Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

No i fani tego filmu doczekali się :-) w tym roku już będziemy mogli zobaczyć piątą część tego filmu...
[quote]Fabuła:Hoffman (Costas Mandylor) jest pozornie ostatnią osobą, która przeżyła grę Jigsawa. W rzeczywistości to on kontynuuje dzieło Pana Układanki. Gdy jego sekret jest zagrożony Hoffman wyrusza na polowanie, w celu wyeliminowania wszystkich przegranych dla siebie zakończeń.[/quote] Oficjalna strona
http://www.saw5.com/site/index.html
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SAW jak widzę powoli dogania [i]Modę na sukces[/i].
Tak trzymać :)

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boże jeszcze jedna Piła....Mam już dość tego tasiemca:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie rozumiem narzekania. Zobaczcie ile odcinkow maja inne horrory, dajmy na to Piatek 13 czy jasson x, Pila jeszcze nie jest taka zla. Mam nadzieje ze za pare lat wyjdzie z tego ladna ciekawa saga, ktora z checia sobie obejrze w wieku poznej starosci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po za tym że to się tak kręci w 4 części nie nie potrafiłem zrozumieć kto był na końcu filmu ( jakaś osoba nieznana ) myślę że 5 część będzie rozwiązaniem i końcem tej podróży po całym filmie bo piła 6 już by raczej nie przeszła...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"] myślę że 5 część będzie rozwiązaniem i końcem tej podróży po całym filmie bo piła 6 już by raczej nie przeszła...[/quote] hehe, na rok 2009 jest przewidziana produkcja VI czesci :-) Co o niej wiemy na dzien dzisiejszy, a to, ze rezyserem ma byc Kevin Greutert. W wczesniejszych czesciach rowniez sie udzielal, byl montazysta we wszystkich 5 epkach !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pila od samego poczatku miala miec 6 czesci.

Jedynka byla swietna, dwojka jak cie moge, ale dalej to juz zsuwanie sie po rowni pochylej w kierunku dna. Zbyt zagmatwane, nowe postacie wprowadzane na sile.

zobaczymy co bedzie teraz. Wielu marudzi, a i tak kazdy obejrzy :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]Pila od samego poczatku miala miec 6 czesci.

Jedynka byla swietna, dwojka jak cie moge, ale dalej to juz zsuwanie sie po rowni pochylej w kierunku dna. Zbyt zagmatwane, nowe postacie wprowadzane na sile.

zobaczymy co bedzie teraz. Wielu marudzi, a i tak kazdy obejrzy :-P[/quote]
Niestety muszę się z tym zgodzić w 100%
Dwie pierwsze części Piły były całkiem ciekawe natomiast pozostałe są jakby robione na siłę. Nie wyszło to za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bardzo długo czekałem na ten film i się doczekałem
ale czekam jak będzie film po Polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]ale czekam jak będzie film po Polsku [/quote] Tez czekam na polską wersję.
Saw mi sie podoba, lecz uważam, ze sa lepsze filmy z dziedziny horrorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam Piłę. Najlepsza 3, 4 i 5 ; >
szóstka była średnia. Czekam na 7.

[img]http://fc02.deviantart.net/fs25/f/2009/243/1/0/batman_by_smexy_sarah.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi