Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Na co mężczyźni najczęściej wydaja pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie na co najczęściej Panowie wydajecie kase
czyli pytanie do panów na co najczęściej wydajecie pieniądze
pytanie do kobiet na co wydaja pieniądze wasi mężczyźni (tata brat wójek z nyski)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie no, ale chyba aktualnie na ubrania :lol: Ale to się wiąże z tym, że już powyrastałem ze swoich ciuchów i trzeba na nowo uzupełniać szafę :P
A tak poza tym zbytnich wydatków nie mam ;-) Nie palę, nie piję. Wystarczą jakieś drobne na pożywienie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm, czas troche pomyslec:

-alkohol
-eventy, imprezy
-benzyna
-fast-foody
-sprzet rtv
-perfumy
-ubrania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na mnie :P na imprezy, ciuchy :)).

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na papierosy i samochód -.-'

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój M. wydaje najwięcej kasy na budowe :P poza tym idzie jeszcze paliwo :)

A ja wydaje kase na budowe, ubrania, kosmetyki książki itp

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój eks miał 3 telefony, 2 samochody :D:D
Myślę, że to najbardziej kręci facetów :)
Do tego paliwo i coś do ubioru.. :hyhy:

To tylko klimat i ja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Madzia110"]Mój eks miał 3 telefony, 2 samochody :D :D [/quote] zabawkowe?

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]zabawkowe?[/quote] :lol: Marta jak ty coś palniesz to z łóżka spadam [;

Mój wydaje najwięcej na papierosy, a jego dalsze wydatki rozkładają się w miarę równomiernie. Ale jednak na szlugi najwięcej kasy zostawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Mój wydaje najwięcej na papierosy[/quote] komin...

Ja... Ja na książki : ) Książki to ostatnia rzecz, na którą żałowałbym pieniędzy. A tak poza tym lubię sobie piwo kupić, jakiś napój - nierzadko energetyczny XL za 1.95 zł, Nestea Lemon. Już nie wspominając o ciuchach i perfumach, ale z tym mniejszy problem pieniężny, gdyż kupuję za nieco niższe ceny niż w sklepach : )

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]komin... [/quote] Pff, bez przesady. Ale to najczęściej kupuje co dwa dni [?] więc jego najczęstszy wydatek, a jednak trochę kosztuje. [quote="deviant"]A tak poza tym lubię sobie piwo kupić,[/quote] tak piwo też lubi. -.-' pierdoły do picia również.

już nie wspomnę jak wywalił ok. 100zł na Jack Danielsa -.-'
męskie zachcianki...
dziecko.
[pewnie to przeczytasz :mrgreen: życie [; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój facet jest cholernym gadżeciarzem, najwięcej wydaje na telefony, nie potrafi się powstrzymać, w ogóle sprzęt elektroniczny jest jego polem do popisu.

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]fragile[/b], pod sprzęt elektroniczny idealnie pasuje mój ojciec [; 5rozkręconych dvd, pomijam fakt ile to drukarek, skanerów miałam w swoim pokoju -.-' rozkręcanie komputerów, wzmacniacze. Teraz mu przeszło :mrgreen: Pewnie chwilowo. [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój stan majątkowy nie pozwala na kupowanie gadżetów, a chętnie wydałbym trochę kasy na parę pierdół.

Dodam jeszcze, że uwielbiam kupować gazety... Niesamowicie. Jestem zboczony na punkcie zapachu zadrukowanych stron... Czy to książka czy gazeta... Zniewala mnie ich zapach : ) Nie wspominając o treści ; )
[quote="młoda"]tak piwo też lubi. -.-' pierdoły do picia również.[/quote] Nie pijesz, nie żyjesz.
[quote="młoda"]już nie wspomnę jak wywalił ok. 100zł na Jack Danielsa[/quote] Ja za tyle potrafię książkę kupić...
[quote]dziecko.[/quote] Nie chce nic mówić na temat ciuszków, kosmetyków itd.
Dziewczynki : P

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]Ja za tyle potrafię książkę kupić... [/quote] Książka powiedzmy, że ma jakaś głębsza treść, możesz ją położyć na półce. Możesz do niej wrócić. Ona jest [; i jest o wiele ciekawsza niż picie takiego badziewia. Tyle kasy, a smakuje okropnie -.-' [rany boskie, on mnie udusi ;p ] [quote="deviant"]Nie chce nic mówić na temat ciuszków, kosmetyków itd.
Dziewczynki : P[/quote]
:-P Ale jak ładnie wyglądamy, mamy zadbaną skórę to miło się patrzy i dotyka? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Książka powiedzmy, że ma jakaś głębsza treść, możesz ją położyć na półce. Możesz do niej wrócić. Ona jest [; i jest o wiele ciekawsza niż picie takiego badziewia. Tyle kasy, a smakuje okropnie -.-'[/quote] No na alkohol nie lubię wydawać pieniędzy, co nie zmienia faktu, że wydaję...
[quote="młoda"]Ale jak ładnie wyglądamy, mamy zadbaną skórę to miło się patrzy i dotyka? [/quote] Wychodzę z założenia, że kobieta nie potrzebuje kosmetyków do "upiększania" twarzy. Dla mnie kobiety mogą chodzić bez makijażu, byłoby super nie patrzyć na to... to... wiadomo, co twarzy nie widać ; >.
Reszta... te balsamy nie balsamy. Nie orientuję się za dobrze ; )

Mania kosmetyków do ciała zaczyna ogarniać również mężczyzn...
Metroseksualni wydepilowani wygoleni lalusie smarujący ciałko mleczkiem z nawilżaczem. Rany... świat się przewraca : D
Edytowane przez Gość

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]No na alkohol nie lubię wydawać pieniędzy, co nie zmienia faktu, że wydaję... [/quote] Wiem, że go bronisz. Ale jego zachcianki są okropne. Piwo, wódka- okej. A widzisz jakie mój smaki miewa [;
[quote="deviant"]Wychodzę z założenia, że kobieta nie potrzebuje kosmetyków do "upiększania" twarzy. Dla mnie kobiety mogą chodzić bez makijażu, byłoby super nie patrzyć na to... to... wiadomo, co twarzy nie widać ; >. [/quote] Jako kobieta uważam, że makijaż ma podkreślić to co w Nas piękne, a nie ukrywać Naszego wyglądu. Szczelna maska na ryju wygląda okropnie.
[quote="deviant"]Mania kosmetyków do ciała zaczyna ogarniać również mężczyzn...
Metroseksualni wydepilowani wygoleni lalusie smarujący ciałko mleczkiem z nawilżaczem. Rany... świat się przewraca : D[/quote]
Potrafisz obrzydzić wieczór -.-'
Tacy to pewnie najwięcej kasy na kosmetyczkę, solarke i kosmetyki wydają :mrgreen:

Jednak pewne kosmetyki trzeba używać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na żarcie!
Mój przejadł w ciągu chyba dwóch tygodni cały zwrot z podaktu o.O
A wierzcie na słowo iż nie był on mały....
Do tej pory nie mogę tego pojąć....

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taaaaa bankrutuje przez niego :P
Przychodzi do mnie i mi wszystko wyżera :P :D

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]fragile, pod sprzęt elektroniczny idealnie pasuje mój ojciec [;[/quote]zapewniam Cie, że Twój ojciec nie ma kochanki, a przynajmniej ja nią nie jestem :lol:

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fragile"]zapewniam Cie, że Twój ojciec nie ma kochanki, a przynajmniej ja nią nie jestem :lol: [/quote] Ja tutaj żadnej iluzji nie zarzuciłam. Ale taka prawda. Jemu najwięcej kasy idzie na takie duperelki. Potrafi siedzieć i godzinami coś rozkręcać, skręcać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"][quote="fragile"]zapewniam Cie, że Twój ojciec nie ma kochanki, a przynajmniej ja nią nie jestem :lol: [/quote] Ja tutaj żadnej iluzji nie zarzuciłam. Ale taka prawda. Jemu najwięcej kasy idzie na takie duperelki. Potrafi siedzieć i godzinami coś rozkręcać, skręcać.[/quote]spokojnie, tylko żartowałam :kwiatki:

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na co ja wydaję...

1. Na nocne życie = 2 lub 3 razy w tygodniu wychodzę, że tak to nazwę 'na miasto', koszt to przeważnie 10zł fajki + 12 zł dwa piwa + 10zł na 50ml wódki przy barze = 32zł. Koszt ten może być różny, bo czasem piję whisky, czasem tylko wódkę, czasem nie kupuję fajek, czasem zagram w bilard itp. itd. Na drugi dzień zazwyczaj bardzo żałuję.

2. Na samochód! Ja pierniczę, w tym roku poszło chyba ze 2500zł na filtry + płyny, regenerację maglownicy, elektryka - bo to wycieraczka przestała działać, a to dioda w desce rozdzielczej. M-A-S-A-K-R-A! Do tego w przyszłym roku czeka mnie wymiana rozrządu.

3. Na pierdółki. Ostatnio wykrywacz metalu (jeszcze kończyny mam całe, a znaleziska jak na razie nieimponujące).

4. Na jedzenie w restauracji. Raz na miesiąc to minimum. Czasem po prostu lubię się rozpieszczać.

5. Na kobiety... i nie wiem czy nie najwięcej kasy idzie właśnie na nie, bo tu sumują się punkty 1+2+4... No ale cóż, taki lajf... :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi