Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

najgorsza gra

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze jeszcze jeszcze nikt nie zadał tego pytania
jaka waszym zdaniem jest najgorsza gra
jaka spotkaliście
jak dla mnie dno totalne to gra fifa
ile by serii tej gry nie wyszło zawsze będzie to gra totalne dno :haft: :haft: :haft:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], nie wymienię Ci najgorszej gry, bo takich tytułów po prostu nie zapamiętuje. Ale fifa na pewno jest jedną z nich ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ile by serii tej gry nie wyszło zawsze będzie to gra totalne dno[/quote] [quote="Matrix"]nie wymienię Ci najgorszej gry (...) fifa na pewno jest jedną z nich ;][/quote] CHodzi Wam zapewne o nowsze części gry i macie rację. Ja powrócę jednak np do odsłony Fify z 98 roku, która moim zdaniem była bardzo dobra. Fifopodobne giery (np Euro 2000) też bardzo mi sie podobały - szkoda, że programiści poszli w złą stronę...:/

Najgorsze gry hmmm... Trochę ich jest. Na razie zawrę tylko jedną - reszta będzie wstawiana regularnie.

[b]Invictus[/b] - osadzona w klimatach mitologii greckiej gra rpg, któa zamiast wciągać - odrzuca. Nie ma tu nic ciekawego, rewelacyjnego, przyciągającego uwagę. Patrząc na grafikę wymagania tej gry wydają się wyolbrzymione. Niedługo tetris pójdzie tylko na Triple Core... Instalując grę miałem nadzieję na coś fascynującego (Sparta, Grecja itd) a realia przygasiły mój zapał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]CHodzi Wam zapewne o nowsze części gry i macie rację.[/quote] mi chodzi o wszystkie części tej gry

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]mi chodzi o wszystkie części tej gry[/quote] Magical domyślam się ocb. Gra o prymitywnym sterowaniu i brakiem polotu... Przypomnij jednak sobie pierwsze części. Wtedy nie było PESa, nie było strategii - miałeś do dyspozycji kilka klawiszy i walczyłeś z kompem do upadłego. Mam sentyment do tych gier i wiem, że jak na tamte czasy były one świetne. Czas i technika idą do przodu - zmieniają się też wymagania graczy. Finezja, polot i pełna kontrola - tego chcą gracze. Fifa im tego nie daje więc jest gorsza, banalna, sztywna do bólu. Wierzę jednak, że niedługo FIFA zdeklasuje PESa w symulacjach piłki kopanej - to takie moje pobożne życzenie vel. chciejstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie Fifa nie podoba mi się ogólnie jak grałem to od razu mi się nie spodobała i dlatego nie gram w nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]jak dla mnie dno totalne to gra fifa
ile by serii tej gry nie wyszło zawsze będzie to gra totalne dno[/quote]
Ja bardzo ciepło wspominam Fifę 98[wersja World Cup która między innymi miała genialny soundtrack] oraz Fifę 2000 która miała tryb rozgrywek historycznych i była dosyć przełomowa jak na tamte czasy [; Oj grało się, grało... [;

Najgorsza kupa jaką widziałem? Dołączana do starterów ZetaFonu gra Scooter Warez :lol: Koszmary śniły mi się po nocach jeszcze przez miesiąc... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najgorsze gry? Hmm...jest ich kilka
-fifa
-Digital Paint-Paintball 2
-Agent Gliniarz(no comment... xD)
-Tomb Raider:Angel of Darkness
-Counter Strike
-Quake 3
-Stubbs the Zombie
-Simsy
-Lost
-Rayman
-Magritte
-GTA 2....
...i wiele wiele innych xD
Pewnie za kilka zostanę zlinczowany ale no cóż
Jak widać miałem wiele traumatycznych chwil xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
- GTA III
- Simsy (wszystkie)
- Grouch
- Quake
- Unreal Tournament
- Cezar II
- Postal Plus (dwójka była super xD )
- Evolva
- Kingpin

Jak sobie coś przypomnę to dam znać :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Regi6699[/b], tak samo na stos, to idź Ty za Quake i gta!
To są kultowe gry i je trzeba szanować 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ze mną, czy z grą? :D

No jest jeszcze NFS V :Porshe

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lineage 2 ... najlepsza i za razem najgorsza gra w jaką grałem... najlepsza pod wieloma względami a najgorsza bo uzależnia i wciąga na długie "lata".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]GTA 2.... [/quote] To dałeś z grubej rury Regi ;-) Gta 2 to kultowea gra, grywalnością przewyższa kolejne jej części. W "dwójkę" grałęm setki godzin, świetny pomysł z podzieleniem miasta na dzielnice rządzone przez gangi. Mój ulubiony to Rednecks :-) Gta 2 wciąga jak diabli, ale oczywiście szanuję zdanie kolegi i jego brak sympatii do tej częsci Grand Theft Auto :-)

Kolejna gra, któa bardzo mnie zawiodła to Jak rozpętałem II WOjnę Światową. Oparta na jednej z najlepszej polskiej komedii gra nijak ma się do pierwowzoru. Niby podróżujemy jak Franek Dolas, ale zupełnie nie wiemy gdzie i po co. Miast walczyć za Polskę, szukać na obczyźnie powrótu do kraju szlajamy się bez celu po pustyniach wdając się w beznadziejne sklecone dialogi. Oczywiście w filmie były wydarzenia z Kiedrosem, ale w grze o tym cichutko. Słaba grafika, nędzna muzyka i głos Kociniaka jakby nie ten sam. :/ Bieda z nędzą, aż żal że zmarnowano tak świetną tematykę.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]-Tomb Raider:Angel of Darkness
-Counter Strike
-Quake 3
-Rayman[/quote]
Moje ulubione gry :D
Kiedyś grałem w Q3
Czasami gram w CS:S wcześniejszych nawet nie ruszam bo to shit :D
A rayman to chyba najlepsza platformówka w jaką grałem :D

A najgorsza gra dla mnie ? Napewno tibia :D
wyżej wspomniane: Evolva, simsy, fifa,... narazie tyle. Jak cos mi sie przypomni to dopisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Ze mną, czy z grą? :D[/quote] Z tobą xD
I jescze sobie przypomniałem co nieco:P
-Tibia(choć grałem w nią trochę:P)
-Bloodrayne
-Gothic 3
-GTA:Vice City(Za tą je*aną misję z samolocikiem)
-Toribash
-Poszukiwacze zaginionej Warszawy
-Diab.....eee nieważne...xD
-Shadowgrounds
-F.E.A.R
-Project Snowblind
-Deus Ex 2(w 1 nie grałem)
-Hitman:Kontrakty
-Tremolus
-Alien Arena
Klasyki nie klasyki ja ich nie lubię:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]-Diab.....eee nieważne...xD[/quote] W porę się powstrzymałeś :D Heretyk!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]Diab.....eee nieważne...xD[/quote] Ooooo człowieku... Musiał bym Ci powiedzieć "To forum jest za małe na nas dwóch" gdybys to dokończył... xD
[quote="Regi6699"]GTA:Vice City[/quote] Uwielbiam. Przeszedłem chyba z 3 razy a ile godzin spędziłem na pobocznych misjach czy zwykłym szlajaniu się po ulicach to moje... :mrgreen: Muszę ściągnąć soundtrack bo jest po prostu zajebisty. VC było o wiele lepsze od "Trójki".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]-Diab.....eee nieważne...xD [/quote] zgiń! przepadnij! [quote="Regi6699"]-F.E.A.R [/quote] [quote="Regi6699"]-Hitman:Kontrakty [/quote] [quote="Regi6699"]-Bloodrayne[/quote] Jak można tego nie lubić? :mrgreen:
[quote="Regi6699"]-Deus Ex 2(w 1 nie grałem)[/quote] [quote="Regi6699"]-Tibia(choć grałem w nią trochę:P) [/quote] [quote="Regi6699"]-GTA:Vice City[/quote] Tu się z Tobą zgodzę. Jak GTA to tylko 2 i San Andreas :mrgreen:
[quote="Mazur"]A rayman to chyba najlepsza platformówka w jaką grałem [/quote] O tak! Pamiętam, swego czasu był jeszcze Kangurek Kao i Frogger :D Pamiętam, jak miałem starego kompa napierdzielałem w to, aż ślinotoku dostawałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diablo !, nie lubie rpgow ( i co mi zrobicie cwaniaki :P )
FIF-y
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
Incubation
TR- Angel of darknes
Spiderman
Hulk
Justice league
187 ride or die
diekatana (czy jakos tak)

bylo cos jeszcze ale zapomnialem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]( i co mi zrobicie cwaniaki ) [/quote] Spalimy Cię na stosie!!!
[quote="Freq"]TR- Angel of darknes [/quote] Nie rozumiem, dlaczego wszyscy nie lubią tej gry?
[quote="Freq"]Spiderman
Hulk [/quote]
To też niezłe badziewia. Tu się z Toba zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Diablo !, nie lubie rpgow ( i co mi zrobicie cwaniaki :P ) [/quote] Już jesteś trupem! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]diekatana (czy jakos tak) [/quote] Oj, Daikatana to bardzo dobra gierka. Dlaczego Ci sie nie spodobała? :-)
[center] ------------[/center]
[center][img]http://static1.filefront.com/images/maaitzqtcm.jpg[/img] [/center]
Kolejna giera, która zawiodła moje oczekiwania to Traitor's Gate. Może nie tyle sama giera co jej dopracowanie. Przypomnę, że TG to coś w stylu Thiefa, "chodzonej" symulacji złodzieja. Producent wydał ją w troszkę mniejszej cenie, ale jakież było zdziwienie gdy w dość liniowej fabule znajdujemy się w miejscu skąd ... nie ma wyjścia. I to jest to jedna z początkowych lokacji! Wstyd! Po jakimś czasie wydano łatkę, ale do dzisiaj przechodzą mnie dreszcze gdy myślę o TG. Jak łatwo zepsuć dobrze zapowiadający się produkt...
[center]----------------[/center]
[center] [img]http://www.strategyfirst.com/images/games/screenshots/large/konung4.jpg[/img][/center]
Konung: Władca Północy. Producent nagłośnił premierę Konunga jako rewolucję w grach RPG. Czekałem na ten tytuł, kupiłem i ... zwątpiłem. Zamiast wspaniałęj grywalności, epickiej muzyki i dobrej grafiki (ta nie jest dla mnie aż tak ważna) ujrzałem coś, co nawet w 15% nie przypominało moich wyobrażeń... Walki z mrówkami, robalami, nietoperzami, kłopoty z ekranem ekwipunku, słaba fabuła to tylko niektóre z wad Konunga. Mam wrażenie, że często producentom pod braknie finansów na zrealizowanie pomysłu. Ten wbrew pozorom nie był zły. Widziałem wersję beta, w przeciwieństwie do produktu finalnego była dobra. Gniot a w dodatku rozreklamowany he...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzeba wymienić tutaj grę Heroes IV. Porażka za którą rzesze fanów pourywało by głowy producentom. Jest to gra której nie mogę nawet zaliczyć do serii ponieważ jest tak tragiczna i beznadziejna że mam mdłości jak o niej słyszę. W środowisku fanów serii gra nie zebrała pozytywnych ocen i trudno się dziwić. Mam pewne zastrzeżenia co do części V ale na szczęście jest to udany powrót do korzeni. Nieśmiertelne zawsze będą Heroski II i III :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smackdown VS Raw 2008 był dla mnie największą porażką, filmy w trybie kariery się powtarzały co 3 walki, ciosy u zawodników również, by odblokować nowych zawodników nie źle trzeba było kombinować, krew na głowie wyglądała ja czerwony kolor z painta :P
Powstała nowa część 2009 w obecnej chwili poprawiono to wszystko i dodano nowe ulepszenia.

Jak podrosn? chc? by? taki jak ty :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi