Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Star Wars - Nowe spojrzenie

Rekomendowane odpowiedzi

[center]
Nowa Zremasterowana wersja Gwiezdnych Wojen w rozszerzonej wersji rezyserskiej z extra jakoscia obrazu i dzwieku, UltraHD :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch/v/VDo1YmXpkDs[/youtube][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobre :lol:
to ja coś dodam
parodia
[youtube]http://www.youtube.com/v/pvWY9PYPOEk&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&fs=1[/youtube]
Stars in Black
[youtube]http://www.youtube.com/v/xOyscO2VLYg&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&fs=1[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajne podobało mi się dobrze że nie nagrywane przez ivone bo wtedy głupio by wyszło ale jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SpeedY74"]dobrze że nie nagrywane przez ivone bo wtedy głupio by wyszło ale jest spoko.[/quote] Ivona to totalna załamka a filmików z tym syntezatorem nie potrafię już słuchać. (konwulsje!).

Filmik świetny, zwłaszcza ten wstawiony przez Freq :-) Efekty specjalne powalają :D. Droid R2-D2 (czyżby do górnej części użyto przykrywki garnka?:) ), statki, przestrzeń kosmiczna - pełen profesjonalizm :D Jedyną rzeczą, która staje się nużąca jest te " tytytędąda" lecące w tle - mogli wymyślić coś lepszego :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"] " tytytędąda" lecące w tle - mogli wymyślić coś lepszego :-)[/quote] No jak to, przeciez to jest nowa wersja: Serround 3.1 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra chłopaki, to kto mi sprezentuje taki piękny miecz świetlny jaki oni tam mieli :mrgreen:
Filmik... no cóż... dobry jest :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Freq[/b], parodia, która zamieściłeś, średnio mi się podobała. [b]MagicalFire[/b], parodie które umieściłeś, były świetne. :lol: Zwrot: [i]hakuna matata[/i], nabrał złowieszczego znaczenia. lole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi