Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yakub

Doda Punk!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ptaszki mi wyćwierkały... Nie no, na MTV i VH1 (nie ukrywam, jako przykładny punk oglądam to, aby lepiej poznać wroga :mrgreen: ) dziś usłyszałem coś, przez co tak się uśmiałem, że zacząłem płakać.
Otóż nasza "kochana" pani Doda wpadła na genialny pomysł! Chciała nagrać swoją nową płytę w klimatach punk! To już mnie nieźle rozbawiło! :lol: :mrgreen:
Ale największa polewkę miałem, jak po chwili usłyszałem, że o współpracę poprosiła Dezertera :lol: :lol: :lol: To już była dla mnie załamka...

Robal (wokalista Dezertera) powiedział coś tego typu: Popierdoliło ją. Ja nawet nie wiem, co ona sobie myśli. Już jej 3 razy tłumaczyłem, że z żadnym komercyjnym gównem nie zagramy nigdy! Za nic!

Ciekawe czy pani Doda poszczuła go swoimi kolegami z Pruszkowa i Wołomina :lol: :lol:

P.S. Wiecie może, czy coś więcej jest w necie?
Edytowane przez Gość

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
az weszlem na jej Majspejs i co, tworzy gatunki muzyczne: Rock / Pop / Punk :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubię ani Dody, ani punku więc w sumie bez różnicy mi, co będzie tworzyć. Chociaż w sumie punkowcy są tacy antysystemowi i niekomercyjni, że pewnie byłoby dla nich wielką zniewagą gdyby ta gwiazdka kalała ich gatunek :mrgreen:

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To chyba jakieś kpiny... -.- Może jeszcze do Siczki zadzwoni i poprosi o pomoc...? Chyba została by utopiona w Polańczyku.

Spada sprzedaż płyt to trzeba się czymś podnieść, może jeszcze na Reggae się przerzuci, albo co gorsza rap! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wyjątkowo dziś zacytuję Jacka Gmocha: 'he he'
...

śmieszne jest to, że kobieta, która uważa się za kobietę ponadprzeciętnie inteligentną tworzy wokół siebie image kur*y [w końcu nie daj się - ludzie niech swoje myślą ..] tak samo się zachowując, a jej teksty są tak infantylne, że paść ze stołka można. wszystko tu się ze sobą gryzie.
upadła niziutko dziewczynka.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]jej teksty są tak infantylne[/quote] Doda jest fajną wokalistką, ale wolała ją za czasów 'Bimbo' - wtedy miała rockowe brzmienie i niezłe piosenki. Teraz.... Ech... Dorosła z niej kobita, a tworzy image i piosenki pod małoletnich odbiorców. Piosenka "Nie daj się" jest taka... zwykła, coś w stylu Gosi Andrzejewicz.

Wizerunek ma jaki ma, jest przynajniej rozpoznawalna.

A to, ze teraz punku jej się chce... Cóż, dostała SuperJedynkę w kategorii 'Pop', a zespół Virgin produkował bardziej rock :-) Więc jakaś zmiana stylu dla niej to żaden problem :)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]największa polewkę miałem, jak po chwili usłyszałem, że o współpracę poprosiła Dezertera To już była dla mnie załamka... [/quote] ha! nie słyszałem o tym i w necie też nic nie mogę znaleźć na ten temat. Pewnie będzie coś na jakimś plotkarskim portalu.
Dezertera słucham od lat, zaliczyłem koncert i naczytałem się o nich. Możemy być spokojni bo gówna z siebie nie zrobią a Doda hmm... tej pani już dziekujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]upadła niziutko dziewczynka.[/quote] Nie zazdrość.

I nie wywyższaj się, bo zachowujesz się tak jak chce Doda. No ale do tego nie trzeba być jakoś wybitnie inteligentnym, aby umieć sprowokować bandę fanów jakiejś "tró" muzyki wszystko jedno czy to będzie punk czy rap. Chciała rozgłosu i uzyskała go dość łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Jendrju[/b], jesteś śmieszny [;

nie mam jej czego zazdrościć. jej fani są zazwyczaj puści, a cała reszta miesza ją z błotem. nie wiem czy tego chciała czy nie. wiem jednak, że ja tego bym dla siebie nie chciała, więc wybacz ale nie mam czego jej zazdrościć.

nie wnikam jej sławę. gdybyś jednak był choć tak inteligentny jak to napisałeś w poście umiałbyś wywnioskować, że moje stwierdzenie było odnośnie jej kontaktu z Dezerterem.
upadła, bo chce nagrywać tak jak oni, lecz nie potrafi zrobić tego sama. sięga więc po pomoc osoby, która tworzy tą muzykę z miłości, a nie dla kasy jak ona. a nie tędy droga.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Jendrju[/b],

Patrzę jakie ty posty piszesz i jak zgrywasz osobę inteligentną i śmiać mi się chce :mrgreen:

Słuchaj chłopczyku [mężczyzną nie jesteś, sam o tym pisałeś] jak będzie nam tu potrzebny spec od PKP to się do ciebie ktoś zgłosi a póki co zacznij pisać normalnie zamiast leczyć swoje kompleksy [2 lata w plecy na studiach boli, co?] cytując słowa wyrwane z kontekstu i zgrywając kozaka. Prawda jest taka że srasz wyżej niż dupę masz...

Nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz i później twoje żałosne interpretacje wyglądają tak jak widzimy [quote="Jendrju"]Nie zazdrość.[/quote] Już na prawdę nie stać cię na nic ambitniejszego, prawda?

Rodzina znowu cię olała tak jak i kumple i wróciłeś prężyć intelektualne rozstępy na forum? Jak już chcesz mi coś odpisać to zrób to na ciut wyższym poziomie niż słowa wyrywane z kontekstu.

[b]Matias[/b], [b]Yakub[/b],

Wydaje mi się że jest to wynik tego iż Punk się nie miesza więc z punktu widzenia marketingowego jest to ciekawa propozycja [nisza rynkowa] ale na szczęście to się jej nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]jej fani są zazwyczaj puści, a cała reszta miesza ją z błotem.[/quote] To właśnie jest cel Dody, chce być osobą, którą się kocha lub nienawidzi. A Ty jesteś tak bystra, że się dajesz na to złapać. Ja zaś nie jest ani jej fanem, ani jej z błotem nie mieszam. Takie rzeczy to już poza Twoim pojęciem, ale nie Twoja wina, że tak Cię ukształtowało środowisko.
[quote="matra"]gdybyś jednak był choć tak inteligentny jak to napisałeś[/quote] Gdzie? Ty umiesz czytać czy tylko zgadujesz? [quote="matra"]że moje stwierdzenie było odnośnie jej kontaktu z Dezerterem. [/quote] Wywnioskowałem to. [quote="matra"]upadła, bo chce nagrywać tak jak oni,[/quote] Uważasz że Dezeter = upadek? [quote="matra"]która tworzy tą muzykę z miłości, a nie dla kasy jak ona[/quote] Ale ogłaszanie: [quote="Yakub"]że z żadnym komercyjnym gównem nie zagramy nigdy! Za nic! [/quote] To czysta komercja. [quote="Zielony34"]atrzę jakie ty posty piszesz i jak zgrywasz osobę inteligentną[/quote] Nie zazdrość. Poczytaj trochę książek to też będziesz inteligentny i nie będzie musiał najeżdżać na każdego, kto powoduje, że się czujesz głupi. [quote="Zielony34"] [mężczyzną nie jesteś, sam o tym pisałeś][/quote] Następny który czytać nie umie, a się na fora pcha. [quote="Zielony34"]Już na prawdę nie stać cię na nic ambitniejszego, prawda? [/quote] Przepraszam, że Wam przerwałem ambitną i inteligentną dyskusję na temat. Nie chciałem Wam odbierać poczucia, że jesteście fajni i tró, bo Dody nie słuchacie i ją z błotem mieszacie. [quote="Zielony34"]Rodzina znowu cię olała tak jak i kumple i wróciłeś prężyć intelektualne rozstępy na forum? [/quote] Wróciłem bo dostałem mejla, żeby wrócić. Jak Cię to unieszczęśliwia zgłoś zażalenie administracji, albo żyj nadzieją, żeby znowu mnie szybko znudzą te bzdury, które wypisujecie. [quote="Zielony34"]Jak już chcesz mi coś odpisać to zrób to na ciut wyższym poziomie niż słowa wyrywane z kontekstu. [/quote] To niech ktoś napisze coś co ma jakiś sens, bo póki to będzie tylko zbiór bzdur ja będę tylko odpisywał na pojedyncze bzdury.

Co do tego tematu, gratulacje marionetki, daliście się zmanipulować Dodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"] Co do tego tematu, gratulacje marionetki, daliście się zmanipulować Dodzie.[/quote] Widze w tobie idealny styl EMO itp, skoro sadzisz ze juz o niczym nie mozna swobodnie dyskutowac.
Gratulacje, ty tez sie zlapales w te zmyslone sidla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Nie zazdrość. Poczytaj trochę książek to też będziesz inteligentny i nie będzie musiał najeżdżać na każdego, kto powoduje, że się czujesz głupi. [/quote] Co ty masz z tą zazdrością? tobie nie mam czego zazdrościć a jedynie współczuć. Za chudy w uszach jesteś chłopczyku :mrgreen:
[quote="Jendrju"]Następny który czytać nie umie, a się na fora pcha.[/quote] Nareszcie jakaś samokrytyka :mrgreen: Po tym co pisałeś jesteś po prostu dupa nie facet, ty nawet nie wiesz na czym opiera się męskość.
[quote="Jendrju"]Przepraszam, że Wam przerwałem ambitną i inteligentną dyskusję na temat. Nie chciałem Wam odbierać poczucia, że jesteście fajni i tró, bo Dody nie słuchacie i ją z błotem mieszacie. [/quote] Przerwałeś w tak "ambitny" sposób że wymagało to zacytowania. Robisz to znowu ale o tym napisałem wyżej.
[quote="Jendrju"]Wróciłem bo dostałem mejla, żeby wrócić. Jak Cię to unieszczęśliwia zgłoś zażalenie administracji, albo żyj nadzieją, żeby znowu mnie szybko znudzą te bzdury, które wypisujecie. [/quote] Który raz ja to już czytam.... Wymyślcie wreszcie coś oryginalnego. Nadzieja chłopczyku to powinieneś żyć ty - że w końcu ktoś cię doceni i nie będziesz musiał więcej zgrywać frajera.
[quote="Jendrju"]To niech ktoś napisze coś co ma jakiś sens, bo póki to będzie tylko zbiór bzdur ja będę tylko odpisywał na pojedyncze bzdury. [/quote] Mhm... a mnie to wygląda na brak argumentów, nadinterpretacje i odpowiadanie na pojedyncze zdania bo łatwiej jest je dla ciebie skomentować niż cały kontekst...

Dawaj dalej te gnioty, mamy niezłą polewkę z ciebie i twojej "inteligencji" :mrgreen:
[quote="Jendrju"]Co do tego tematu, gratulacje marionetki, daliście się zmanipulować Dodzie.[/quote] OOO! Bo wielki Jędriu zawsze wie najlepiej... Od razu daliśmy się zmanipulować! żałosny jesteś... :lol: Sam dałeś się wpędzić dzieciaku w tę "manipulację' jak sam twierdzisz wypowiadając się w tym temacie :mrgreen:
[quote="Jendrju"]o właśnie jest cel Dody, chce być osobą, którą się kocha lub nienawidzi. A Ty jesteś tak bystra, że się dajesz na to złapać. Ja zaś nie jest ani jej fanem, ani jej z błotem nie mieszam. Takie rzeczy to już poza Twoim pojęciem, ale nie Twoja wina, że tak Cię ukształtowało środowisko. [/quote] Widać że uważasz się za lepszego od nas, uważaj żebyś się nie zabił spadając ze swojego ego na iq...

Doda chce żeby była postrzegana jako idiotka bo tak się najlepiej sprzedaje, może i jest inteligentna bo wie jak kierować karierą i odnosić sukces, mimo wszystko jej teksty są denne i daremne jak i ona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Uważasz że Dezeter = upadek? [/quote] Czytać ze zrozumieniem nie umiesz...
Upadła tak, że nie ma się czego chwytać, więc chwyta się punka, najbardziej niekomercyjnej zreczy na świecie...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi