Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cassie

Eyeliner

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak:
czy podkreślacie oczy kredką czy eyelinerem? w jaki sposób?
a jeśli eyelinerem to jakim?- z tradycyjnym pedzelkiem czy moze w pisaku?
zastanawiam się nad kupnem eyelinera stylo z oriflame beauty, co sądzicie o eyelinerach z takim aplikatorem? Bo nie do końca wierzę opisom zawartym w katalogach :-P

ps. mialam już eyeliner z tradycyjnym pedzelkiem i nie zadobrze wychodziło mi malowanie równych kresek :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podkreślam eyelinerem firmy Miss Claire i jestem zadowolona. Czasami maluję kreskę na całej powiece, czasami tylko kreski poza okiem - byle był ten cały koci efekt ;-) Kreski poza okiem oczywiście dość długie.

Eyelinery w pisaku to ścierwo - śmierdzą alkoholem, wysychają i wbrew pozorom nie są wcale wygodne. To jest coś w stylu markera. [quote="Cassie"]nie zadobrze wychodziło mi malowanie równych kresek[/quote] Aj, chyba nikomu na początku nie idzie :D Łapkę idzie sobie wyrobić :-) Noszenie tuszu na rzęsach tez nie wyglądało niegy idealnie ("ach, potrę sobie oczko, a co!")

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja używam tego i tego;)
a właśnie że eyeliner jest spoko;) wygodniejszy jest ten w pisaku i jest fajny efekt;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeśli już zdarzy mi się użyć eyelinera to wolę normalny. A prosta kreska to efekt praktyki. tylko tyle. a może aż tyle ;)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Eyelinery w pisaku to ścierwo - śmierdzą alkoholem, wysychają i wbrew pozorom nie są wcale wygodne. To jest coś w stylu markera. [/quote] ja mialam dobry pisak, diora. ladnie malowal, ale i tak wybralam klasyczna kredke czarna, z prostej przyczyny:tansza i wygodniejsza i pewniejsza w mojej rece.

ja nie mialam problemow z rysowaniem kreseczki, robie to od dawna, to moj podstawowy makijaz. Dla mnie problemem byly pierwsze dni do przyzyczajenia sie do mojego nowego wygladu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na początek radziłabym uczyć się rysowania kresek linerem w mazaku.
Miałam taki, z Nivea, bardzo poręczny, wygodny, nie rozmazywał się i szybko wysychał na powiece.

A jeśli chodzi o mnie, to uwielbiam linery i maluje się nimi na każde okazję, zmieniając tylko grubość kreski, w zależności od sytuacji.
Teraz używam klasycznego linera, z pędzelkiem, mam już tak wyrobioną ręke, że posługiwanie się nim nie sprawia mi trudności.
Edytowane przez Gość

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubie Eyelinerów drażnią mnie .kilka razy używałam
wole czarną kredkę lepiej mi wychodzi nią

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja używam kredki, już od x czasów ;) ale ostatnio myślałam żeby kupić sobie eyeliner. Trzeba sprawdzić jak będzie wygladać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eyeliner w pisaku to szajs. pierwszy i ostatni raz kupiła,
zwykłego nie używam.
Od zawsze stosuję czarną kredkę. (: ostatnio znalazłam świetną, jest miękka, ciemna i długo się trzyma.. a! i jest cieniutka, dzięki czemu lepiej sie maluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja raczej nie stosuje. Wszelkie dodatki poza tuszem do rzes do moich oczy wpływaja na wygląd na nie niekorzystnie :):)

Ale niektórym jest ładnie w takich wynalazkach.

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie używam ani kredek ani innych wynalazków, tym bardziej eyelinerów. Ale z tego co słyszałam od moich to chwaliły sobie taki w pisaku, więc to chyba zależy od indywidualnych potrzeb, przyzwyczajeń i jaki się komuś trafi.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredką i eyelinerem mam taki w pedzelku ale to gówno jest
W pisaku o niebo lepszy

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Cassie"]czy podkreślacie oczy kredką czy eyelinerem? [/quote] Oko podkreślam kredką ze względu że kredka w moich dłoniach jest pewniejsza, wygodniejsza. Kiedyś kupiłam sobie eyeliner w pędzelku. Był beznajdziejny, nie umiałam się nim umalować. Więc lezy już dawno w śmietniku. Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobnie jak [b]nana[/b] używam tylko i wyłącznie kredki. Miałam kiedyś eyeliner, ale nie bardzo umiałam sobie nim oczy podkreślić. I według mnie, nawet jak już mi się udało podkreślić oczy, nie wyglądały tak ładnie, jak podkreślone kredką. Więc eyeliner leży sobie w kosmetyczce i czeka aż ktoś go kiedyś użyje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze stosowałam kredkę i malowałam nią dolną powiekę.
Jakiś czas temu kupiłam eyeliner z pędzelkiem. Za pierwszym razem to był jakiś koszmar... Nie umiałam się nim za dobrze posługiwać, bo ciągle coś było nie tak. Jak już ładnie mi wyszło prawe oko, gorzej było z lewym.
Jednak to kwestia wprawy. Teraz jest już o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...no i jak zwykle tyle ile kobiet tyle zdań...
moim zdaniem wszystko zależy od firmy..i fakt o d wprawy
ja wolę kredkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eyeliner w pisaku rządzi :mrgreen: Tyle że trzeba się przyzwyczaić.

A prawda jest taka, że krechy na oczach postarzają. Więc używam okazyjnie.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eyelinera nie używam ;-) próbowałam raz czy dwa, ale nie za bardzo mi to wychodzi dlatego pozostaję przy czarnej kredce :-D Na imprezy czasami podkreślam mocno obie powieki... Ale zazwyczaj zaznaczam tylko trochę dolną powiekę, zewnętrzny kącik i do połowy górną,żeby nieco wydłużyć oko :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kupiłam sobie taki w pisaku i musze przyznać że całkiem fajny

[img]http://imagesa.ciao.com/ide/images/products/normal/980/product-1925980.jpg[/img]

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]kupiłam sobie taki w pisaku i musze przyznać że całkiem fajny [/quote] Fakt jest fajny i zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze niż w pędzelku- ja pierwszy swój eyeliner kupiłam właśnie z pędzelkiem i co ja się namęczyłam aby kreski były równe.
A jak już jedno oko mi się udało, to miałam problem z drugim :mrgreen:
A ten w pisaku jest o wiele łatwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie wyobrażam sobie życia bez linera, bez kredki tez. To podstawa ; p Kredka szybko się zaciera i łatwo rozmazuje, wiec kreskę nad górną powieką zawsze poprawiam linerem. Jeśli chodzi o wewnętrzne strony radze kredkę, liner często podrażnia i szczypie ; p
Ja stosuje i polecam ten z maybelline ; ).

[i]A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of.[/i]

[i]A cad is a man who kisses and tells.[/i]

Miłość to gra. Kto pierwszy powie [i]kocham [/i]– przegrywa.

[url=http://community.livejournal.com/l_o_m_surl]L.O.M.S.![/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na codzień lepiej sprawdza się kredka do oczu. moją faworytka jest Inglot.
na imprezę natomiast eyeliner, ponieważ tworzy trwalszy efekt, a jednocześnie mocniej podkreśla oczy;-) zawsze koniecznie z tryadycyjnym pędzelkiem.

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie używam zamiast eylinera używam tylko kredkę ;-)

[b][color=#0040FF]Każdy z nas jest upadłym AniOłem, który prosi o pomoc ale rzadko ją otrzymuję.[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się strasznie oczy trzęsą, ale zawsze prostą kreskę zrobię. Używałam w pędzelku i w kredce i tak i tak to wychodzi na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeważnie używam eyelinerów z avonu, ale obowiązkowo muszą być w postaci pisaka. Kiedyś dorwałam świetny z Inglota w musie i takim patyczkiem z gąbeczką się nakładało :) Dla mnie był rewelacyjny, ale nigdzie nie mogę takiego dostać :/

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi