Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

jesteście od niej uzależnieni? Często jej potrzebujecie?
ja nie pije kawy ale nadrabiam to kofeina z coca-coli :mrgreen:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uzależniona nie jestem, ale pije kawe czasami szczególnie jak szykuje się dużo nauki żeby nie zasnąć a co do coli to baardzo rzadko prawie w ogóle.

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pijam Coca-Colę, dobrze się na nocce w pracy przy tym robi. Nie chce się tak bardzo spać

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dajcie mi kubek kawy a jestem w stanie usnąć w ciągu 10 minut i wstać rano :D
czasem zdarzy mi się napić Coli, ale jednak preferuję coś zdrowszego :)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kofeiny nie lubię. Coli nie pijam, chyba, że w ostateczności, tak samo z kawą. Piję tylko gdy sterta nauka była przede mną, a oczy same się zamykały.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem uzależniona od kofeiny, praktycznie każdy dzień zaczynam od wypicia kubka kawy.
Oczywiście, zdarzają się momenty, kiedy nie mam czasu na parzenie kawy, bo muszę np. szybko wyjść, ale wtedy jestem duuużo bardziej senna, ciężko mi się otrząsnąć, nie jestem taka rześka jak po kawie.

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie pijam kawy podobnie jest z colą, która mi nie smakuje.
Chociaż w 1klasie LO pół roku codziennie rano musiałam wypić kawę, bo byłam nie do życia o_O teraz bez tego daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kocham kawe. Ale szczerze nie mialabym problemow z odstawieniem, zadnych. U mnie pona nie zmienia samopoczucia, no chyba ze chodzi o to ze picie jej sprawia mi po rpstu przyjemnosc :) kocham smak kawy...lubie ja zwykla czarna bez cukru, ale tez slodka z mleczkiem, i na inne sposoby. Kupilam nawet sobie ksiazke z przepisami na kawe :) jestem po rpstu smakoszem, podobnie jak herbaty.
Cola? kiedys chyba bylam uzalezniona. Musialam wypic litr coli light dziennie, ale chyba tez dla przyjemnosci. Rozstac mi nie bylo trudno. Po prostu juz baaaardzo rzadko ja pije. :)niezdrowa jest a ja raczej przestrzegam zasad zdrowego zywienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam uzależniona od kawy jakieś 2 miesiące temu, a teraz już sie troche odzwyczaiłam.
Pije gdzies z 1-2 kawy dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jestem uzależniona od kofeiny. Kawa pije od czasu do czasu zazwyczaj przed szkoła kiedy jestem jeszcze nie dobudzona.

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pije dużo kawy i wyczuwam przy dłuższym odstępie brak kofeiny, który musze szybko nadrobić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]jesteście od niej uzależnieni? Często jej potrzebujecie? [/quote] tak jestem i piję codziennie. Musze obowiązkowo wypić kawę z rana bo jak tego nie zrobię to mnie głowa boli... ciśnienie nie takie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wypijam dziennie 2-3 kawy , nie funkcjonuję normalnie bez niej , ale uzależniona raczej nie jestem ,jak muszę potrafie tą ilość ograniczyć lub też zupełnie sobie darować.
staram się nie pić wieczorem , bo bezsenną noc mam zagwarantowaną.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bardzo lubie kawe a zwlaszcza jej zapach o poranku ..
bez niej nie wyobrazam sobie rozpoczetego dnia ,pozniej to zalezy jak sie czuje wypijam jeszcze jedna ale na tym koniec bo tak samo jak u mai noc nie spana

ale jeszcze z jednego powodu pije kawe .. przyspiesza przemiane materi i to mnie troche pociesza :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś pijałam codziennie, teraz staram się ograniczać. Tak samo działa zielona herbata i jest dużo zdrowsza. Po kawie wyskakują pryszcze i u kobiet sa mniejsze cycki(tak czytałam) xD.

[size=1]You don't love me at all,

But don't think that it bothers me at all.

You're a bad-hearted girl-trap, but you're...

[b]you're so damn hot.[/b]

[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy wyskakują czy nie :D Ale kawy nie lubię. U mnie w domu się jej nie pije. Sam zapach kawy powoduje że jest mi niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To z pryszczami to prawda, bo ma jakieś tam substancje, które tak działają. A co do zmniejszania biustu to nie wiem, czytałam ostatnio artykul o kawie i właśnie tam było to napisane. Ale z drugiej storny podobno zmniejsza możliwość zachorowania na raka piersi.

[size=1]You don't love me at all,

But don't think that it bothers me at all.

You're a bad-hearted girl-trap, but you're...

[b]you're so damn hot.[/b]

[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piję kawę ,ale nie zauważyłam u siebie takich objawów (skutków) :-P
bardzo lubię , od najmłodszych lat się do niej przyzwyczajam i to chyba niedobrze ..co będzie później ..ale czytałam ,że jednak kawa jest zdrowsza niz herbata..odczuwam jej brak niestety ..nie kontaktuję normalnie bez niej :P szczególnie nauka to jest wogóle niemożliwa bez niej ..

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja muszę przynajmniej raz dziennie wypić kawkę:)

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kawa w ilościach minimum 3, maksimum 15. Obecnie ograniczam.

Coca - cola też często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja nie pije kawy w ogóle. Nie lubię i nie potrzebuję. Więc mam jedno uzależnienie z głowy. Hehe. ;-)

This time I'm a let it all come out

This time I'm a stand up and shout

I'm a do things my way,

It's my way,

My way or the highway.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Iskax"]A ja nie pije kawy w ogóle. Nie lubię i nie potrzebuję. Więc mam jedno uzależnienie z głowy. Hehe. ;-)[/quote] JA to samo xDD

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kawa mogłaby dla mnie nie istnieć, nie piję jej. No może czasami, ale jedynie taką 3w1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też kawy nie pije... Sypanej nie cierpię (sam zapach mnie odrzuca) ;-) , a rozpuszczalną piję tylko w sytuacjach kiedy ledwie żyje,a muszę być przytomna :-P tak raz na 4 miesiące zazwyczaj :-) i to z dużą ilością mleka i cukru :mrgreen: A Cola cóż, też nią nadrabiam.... można powiedzieć,że nawet mnie uzależnia :-D hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi