Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka :aloha: jestem Karolina i mam 20 lat:) na forum trafiłam przypadkiem za sprawą maila, który dostałam...ale chyba nie pożałuję:) co więcej o mnie? kocham muzykę bardziej niż cokolwiek innego:P jestem otwarta na ludzi, więc problemów ze mną nie ma:) można się ze mną dogadać hehehe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]linka088[/b], witaj :-) [quote="linka088"]na forum trafiłam przypadkiem za sprawą maila, który dostałam[/quote] o to wiem skąd :mrgreen: [quote="linka088"]ale chyba nie pożałuję:[/quote] no to musisz ocenić sama
ale mam nadzieje ze z nami zostaniesz [quote="linka088"]kocham muzykę[/quote] no to tak jak większość z nas

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="linka088"]kocham muzykę bardziej niż cokolwiek innego[/quote] jesteś 1000 500 100 900tną osoba która to pisze.... Tylu w kraju miłośników muzyki a 99% i tak słucha jedynie radia eska albo innej komerchy...
[quote="linka088"]jestem otwarta na ludzi, więc problemów ze mną nie ma:) można się ze mną dogadać[/quote] No to bardzo się cieszę. Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć.
[quote="linka088"]można się ze mną dogadać hehehe:)[/quote] To dobrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]jesteś 1000 500 100 900tną osoba która to pisze.... Tylu w kraju miłośników muzyki a 99% i tak słucha jedynie radia eska albo innej komerchy... [/quote] Jakie miłe przywitanie ;-)

Witaj :-)

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]Jakie miłe przywitanie[/quote] A to akurat były moje wolne myśli bo ileż można w kółko czytać że ktoś ma te same zainteresowania co poprzednia osoba, melomanów od groma w internecie ale jak przyjdzie co do czego...

Mimo wszystko, wybacz, nie chciałem Cie w jakiś sposób urazić [b]linka088[/b], tak czasem mam że głośno myślę [piszę?] jak coś nie daje mi spokoju. Nic do Ciebie nie mam, zapraszam do zwiedzania i zapoznania się ze społecznością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...