Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katulek

Dziwny przyjaciel chłopaka, ja już nie daje rady ....

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było w grudniu 2007 :

Pewnie niektórzy z was czytali ten temat na innym forum dla nastolatków,ale chciałabym poznać wasze opinie na temat zachowania przyjaciela mojego chłopaka.
Mam problem z przyjacielem mojego chłopaka. Otóż gdy jesteśmy wszyscy razem (ja,mój chłopak i jego przyjaciel,powiedzmy X) to wszystko jest oki. Dogadujemy się,fajnie spędzamy razem czas. Mojego chłopaka widuje dość rzadko (raz na 2;3 tygodnie),ponieważ dzieli nas 60km. Otóż X może się z nim spotkać każdego dnia. ale do sedna,chodzi o to że jak rozmawiam z X na gg, to mam wrażenie że on jest zazdrosny o mnie. O to przykłady jego tekstów do mnie:

X:" ... on jest poligamista , to taki fircyk i bawidamek ... ale najlepsze jest to, wlasciwie to jest niesamowite,on sie masakrycznie zmienia pod Twoim wplywem ..."
X:"... wydoroslal ,powiedzial ze on teraz sie chce zmienic,ze dla Ciebie to on sie zmieni,ze wszystkie laski to takie ****** a Ty jestes inna i tak chodzi i gada ciagle ,az mnie meczy to juz ..."
X:" ale to po co Ty go tak zmieniasz? to jak ja teraz bede z nim na imprezy chodzil z laskami itd?tam go namawialismy ostanio nawet a on nie i nie bo Kasia i Kasia ciagle... "
X:"no jakies tam zwiazki w tym wieku ze milosc mu sie ubzdurało,ja musze mu to jeszcze jakos przetlumaczyc ,ze ma byc taki jak kiedys a nie ze tam tylko z Toba i z Toba ..."
Ja: "do mnie tez sie nieodzywa " (wyjaśniam dlaczego,poniewaz mój misiek ma teraz kolokwium z fizyki i musi sie uczyc)
X : "jest!! moze juz sie powoli naprawia! nie? "
Ja: "co jest ?? "
X:" no ze sie nie odzywa , moze mu przechodzi powoli wreszcie nie?"
Ja:" widze ze ciebie nie martwi ten fakt, chcialbys aby mu przeszła miłośc do mnie, prawda ?/ "
X: " no jak to mnie by cieszyl bardzo. a gdybym Cie poprosil to bys zerwala? "

To nie są pierwsze takie rozmowy, już sama nie wiem co myśleć, mój chłopak uważa ze powinnam podejść do tego z dystansem, bo x ma czasem takie dziwne poczucie humoru. A wy co o tym myślicie ????
Próbowałam go olać,ale kurcze głupio nie odzywać się do przyjaciela chłopaka. Tak wiec przez pewien czas było ok,ale znowu się zaczęło.

X : wiesz ze my mielismy kiedy wspolne laski?
X : pare razy tak bylo

Ja : sorry X ale ty mi to robisz specjalnie, specjalnie mnie zniechęcasz do Kamila,kurde jaki ty masz w tym interes ?? jak mi nie mówisz ze to bawidamek to znowu ze brał udział w trójkącikach. k**** naprawdę tak bardzo ci zależy żebym go zostawiła ?? to twoje marzenie ???????

Kolejna rozmowa z X

X : mysle ze ktos powinien Ci to powiedziec
X :on Cie zdradzal
X : on jest dendrofilem

Ja : X ty wiesz ze ostatnio sie wsciekla za te twoje ... opowiesci o kamilu, wiec ja cie prosze ne podpuszczaj mnie
X : ale to prawda
Ja : dobranoc
X : spadaj
Ja : moze teraz mnie wyzwiesz od najrozniejszych ??
X : ok, Ty ...

W końcu nie wytrzymałam i poprosiłam mojego chłopaka aby z nim pogadał,nie wiem co on mu powiedział,ale głupie teksty się skończyły. Ostatnio jak widziałam się z nim chłopakiem( mialam doła) i on mnie pocieszał i tak dalej i w pewnym momencie mój chłopak powiedział mi ze kolega X stwierdził ze ja jestem inteligenta (na poważnie).

A tak jest teraz :

Od tamtej pory było jakiś czas lepiej, ale ostatnio znów się pogorszyło robi z mojego chłopaka jakiegoś niedoszłego mordercę, mnie wyzywa od głupich, wieśniar, ze moje opisy są tak beznadziejne że nikt ich nie czyta itp. ja już nie daje rady ... bo przecież ile można ignorować i olewać kogoś ... top przekracza moje siły .... mój chłopak z nim rozmawiał ( ale to raczej nie dało efektu ) nawet moja najlepsza przyjaciółka z nim rozmawiała , aby odczepił się od de mnie i od mojego związku z Kamilem ... ale bez efektów ...

Ja rozumiem oni są zżyci ze sobą, ja nie chce aby mój chłopak musiał wybierać między mną a nim ... ale już nie wiem co robić .... coraz częściej się zastanawiam czy nie lepiej by było gdybym zerwała, ale ja tak bardzo kocham mojego chłopaka ... już nie wiem co robić ...
Edytowane przez Gość

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się coś wydaję, że tutaj chodzi o te męską przyjaźń.
zobacz moja droga:
na początku był tylko X i Twój chłopak-wspólne imprezy itp.
A teraz jesteś TY, i jego czas dla przyjaciela jest ograniczony.
Może i faktycznie brykał jak był singlem (: [mój też brykał i bardzo dobrze o tym wiem]. Jednak pod kobiecym wpływem facet się zmienia.
X się ta zmiana nie podoba, bo już stracił superImprezowego kolegę.

Najlepsza opcja jest rozmowa w trójkę (: BO jeśli Oni we dwoje gadają to On się może wyprzeć i obrócić kota ogonem.
Z początku jak to czytałam to myślała, że to ironia/sarkazm.. Ale dochodząc do końca posta widzę, że jednak koleś lubi się wpieprzać i rozwalać co nieco...

Miałam też podobną historię.. tyle, że ten 'przyjaciel' mnie podrywał i nie dawał mi spokoju ;p Powiedziałam o tym mojemu facetowi... a później wyperswadowaliśmy mu RAZEM, że ma przestać. Podziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katulek"]moje opisy są tak beznadziejne że nikt ich nie czyta [/quote] Możesz być pewna, ze on je czyta ;-)

Z Twojego opisu to ten chłopak wygląda na jakiegoś mało zrównoważonego. Próbuje Cię wybadać na różne możliwe sposoby aby sprawdzić na punkcie jakiej dziewczyny jego kumpel dostał fioła :-)

Ogólnie typ mało przyjemny, anjlepsza będzie konfrontacja w cztery oczy (no, może w sześć, jesli licząć Twojego chłopaka).

A tak szczerze: musisz z nim gadać? Jeśli Ci pisze takie pierdoły, to daj mu blokadę :-)
No i niech Twój mu porządniej zagada, no.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No więc od tamtego posta ciut się zmieniło, otóż od X usłyszałam że fajnie by było gdybym się zabiła ... gdy powiedziałam o tym swojemu chłopakowi był w kompletnym szoku i obiecał z nim pogadać, na razie X jest u mnie na liście zablokowany no cóż zobaczymy czy będą jakieś efekty ...

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koleś dla mnie jest frajerem :]
niech Twój chłopak się z Nim umówi, i Ty również przyjdź.. porozmawiajcie sobie. Zdębieje.... Przynajmniej ja tak pozbyłam się natręta... postawiliśmy go w niezręcznej sytuacji, odechciało mu się amorów -.-'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie jest takie proste jechać do niego, moja rodzina tez zbytnio nie pochwala mojego związku i zbyt często nie mogę jeździć do mojego chłopaka, więc trudno będzie abym była przy tej rozmowie, gdyż będę u nich w mieście dopiero 3 października, a do tego czasu wiem że mój chłopak się z nim rozmówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katulek"] To nie są pierwsze takie rozmowy, już sama nie wiem co myśleć, mój chłopak uważa ze powinnam podejść do tego z dystansem, bo x ma czasem takie dziwne poczucie humoru. A wy co o tym myślicie ?? ?? [/quote] Tak naprawdę to zastanawiam się dlaczego Ty z nim rozmawiasz. To wszystko na ten temat z mojej strony :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]fortuna[/b], naprawdę nie rozumiesz ??? Po prostu nie chce drzeć kotów z przyjacielem mojego chłopaka, wiem że oni przyjaźnią się od bardzo dawna, wiem że X jest jak rodzony brat dla mojego chłopaka, dlatego między innymi nie chce mieć złych stosunków z X.

Na dzień dzisiejszy jest tak że X się do mnie nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi