Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Qmac

Mimi problem z grafą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Siemano mam karte grafiki Radeon 3850 HD i moj problem jest taki ze w grach niekiedy widac artefakty :/ jak to usunac albo zmienic by tego nie bylo??
Mam najnowzsze stery
Dranstwo jak gram np. w Soldier of Fortune Payback to na drzewach takie cienie mrugają :/
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak masz artefakty to Ci sie przegrzewa, zmien chlodzenie, popraw paste termoprzewodzaca, odkurz grafike :-) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]a czym sprawdzic jakie mam temperatury??[/quote] EVEREST Home Edition 2.20
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1183&EVEREST+Home+Edition+2.20

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam go :D zle mi pokazuje cos ale w biosie normalnie pokazuje

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo EVEREST Home Edition to ogolnie lipny program :P

Co do artefaktow - to nie jest przypadkiem tak, ze ich sie 'nie pozbedziesz' (czyt. stala wada karty graficznej - analogicznie jak w przypadku LCD hot/dead pixele)?
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam nowego pc stary sie zepsuł a karta ma miesiac, brat uzytkowal tydzien nie mial tych problemow mi ja oddal i ja na swoim pc mam te problemy :(

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"] Co do artefaktow - to nie jest przypadkiem tak, ze ich sie 'nie pozbedziesz' (czyt. stala wada karty graficznej - analogicznie jak w przypadku LCD hot/dead pixele)?[/quote] napewno NIE.

Carlito. W biosie raczej temp grafiki ci nie pokaze, everest moze ci zle pokazywac. Zainstaluj sobie raczej speed fana, chociaz i on czasami glupieje.

Zrob tak jak polecilem w pierwszym poscie :-)

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 20 Wrzesień 08, 02:12[/b] **[/color][/size]
PS, jaki masz zasilacz i jaki sprzet ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Windows XP
Karta Grafiki - Radeon 3850 HD
Procesor - Amd Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 4400+, MMX, 3Now (2CPus)
Pamięć Ram - 1024 MB
Zasilacz 350V ale ma pracę na 400V

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CPU'z czy coś w tym stylu pokazuje wszystkie informacje o twojej karcie graficznej.Można go ściągnąć z wielu stron np.darmowe programy ale jest też na wielu innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]zasilacz jakiej firmy ?[/quote] Warrior ( 15 znakow )

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Warrior hmmmm, jakos nei jestem do nich przekonany, radze sprawdzic napiecia. Speed fan i poszli :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak wiec takie cos:

[img]http://grafik.scypion.pl/images/bfi1222087842j.JPG[/img]

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, Napiecia + mieszcza sie w normach. Dziwne sa troche napiecia ujemne, lecz one sa glownie wykorzystywane przez porty plyty glownej wiec raczej to nie to.
Wiemy jednak, ze te napiecia sa w stanie podstawowym, niewiemy jak sie zachowuje zasilacz podczas grania, czyli wtedy kiedy jest wieksze zapotrzebowanie na prad.

Odlacz wszystkie niepotrzebne napedy, karty pci. Zagraj i zobacz dalej beda artefakty.

zmieniales juz chlodzenie? czysciles karte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nic nie czyscilem karta znalazła sie w moim pc po paru dniach od zakupu była 100% czysta zobacze jeszcze inne sterowniki albo w catalyst sie pobawie

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi