Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shaloona17

Nowe narzędzie do ataku przez YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

[quote] Firma ArcaBit poinformowała, że odkryto nową aplikację, którą cyberprzestępcy mogą wykorzystać do stworzenia realistycznie wyglądających stron YouTube.

Zbudowana za jego pomocą strona ma klasyczny wygląd okienka YouTube, w którym zwykle oglądane są firmy. W okienku wyświetla się jednak komunikat o brakującym dodatku, koniecznym do zobaczenia klipu - mówi Ryan Sherstobitoff.

Użytkownik, instalując rzekomy dodatek w rzeczywistości wgrywa do komputera szkodliwe oprogramowanie. Mogą to być robaki, wirusy, konie trojańskie czy adware.

Zdaniem Sherstobitoffa twórcy oprogramowania Constructor.YFakeCreator to te same osoby, które w ubiegłym miesiącu rozsyłały szkodliwy kod i spam dotyczący CNN i MSNBC. [/quote]
No i mamy kolejną niespodziankę,nie długo to będzie strach odpalic jakąś stronkę.
Edytowane przez Gość

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przecież każdy wie jaki ma adres YouTube [quote="shaloona17"]mogą wykorzystać do stworzenia realistycznie wyglądających stron YouTube. [/quote] to ja ci mogę postawić YouTube bo posiadam skrypt

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A logiczne jest, że jeśli ktoś podaje Ci adres: www.youtube.cośtam.com to nie wejdziesz, bo nie jestes na tyle tępy, żeby nie pomyśleć "coś się w adresie nie zgadza". A także trzeba być głupim, jeśli wyskakuje Ci okienko a Ty dusisz "tak". Ludzie myślą, spokojnie.

Na starym kompie zrobiłem takie coś, chcąc sprawdzić, co ten wirus zrobi. I wcale nie jest taki groźny :-) zrobiłem formata i działa :lol:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wpadłam na pomysł ze w razie czego to wykorzystam skaner linków gdzie w okienko wklejamy adres i skaner sprawdza za nas czy strona jest zainfekowana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
takie skanery są do dupy, bo stronę idzie tak zainfekować, że nie wykryje tego żaden skaner. technika rozwija się szybciej niż rokla srajtaśmy turlająca się po podłodze

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]takie skanery są do dupy, bo stronę idzie tak zainfekować, że nie wykryje tego żaden skaner. technika rozwija się szybciej niż rokla srajtaśmy turlająca się po podłodze[/quote] Podaj jak zrobic to najlepiej.Chciała bym wiedziec jak się ustrzec przed takimi szajsami na przyszłosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="shaloona17"]się ustrzec przed takimi szajsami na przyszłosc.[/quote] nie wchodzić na takie strony i nie pobierać żadnych wtyczek z takich stron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote](...)do stworzenia realistycznie wyglądających stron YouTube(...)[/quote] Jak juz to ludzaco podobne :P No chyba ze 'ukradli' skrypt :> Patrzec na adres, jesli strona wydaje nam sie podejrzana (np. wlasnie pyta o rzekomy kodek).

Odnosnie porad - wszyscy podaja roznego rodzaju porady, ja zas mam jedna.
MYSLEC NAD TYM W CO SIE KLIKA, OBSERWOWAC TO CO SIE DZIEJE...na monitorze. To odnosnie neta. I nie panikowac gdy pojawi sie niebieski ekran (gdy to sie nadgorliwie czesto sie pojawia - znak ze nalezy zainstalowac inny system (badz tez nowszy)) ;)
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]No chyba ze 'ukradli' skrypt [/quote] skrypt jest dostępny tylko trzeba umieć szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi