Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Ząbki białe jak po Vizirze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie sposoby na wybielenie zębów? Wszak śliczne ząbki sa naszą wizytówką :mrgreen: Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aczkolwiek myj trzy razy dziennie po jakieś co najmniej trzy minuty i co drugi dzień przemyj sodą oczyszczoną. :mrgreen: myjesz sodą,potem pastą.

To nie to samo co wybielanie w gabinecie dentystycznym ale zawsze coś :>

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obecnie w sklepach mozna znalezc wiele produktow dotyczacych wybielania zabkow, ale z tym trzeba oczywiscie uwazac, by nie zetrzec sobie niepotrzebnie szkliwa. Warto jest przeczytac opakowanie pasty do zebow, ktore zamierzamy kupic. Niektore sa specjalne przeznaczone dla palaczy. Mozna sie tez skonsultowac z dentysta. Jesli chcemy utrzymac biel naszych zebow, nalezy rowniez unikac ronzych uzywek :-)
Ja na szczescie nie mam z tym problemu.. ;p

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="czarna0777"]Aczkolwiek myj trzy razy dziennie po jakieś co najmniej trzy minuty[/quote] Ostatnio usłyszałam, że ileż tam procent ludzi ma o dwa-trzy odcienie ciemniejsze zęby, ponieważ myją za krótko zeby. Dentyści utrzymują, że dopiero po trzech minutach szczotkowania zaczynają puszczać przebarwienia i kamień.
Także, dziewojo czarna0777, rację masz :-)

Słyszałam kiedyś o sposobie z węglem drzewnym: rozkrusza się go w pył, nanosi na szczoteczkę, myje się zeby, a potem normalnie pastą. Ten sposób jest jednak używalny tylko raz na jakiś czas, ponieważ przy częstym szczotkowaniu niszczy się bardzo szkliwo. [quote="sylwik666"]pasty do zebow[/quote] Znacie jakieś godne polecenia? Kiedyś używałam coś takiego jak Pearl Drops i rzeczywiście zauważyłam zmianę.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vademecum jest dobra : > ale ta wybielająca,nie na dziąsła :>

Zacieszam iż mogłam dopomóc : )

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="czarna0777"]Aczkolwiek myj trzy razy dziennie po jakieś co najmniej trzy minuty i co drugi dzień przemyj sodą oczyszczoną. myjesz sodą,potem pastą.[/quote] to niszczy bardzo szkilo już lepiej proszkiem do pieczenia ktory jest delikatniejszy i max 2 razy w tygodniu.

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja znam metody z cytryną, sodą, solą, węglem, proszkiem... Wszystkie te domowe metody mają swoje plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NudnaBaba"] Wszystkie te domowe metody mają swoje plusy i minusy.[/quote] Dzięki za cynk.... Tyle, że właśnie zalezałoby mi, abyś je opisała, ponieważ takie informacje mogą być przydatne dla wielu z nas.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poprostu myj zęby po każdym posiłku, ale nie pastą wybielającą, bo wybiela nie tylko ząbki, ale i dziąsła.;//

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam nauczkę... tzn moja ciocia miała kiedyś manię na punkcie zębów. Myła je właśnie solą, sodą i cytryną. Zniszczyła szkliwo doszczętnie i teraz już niestety nic jej nie pomoże na odbarwione zęby. Nie myła ich tymi produktami dziennie po 3 razy, ale jednak dentyści łapią się za głowy kiedy słyszą czego pacjenci używają do mycia (wybielania) zębów. To samo tyczy się "czyszczenia" twarzy produktami z alkoholem. Jeśli mamy wypryski lub jakieś ranki na twarzy NIE WOLNO czyścić ich produktami z alkoholem, gdyby dostały się pod skórę wypłukują naturalny barwnik skóry który nadaje ładny naturalny odcień naszej cerze. (nie widać tego "od razu" lecz z pewnym czasie np. po opalaniu na pewnych partiach twarzy widać bielsze miejsca) Edytowane przez Gość

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

nie jest jak proroctwa, kt?re si? sko?cz?,

albo jak dar j?zyk?w, kt?ry zniknie,

lub jak wiedza, kt?rej zabraknie.

Tak wi?c trwaj? wiara, nadzieja, mi?o??-te trzy:

z nich za? najwi?ksza jest mi?o??”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja stosuję od czasu do czasu wybielające pasty :-D A tak zazwyczaj to codzienne szczotkowanie powinno wystarczyć,żeby zęby były białe ;-) podobno dobre efekty daje też wybielanie u dentysty,ale to już do tanich raczej nie należy :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja od dłuższego czasu używam blend a med 3d white, hm... czy są efekty?
Powiem Wam, że rewelacji żadnej nie ma. No może troszeczke się zrobiły bielsze, ale nie za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spróbuj używać żelu stomatologicznego "Biała Perła" do nabycia w aptece :) Ja nie stosuję ale koleżnka tak i na prawdę widać różnię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wypierz w Perwolu, będą jak nowe.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja niestety miałem przykry incydent w dzień przed wigilią, na treningu po zderzeniu z kolegą zęby "jedynki" jeden mi się wpół ułamał a drugiemu wewnątrz pękło naczynko i ten złamany lepiej wyszedł na tym ponieważ jeden mam teraz lekko siny a muszę czekać na licówkę ; / A zęby zawsze miałem idealnie białe, tak o nie dbałem, że szok ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z rok temu miałam wybielanie stomatologiczne, i jak dla mnie metoda najskuteczniejsza. Bo tak naprawdę pasy praktycznie nie wybielają,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja uważam że pasty wybielające działają nie w takim stopniu jak wybielanie ale regularne stosowanie, po jakimś czasie daje efekty, ja oprócz dobrej pasty kupiłam sobie szczoteczkę elektryczną [Spam] i uwierzcie efekty są bo ona posiada podobno regulację siły nacisku Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"][quote="NudnaBaba"] Wszystkie te domowe metody mają swoje plusy i minusy.[/quote] Dzięki za cynk.... Tyle, że właśnie zalezałoby mi, abyś je opisała, ponieważ takie informacje mogą być przydatne dla wielu z nas.[/quote] Niestety ale te domowe sposoby (skuteczne - fakt, z kilku korzystała: soda, sól, proszek ;)), ale bardzo niezdrowe dla zębów, szkliwa, dziaseł.
już lepiej kupić paski, albo zainwestowć w wybielanie.
Ja się zbieram to wybielania laserowego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla niektorych mycie zebow wystarcza aby byly one biale ale nie dla kazdego to wystarcza. Zabojstwem dla koloru zebow jest picie kawy ;P Co do sposobow piersze slysze o czyszczeniu soda fuuuj to musi byc straszne. Wiem ze sa na rynku takie plyny ktore wlewa sie w nakladki i to zaklada na zeby i wiem ze dzialaja bo moja przyjaciolka przetestowala.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#00AA00]Coolka[/color][/b], kiedyś myłam zęby pastą blend-a-med soda, strasznie mocna, ale efekty bardzo widoczne.

Używam różnych past wybielających, do tego raz w roku paski wybielające blend-a-med 3D white luxe whitestrips.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam problemow z biela zebow wiec nie uzywam jakis wybielaczy. Czasem paste blend-a-med white ale to tez nie zawsze. Gdzies czytalam ze kolor zebow zmienia sie jesli szczotkuje sie je dluzej niz 2-3 min. Ze wzgledu na kolczyk w jezyku myje zeby raczej dosc czesto wiec mocne pasty u mnie odpadaja bo podraznilabym dziasla.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest ktoś z Krakowa? Doradzicie gdzie wybielić zabki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Ja jestem i ostatnio zdecydowałam sie własnie na wybielanie zębów.W klinice doktora Ziętka. Jest to trochę droższa klinika, ale chodze tam od jakiegoś czasu bo jeśli chodzi o zeby to doszłam do wniosku, ze nie ma co oszcczedzać. Możesz się tam wybrać na wybielanie za pomocą dwóch sposobów:
nakładkowe
oraz lampa Beyond

Polecam to pierwsze, daje dobry efekt i nie powoduje nadwrazliwości zębów. https://zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chodzę co jakiś czas do dentystki i to Ona wybiela mi zęby,ale dobrze też czasami samemu to zrobić,a mianowicie zwykłą normalną kuchenną solą.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciężko jest utrzymać takie śnieżnobiałe zęby. Mało kto ma od urodzenia taką na prawdę bardzo białą kość. Większość ludzi musi często chodzić na piaskowanie albo inne zabiegi a mało kto tak na prawdę lubi dentystę. ja właśnie po piaskowaniu mam zawsze kilka tonów jaśniejsze zęby. Ważna jest też higiena. Nie tylko dobra pasta do zębów ale także płyn np taki https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania/p%C5%82yn-listerine-cool-mint Płukanie po myciu pozwala dobrze oczyścić przestrzenie między zębowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi