Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Komputer vs Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko laptop. Przynajmniej można go wszędzie ze sobą zabrać :) a to spory plus jeśli ktoś często wyjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Tylko laptop. Przynajmniej można go wszędzie ze sobą zabrać :) a to spory plus jeśli ktoś często wyjeżdża.[/quote] :) Nie da sie ukryc , ze tak wlasnie jest , bo sama wloke mojego lapka
wszedzie gdzie tylko sie da .
Czasami sie nawet smieje do siebie , ze to moj najwierniejszy kumpel. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie wybieram Laptop, wszędzie można go ze sobą zabrać, na półce zajmuje mało miejsca. Ale komputer też ma swoje zalety np. lepiej na nim oglądać filmy czy bajki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A to akuratnie kwestia przyzwyczajen.
Ja na swoim lapku ogladam filmy i jestem zachwycona . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6615]Kika666[/url]"][post]182588[/post] Ja na swoim lapku ogladam filmy i jestem zachwycona . [/quote] Filmy to na czymkolwiek, byle tablet i można przeleżeć cały dzień w poszukiwaniu zmarnowanego czasu.

Na wszystkim dobrze się pracuje, pytanie, co dla kogo uznawane jest za pracę. Jeden cały dzień spędza na przeglądaniu portali mediów społecznościowych, inny klepie z kontrahentami, jeszcze inny tworzy grafikę, prezentacje, a może zagląda w poszukiwaniu niecierpiących zwłoki informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam laptopa, używam do pracy, ewentualnie jakiś film obejrzę jak tv zajęty. Ale to, co mój mąż sobie wybrał to istne szaleństwo, komputronik Infinity S700, no ale skoro sam sobie kasę na niego odkładał to niech ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również mam laptopa. Kiedys korzystałem głównie z komputera stacjonarnego, jednak z czasem laptopy znacznie poprawiły sie jeśli chodzi o parametry. Tak więc nawet jeśli chcemy sobie kupić coś do gier to możemy śmialo kupic laptopa. Plusik w jego przypadku jest ten,ze zajmuje o wiele mniej miejsca i jest mobilny.Nie potrzebujemy dużego stanowiska, które trzeba przygotować jeśli kupuje sie komputer stacjonarny.

Jeśli zależy Wam na jakości sprzętu, to polecam zastanowić się nad seriami biznesowymi. Bardzo dobrej jakości laptopy oferuje na przykład Dell https://at-outlet.pl/laptopy-lenovo/lenovo-thinkpad-t61-14-c2d-160hdd-4gb-win7-gw6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi