Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

jakie słowa was wkurzaja

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie jakie słowa/wyrazy/zdania was wkurzaja?

mnie denerwują
takie wydarzenia jak
nie twoja sprawa
jak co przywalę banem to się nie podniesiesz

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
słowa bezzasadnej i nieuzasadnionej krytyki w każdym wydaniu

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słowa ogólnie używane przez tak zwane "dzieci neo"... kto spotkał takie dziecko to wie o czym mówię. Ogólnie to denerwują mnie nie same słowa lecz słowa wypowiedziane w danym momencie. Ze mną można pogadać o wszystkim i na każdy sposób ale jeśli dana osoba nie ma pokojowych intencji względem mnie to może mnie dość łatwo wyprowadzić z równowagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubię, gdy ktoś kaleczy naszą piękną polszczyznę masłami maslanymi, tj. akwen wodny, cofac się do tyłu, fakty autentyczne. Totalnie mnie rozwala też, gdy ktoś mówi "w każdym bądź razie" i robi mieszaninę dwóch wyrażeń "w kazdym razie" lub "bądź co bądź". Usłyszałam też kiedyś od jakiś tam posłów czy posłanek zdania: "I tu jest pogrzebany przysłowiowy pies" i "Czasami można dać przysłowiowego klapsa dzieciom". Ech, o wątpliwej elokwencji polityków można by długo gadać :-)

Niefajne dla mojego ucha jest też, gdy ktoś używa słów takich a takich mimo, że nie zna dokładnie ich znaczenia. O ile zabawne jest to u dzieci, to u dorosłych - niepożądane.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nienawidzę zwyczaju zastępowania polskich słów angielskimi. Lakier do włosów nie jest doskonały. Jest perfekt. Ma power. Można tak wymieniać długo. Coraz mniej polszczyzny w naszej mowie.

P.s. Teraz jest modne takie "helooooł ?!". Wiecie o co mi chodzi. Jak facet coś takiego zrobi, jest dla mnie gejem. Kropka.
Edytowane przez Gość

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]"helooooł ?!".[/quote] to mi sie kojarzy z jakąś różową lalą. a jakby nie patrzeć moja kumpela z klasy zawsze tak wrzeszczy przez cały korytarz.

Jak Cat napisała, śmieszną rzeczą jest używanie słów, których nie znamy. Nie przyjemne dla ucha jest również słuchania co drugie słowa 'kur*a'.
I te tanie teksty, które mają Nas poderwać- żenada...[niektóre ofc]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wkurza mnie nagimnne uzywanie slowa "zal.pl", "heloooł" itp (statnio w ogole stala sie na to jakas moda) Zla odmiana wyrazow. Czesto niekotrzy mowia: "chlopacy", "schowmy sie" itp.
masakra!

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]"chlopacy"[/quote] to jest akurat poprawna forma
może mówić chłopaki oraz chłopacy. (:
[quote]Liczba mnoga od chłopak brzmi chłopaki albo chłopacy. Ta druga forma jest tak rzadka, że wielu osobom wydaje się niepoprawna. Słowniki jednak nie mają do niej zastrzeżeń. Zauważmy, że pierwszej formy używa się w kontekstach niemęskoosobowych (Te głupie chłopaki mnie przezywały), drugiej zaś w męskoosobowych (Ci głupi chłopacy mnie przezywali). Obie formy są więc potrzebne.
Zamiast chłopacy można by mówić chłopcy (od rzeczownika chłopiec), ale w niektórych sytuacjach forma chłopcy wydaje się zbyt infantylna. (...) [/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wkurzają mnie głównie przekleństwa. Czasami drażni mnie jak ktoś za często powtarza "bez kitu" i ostatnio modne "heeeloł"

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"][quote="sylwik666"]"chlopacy"[/quote] to jest akurat poprawna forma
może mówić chłopaki oraz chłopacy. (: [/quote]
hmm moze i slowniki nie maja do tego zadnych zastrzezen, ale ja akurat mam ;pp denerwuje mnie to, jak ktos tak mowi. Przeciez o wiele lepiej brzmi slowo "chlopcy" :D

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie wkurza mnie " Żal.pl " i słowa ostatnio na forum wypowiedziane od dorosłej osoby " dzieci, dzieci "

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Zdecydowanie wkurza mnie " Żal.pl [/quote] no nie wiem co wy macie do tego słowa ja tu widzę idealnie wypozycjonowana domenę
http://żal.pl/ :lol:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], to chyba od nie dawna ją naprawili bo ostatnio były widoczne błędy XML

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wkurza mnie słowo 'transcendentalizm' [dlatego,że ciężko mi się je wymawia]. Nie lubię też słowa 'skarpetka'. Naprawdę irytujący wyraz.
Denerwują mnie też wyrazy,które są używane zbyt często. np. słowo 'miazga' - przez pewien czas wszyscy je powtarzali. To było takie wkurzające.. -.-''
Wkurza mnie [także u samej siebie] kiedy ktoś mówi np. 'strasznie dużo..blablabla' jak może czegoś być 'strasznie' dużo? Co najwyżej bardzo dużo.. albo 'to jest strasznie fajne' O.o Bardzo irytujące, chociaż i mi zdarza się czasem tak powiedzieć. ;/

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie znoszę, nie cierpię wręcz tekstu 'w pytkę'
Szlag mnie trafie, gdy to słyszę.

Poza tym nie lubię, gdy ktoś zamiennie używa słów bynajmniej - przynajmniej, zupełnie tak, jakby znaczyły to samo.

No i coś co działa na mnie jak płachta na byka - 'perfuma' o perfumach.
I nie jest to żaden pieprzony regionalizm, to zwyczajny BŁĄD, no.

Perfumy, to perfumy, nie 'perfuma' ! :bored:
Edytowane przez Gość

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Czesto niekotrzy mowia: "chlopacy", "schowmy sie" itp.[/quote] Słowo "chłopacy" jest podobno dozwolone w określaniu chłopców w pewnej grupie wiekowej, mimo to i tak nie używam tego :-)

Ooo, młoda mnie ubiegła w tych tłumaczeniach :-)

Przypomniałaś mi, jak się załamałam, gdy usłyszałam polszczyznę jednego takiego echh... chłopaka: "Polaki nie umią grać!". Armagedon.
[quote="kidd"]Nienawidzę zwyczaju zastępowania polskich słów angielskimi. Lakier do włosów nie jest doskonały. Jest perfekt. Ma power. Można tak wymieniać długo. Coraz mniej polszczyzny w naszej mowie.[/quote] Nadmiar tego rzeczywiście drażni, ale nie ma o co się martwić - przecież języki zawsze ulegaja pewnym przemianom związanymi z kulturą masową i przenikaniem języków. Kiedyś ogromny wpływ miał francuski, teraz to angielski. Z resztą i tak używamy wiele słów pochodzenia niemieckiego (np obcęgi, burmistrz), czeskiego (związane z obrządkiem religijnym) czy francuskiego (słowa zwiazane ze sztuką, np pejzaż) [quote="biała"]No i coś co działa na mnie jak płachta na byka - 'perfuma' o perfumach.[/quote] O tak! Jeszcze "kontrol" zamiast "kontrola". Albo "swetr" zamiast "sweter".

Słowo "seryjnie" mówione wtedy, kiedy chcemy udowodnić prawdziwość tego. oim zdaniem - kaszana, gdyż "seryjnie" znaczy mniej więcej to samo, co "maszynowo". No, przynajniej według mnie.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a mnie wkurza słownik tidusa :mrgreen: i każdy wie o co chodzi. nienawidzę kiedy ktoś się wypowiada w taki [jaki wiadomo] sposób. jedyne co mi się pcha wtedy na usta to 'ignorancja'.
[quote="Catwoman"]fakty autentyczne[/quote] co Ty chcesz to jest tekst ponadczasowy :mrgreen: mało które wyśmiewanie błędów daje tyle satysfakcji co wyśmiewanie właśnie tego 'zwrotu' :mrgreen:
[quote="kidd"]P.s. Teraz jest modne takie "helooooł ?!". Wiecie o co mi chodzi. Jak facet coś takiego zrobi, jest dla mnie gejem. Kropka.[/quote] a dziewczyna dla mnie idiotką. nienawidzę tego.

mylenie bynajmniej z co najmniej strasznie mnie irytuje. to jakby ktoś chciał ulepszyć swój język, bo 'bynajmniej brzmi lepiej'. co się tyczy reszty używanych słów bez znajomości ich znaczenia.

tak samo nie lubię zwrotów jak np 'co? jajeczko.' 'cio' 'nio' 'niom' 'kofam cię' 'często gęsto' 'głupie głupoty' i inne tego typu powiedzonka [np często gęsto należało do mojego byłego wykładowcy, a mnie krew zalewała za każdym razem kiedy to wypowiadał, co zdarzało mu się cholernie często (i gęsto :P)].
tak samo nie lubię wyrażenia 'ku$% ale się wku$%wiłam/łem'. rozumiem wulgaryzmy, czasem jestem nawet w stanie zrozumieć nadużywanie ich, ale na boga - to jest przesada, której moje uszy znieść nie potrafią.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dostaję białej gorączki gdy słyszę słowa "spoko" lub "nooooo"... Zwłaszcza te drugie działa na mnie jak płachta na byka. Nie cierpię, kiedy ktoś przesadza z wulgaryzmami. Każdemu z nas w nerwach zdarza się wypowiedzieć obraźliwe słowa, ale nagminne bluzganie mnie drażni :/ Lubię za to stosować zapożyczenia z języka angielskiego - out, let's go itd ^^ Być może mam tak od kilkuletniego pobytu na zagranicznych mudach :]

p.s. Na gadulcu mam dość nic nie znaczących wyrażeń typu "acha" (!)... Ermmmm cenderpemmmmdrggg (padł...).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Na gadulcu[/quote] Doprowadza mnie do złości to debilne określenie na ten komunikator. Tak samo, jak ktoś pisze, że ggada. No wiadomo o co chodzi.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]Doprowadza mnie do złości to debilne określenie na ten komunikator. Tak samo, jak ktoś pisze, że ggada. No wiadomo o co chodzi.[/quote] Dlaczego uważasz, że jest debilne? Jest to w jakimś stopniu ułatwienie, jak dla mnie nacechowanie pozytywne wyrażenia "giegie". A co z MP3? Mówisz MyPyTrzy czy Empetrzy lub Empetrójka (to samo do odtwarzacza MP3 - Empetrójka lub Empetrócha)? Ułatwienie, ale czy podobnie "debilne"? Hmmm. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Empetrócha[/quote] o jeb, skąd wytrzasnąłeś tak idiotyczne słowo? O:
[quote="kuriaki"]Dlaczego uważasz, że jest debilne?[/quote] dla każdego co innego jest debilne/irytujące/wkurzające. tak samo jak mój kumpel nienawidzi słowa 'konkubinat' i pochodnych. a dla kidda to np 'gadulec'. ja się już osobiście przyzwyczaiłam do tego określenia, choć wolę 'giegie' i tyle.
a ggadanie kojarzy mi się tylko z określeniem mojego kumpla 'ggówno'.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"] o jeb, skąd wytrzasnąłeś tak idiotyczne słowo? O: [/quote] Ostatnio słuchałem w pracy audycji na temat słowotwórstwa. Pewna bardzo miła pani tłumaczyła jak to zmienia się nasz język ojczysty. Wśród określeń odtwarzacza MP3 usłyszałem właśnie empetrócha. Wielu lubi sobie zmieniać, przekształcać istniejące słowa w coś, co bardziej im pasuje... Jestem nastawiony do takich wyrażeń neutralnie, nie wzbudzają we mnie szału ani gromkiego śmiechu.
[quote="matra"]a ggadanie kojarzy mi się tylko z określeniem mojego kumpla 'ggówno'.[/quote] A przepraszam, to mnie jednak trochę rozśmieszyło. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"] A przepraszam, to mnie jednak trochę rozśmieszyło. :mrgreen:[/quote] biorąc pod uwagę pracę serwera gg to i owszem.
[quote="kuriaki"]Wielu lubi sobie zmieniać, przekształcać istniejące słowa w coś, co bardziej im pasuje... Jestem nastawiony do takich wyrażeń neutralnie, nie wzbudzają we mnie szału ani gromkiego śmiechu. [/quote] a u mnie wręcz przeciwnie. słowotwórstwo słowotwórstwem, ale wszystko ma swoje granice. do kur$%cy mnie doprowadzają takie idiotyczne przeistoczenia. i to chyba jeszcze bardziej niż zdrobnienia.. suróweczka z kapustki ze słoninką .. nosz $%@@^ [email protected]% |:
[co bardziej przykre - często tak piszę osoby o wiele starsze ode mnie.. brrr]

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 10 Październik 08, 23:05[/b] **[/color][/size]
dodam jeszcze, że cholernie mnie irytuje gadanie do dziecka jego językiem [seplenienie jak ono samo etc]. jak dziecko ma się szybko nauczyć mówić poprawnie, skoro stado babć, cioć i innych wujków skacze wokół dziecka jojcząc jak ono samo? o_O

a jeszcze gorsze, kiedy starsi tak sami do siebie mówią - psieplasiam, kofam [hardkorowa wersja - kosiam - jak tak kumpel przy mnie powiedział to mnie ścięło], plosiem etc.
a, no i sql i cała reszta pisana przez q/f/sh etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]chyba jeszcze bardziej niż zdrobnienia.. suróweczka z kapustki ze słoninką .. nosz $%@@^ [email protected]% |: [/quote] :-) Spotykam sie z czymś takim, gdy ludzie próbują na siłę być uprzejmi. Podobnie jak i Ty nie lubię zdrobnień choć w ustach dziewczyn czasami bywają słodkie :D O wlasnie na czacie Aillin zdrobniła moje imię hehe :-) Co za TIMING (to dla tych, co nie cierpią zapożyczeń :P ). Ołrajt ( :P ), to by było na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi