Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, przecież my też z tego korzystamy...
Jakich dezodorantów używacie i jakie dodatki macie...
Ja zawsze kupuje wszystko z adidassa ( więcej ich dostaję jako prezent od dziewczyny niż kupię ) czyli żel pod prysznic, perfumy itp...
Jeżeli chodzi o pastę do zębów to Blend-a-med :D
No dobra a jak to zwami wygląda korzystacie wogóle z tego?? nie wstydzić się mówić prawdę znam wiele osób co w życiu może 3 razy skorzystali z czegoś takiego
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś średnio się jaram Adidasem. Może dlatego, że już trochę tego miałem i mi się znudziło. Teraz mam pomarańczowego Axe'a. I polecam, według mnie bardzo fajny zapach ;-)

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja najczęsciej kupuje Nivea for man xD (image.ceneo.pl/data/products/375782/product.jpg)
Ostatnio w prezencie dostałem np. adidasa a przedostatnio str8 :)
Pasta do zębów. To co starzy kupią, przewaznie jest to cytrynowa blend-a-med. Czsami eukaliptus. czy inna mietowa :D Oprócz tego używam nici dentystycznej oraz płyn do płukania jamy ustnej. Płynu uzywam po szczotkowaniu a nici dentystycznej najczęsciej po obiedzie :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Naprawde tak panowie nie lubia pasty do zebow?
A moze jednak nie wszyscy?
Mysle, ze nasi panowie tez kochaja kosmetyki i paste do zebow tez. :pff:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja używam kremu do twarzy firmy AA oraz toniku. Perfumy to chrom azzuro lub ferrari black czasami KC One zawsze mam trzy lub cztery rodzaje zapachów. Pasta to elmex. Krem do rak norda. Dezodorant rexona.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kupuję po prostu w sklepie normalnym nie jakiejś drogerii podstawy, nie jakieś tam markowe. Dzisiaj sobie tylko pozwoliłem na dezodorant NIVEA bo był za 13 zł - taniej niż zwykle, a to ten nowy, Stress protec czy coś tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak zapach to tylko one million paco rabanne lub lacoste challenge bardzo miły delikatny :) a żele pod prysznic to tak szczerze nie mam swojego ulubionego ale największe wrażenie zrobił na mnie axe excite i kupiłem go drugi raz :P
A jeśli chodzi o kremy to używam Loreal men expert hydra sensitive krem nawilżający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Feromony!!!
Ograniczam się jedynie do perfum i antyperspirantu. Jak jest promocja na AXE, bądź FA, to sobie nie żałuję, ale uwagi do tego zbędnej nie przykuwam. O higienie stricte intymnej wspominać nie będę. :oops:

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi