Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
seba-zzdw

11 września

Rekomendowane odpowiedzi

sądzę że o tym powinnście wiedzieć...

film trwa ponad godzine ale udowodni wam że osama nie stoi za atakiem i że w pentagon nie uderzył samolot i wiele innych

żyjcie w świadomości:

http://video.google.pl/videosearch?q=11+wrze%C5%9Bnia+niewygodne+fakty&emb=0&aq=1&oq=11+wrze%C5%9Bnia#

co do mnie najbardziej poruszył mnie moment w dziwnymi wybuchami podczas zapadania si wtc

Miłego oglądania ;)

PS. dział nie powinien się nazywać strefa 51?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladalem ten film juz dosc dawno temu.
Tego typu produkcji jest naprawde dosc duzo, np Zeitgeist, Farenheit 911, 911 In plane sight. (oraz te o ktorych nazwy zapomnialem)

Filmy ukazuja nam wiele i nie uswiadomionym otwieraja umysl na nowe wnioski oraz przemyslenia. Osobiscie sam juz na poczatku zaraz po atakach mialem wiele nejasnosci i szczesliwie po obejrzeniu wielu produkcji dot. 911 tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze wszystko to co wciskaja oficjalne zrodla informacyjne to bujda na kolkach.

Mam nadzieje, ze prawda wyjdzie wreszcie oficjalnie na jaw i sprawiedlosci stanie sie zadosc.

Niedlugo przed wyborami w usa, dokladnie 3 dni przed, bedzie miala miesce premiera filmu dot. W. Bush. Wiec moze byc ciekawie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]żyjcie w świadomości: [/quote] Film dobry, daje do myslenia. Produkcje wymienione przez Freqa pozwoliły mi przejrzeć na oczy. Przez kilka lat wierzyłem w atak terrorystyczny, śledziłem kampanię amerykańską w Afganistanie, cieszyłem się z kolejnych udanych akcji... Wszystko to pękła jak bańka mydlana gdy ujrzałem nagrania i wysłuchałem relacje świadków. Nie wierzę rządowi USA, on nigdy nie miał szacunku dla ludzi. Nie potrafię zrozumieć powodu dla którego zginęło 2 tys ludzi :-( Żadne pieniądze i wartości mnie nie przekonają. A co ze świadkami, współtwórcami tego planu? Niesamowite, że dotąd nikt nie pisnął słowa na temat ataków.
Najlepszą obroną rządu jest atak. Wyśmiewa wszystkie dowody, bagatelizuje określając je "teorią spiskową". Nie wierzę w szczerość i w to, że kiedykolwiek świat usłyszy prawdę.
Dla nich zawsze to będzie atak strasznych Talibów na demokrację, cios w potęgę którą zbudowali... hie...

p.s. Najbardziej śmieszy mnie teoria uderzenia Boeinga w Pentagon. Jets ona bardziej nieprawdopodobne niż wszystkie pozostałe. Te Hamerykańce to mają łeb, czego to już nie wymyślą....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale numer .nigdy aż tak dogłebnie nie interesowałam sie tym ,były jakieś znaki zapytania np. odnosnie zawalenia sie tych wież,ale to co obejrzałam teraz,bardzo zwiekszyło liczbe tych znaków.nie widziałam tego filmu wczesniej, ani podobnych .
to że USA kombinuje (i nie tylko USA) to wiadomo , ale żeby aż takie przekręty.
czy wyjdzie szczera prawda -wątpię.nikt się nie przyzna.
wszystko pozbierane , posprzatane , zostały tylko filmy ,które nie dowioda już żadnej prawdy .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladalm to juz... Naprawdę ciekawe i zmienia dotychczasowy poglad na temat ataku z 11 wrzesnia.... Jednak watpie zeby to cos zmienilo... Propaganda amerykanska dobrze zadbala o to,zeby ludzie wierzyli,ze to byl atak terrorystyczny za ktorym stoi Osama... Chcieli znalezc winnego i tak zrobili... Ludziom to zostalo w pamieci i pewnie tak wlasnie pamietac beda ten dzien...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moim zdaniem ten film nic nie zmiania. Ludzie szukaja sensacji, dowodów na siłe, teoria spiskowa i propaganda rosnie w siłe. Nie wierzcie w każdy durnowaty materiał, który podetknię się Wam pod nos. :)

[b][i]Odważnych, beztroskich, drwiących, brutalnych - takich nas chce mądrość; ona jest niewiastą i zawsze miłuje tylko wojownika.[/i][/b]

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Benjamin, sadze, ze jestes w bledzie, bo w tej sprawie jest masa dowodow i naprawde nie sa wymyslane na sile czy tez wyssane z palca. Jasne, ze nie ma co wierzyc we wszystko bo wiadomo, ze panuje ogolna dezinformacja na swiecie, ale kazdy rozumny czlowiek wie, ze cos w tej sprawie smierdzi i nic sie nie trzyma kupy, a gdyby nie ludzie ktorzy szukaja tych wszystkich dowodow, caly swiat do tej pory by byl slepy i pewnie by myslal, ze to "terrorysci". Zreszta to tak samo jak Efekt Cieplarniany :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Freq[/b], wiesz, dla mnie ten film, to cos takiego jak zeitgeist.. Może przesadziłem. Nie chodzi o to, że wyssane z palca, ale wyimaginowane. Człowiek widzi to, co chcę widziec. Teoria spiskowa działa na nasza wyobraźnię. Wiesz, czemu powstają takie filmy? Nie dlatego, że ludzie chcą, by prawda wyszła na jaw. Dlatego, że żądni sensacji idioci badaja sprawę, tworzą własna wersję wydarzeń, a nastepnie podkładaja pod nią wszytskie związane z owym wydarzeniem wątpliwości. Po za tym dowody te sa twarde tylko pozornie. Nie mam za duzo informacji o zamachu na WTC, ale wystarczająco, by nie dac się złapac na te tanie chwyty zastosowane w tym filmie. Jakby ktos sie uparł, poparłby tymi samymi dowodami, pomysł, jakoby WTC mieli zaatakowac np. KK. Mówię tu czysto teoretycznie. Ale przechodząc do meritum, gdy sprytnie dopasujemy wątpliwości do sprawy i poprzemy sensacją, wszyscy się na to łapią. Bo drążenie spraw, sensacje, teorię spiskowe, to to, co my ludzie lubimy najbardziej.

[b][i]Odważnych, beztroskich, drwiących, brutalnych - takich nas chce mądrość; ona jest niewiastą i zawsze miłuje tylko wojownika.[/i][/b]

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widomo o co chodzi, wszystko jest tak skrecone by dzialalo na odbiorce i jego umysl.
Wystarczy nawet wlaczyc wiadomosci by sie o tym przekonac: "pedzacy byk "prawie" stratowal male dzieci" co z tego ze biegl 15 metrow dalej.
Jezeli ktos wszsytko przyjmuje do siebie to wtedy mamy problem, bo przeciez kazdy powienien miec wlasny rozum i przesiewac :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i z tym sie zgadzam w 100% :)

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zamach na WTC to sprawka amerykanów.
Jest dużo dowodów na to. Pierwsze skradziono 5 samolotów 2 uderzyły w WTC a inne dziwnym trafem nie dotarły do celów, ten który miał uderzyć w biały dom rozbił się w Pensylwani kolejny lekko uszkodził pentagon a 5 nie wiadomo. Parę miesięcy przed zamachem zaczęto przeprowadzać próby ewakuacji. 10 września 2001 były przeprowadzone duże przelewy pieniężne (nie wiadomo na co i dla kogo) komputery nie ocalały. W chwili uderzenia samolotu zaczęły wybuchać piętra budynku (ładunki wybuchowe). Zostaje jeszcze efekt naleśnikowy, Budynek powinien się "złożyć" tzn. piętra powinny się poskładać jak talerze ponieważ budynki miały metalową kondygnację (temperatura topnienia tego metalu jest kilkaset stopni wyższa niż temperatura jaką osiąg ogień) tymczasem budynek się "rozsypał". Oprócz tego istnieją dziesiątki innych dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To wiadomo nie od dziś, więc "ameryki nie odkryłeś" (ironia? sarkazm? whatever) :)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi