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja polecam jeszcze programik o nazwie KGB.

Jest to program potrafiący spakować film o wadze 700MB->1MB

Niestety potrzebuje również mocnego procesora aby kompresja nie była zbyt długa. U mnie przy AthlonieXP 2400 i 1GB ram ddr kompresja trwała by około 8h...

Pliki rozpakować jedynie za pomocą tego samego programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Winrar jest jak dla mnie najlepszy bo rozpakowuje pliki i pakuje je w foramcie rar.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SpeedY74"]Winrar jest jak dla mnie najlepszy bo rozpakowuje pliki i pakuje je w foramcie rar. [/quote] Na pewno najpopularniejszy. Poziom kompresji WinRara pozostawia jednak wiele do życzenia... Ciągłe archiwum przy najlepszej kompresji zmniejsza się maksymalnie o 1-15MB. Fakt że zależy to od struktury plików jakie pakujemy ale najlepszy wynik jaki udało mi się winrarem uzyskać przez wszystkie lata to zaledwie 20MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja używam winrar jak dla mnie jest dobry i wystarczający.

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Używam dwóch programów (czasami jak jeden z nich ma jakiś problem z archiwum, to ten drugi daje radę): TUGZip i 7-zip. Bardziej lubię ten pierwszy, ale bardzo rzadko zdarza się, że ten program źle rozpakuje archiwum, wtedy pomocny jest 7- zip (jednak jeśli archiwum jest naprawdę popsute, to żaden nie da rady).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej pakuje PeaZip do formatu PAQ.

KGBArchiver wraz ze swoim formatem kompresji też jest całkiem dobry, ale skompresowanie pliku zajmuje baaaaardzo długo czasu.

[url=http://techformator.pl/]Porady Windows[/url]

[url=http://techformator.pl/aktualnosci/]Darmowe programy[/url]

[url=http://techformator.pl/internet-i-sieci/]Ukrywanie adresu IP[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi