Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Color

Zdrastfujcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wypada się przywitać, dlatego też pierwsze, co uczyniłam to skierowałam swe kroki do tego jakże zacnego działu – tak jak nakazują to forumowe zwyczaje, obyczaje, tradycje przekazywane z dziada pradziada. Wszak nie godzi się omijać takowego działu, dzięki któremu w pewien sposób można poznać nowego użytkownika. Teraz mogę napisać: zdrastfujcie!

Czemu jestem Color? Teorii jest wiele, ale być może dlatego, że mam poczucie koloru i lubię kolory, paplać się w nich i kąpać, przebierać, mieszać fiolety, czerwienie, róże, żółcie i niebieskości - być tęczą chodzącą po chodniku szarości – małe me pragnienie.

Uwielbiam pisać po niemiecku, czytać wszystko po niemiecku, i w ogóle niemiecki razem z łaciną to cudowne języki, bez których życia sobie nie wyobrażam. Niemiecki i wszystko, co z tym językiem związane - tak najkrócej można odpowiedzieć na pytanie: 'czym się najbardziej interesuję'. Zainteresowań mam wiele, rzeczy ulubionych też by się nazbierało, więc póki co, nie będę wypisywać, coby nie zanudzić niektórych.

Coś więcej o mnie? To więcej wyjdzie być może z moich postów. Jeśli macie jakieś pytania do mnie to zadawajcie, a ja się zastanowię, czy odpowiedzieć mam chęć ;]

Ciekawa jestem, czy ktoś mnie tutaj rozpozna ;]

[color=#E0004B][size=1][b]'jeste?my jak bratki po?r?d pola chwast?w'[/b][/size][/color]

[size=1][b]'Mo?esz mnie okra??, zag?odzi?, zbi?, a nawet zabi?, ale mnie nie zanudzaj!'[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Color[/b],
witaj ;-)
ładny temacik ale mam parę pytań
1 jak masz na imie
2 jak do nas trafiłaś

mam nadzieje ze z nami zostaniesz
zapraszam do kolorowania tematów swoimi postami

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]1 jak masz na imie [/quote]Mam tak samo na imię jak ta dziewczynka, która to podążała za Białym Królikiem, która odkryła świat talli - magii, w którym spotkać można Kapelusznika, bądź bardzo podejrzanego Pana Gąsienicę, który to lubił przesiadywać na jeszcze bardziej podejrzanym od niego grzybku. To ta dziewczynka, którą znaleźć można po drugiej stronie lustra. Moje imię pojawia się także na wielu stronach książek pani Chmielewskiej - ma tak samo na imię pewna bohaterka, która ma taką samą zdolność, co ja, a mianowicie: gubienie rzeczy niemożliwych do zgubienia, wszak talent do bałaganienia trzeba mieć, prawda? Mowa o przyjaciółce Joanny Chmielewskiej - myślę, że już wiesz, jak mam na imię ;][quote="MagicalFire"]2 jak do nas trafiłaś [/quote]kiedyś wspomniał o nim pewien znajomy, dziś zapytałam, jak jest na tym forum, i odpowiedź tak mnie ucieszyła, że postanowiłam się zarejestrować ;][quote="MagicalFire"]ładny temacik[/quote]wiem, wszak mój ;p[quote="Kasia"]Witaj i baw się dobrze[/quote]Witaj i Ty, także mam zamiar dobrze się bawić ;]

[color=#E0004B][size=1][b]'jeste?my jak bratki po?r?d pola chwast?w'[/b][/size][/color]

[size=1][b]'Mo?esz mnie okra??, zag?odzi?, zbi?, a nawet zabi?, ale mnie nie zanudzaj!'[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Color"]myślę, że już wiesz, jak mam na imię ;] [/quote] tak to bardzo ładne imię [quote="Color"]kiedyś wspomniał o nim pewien znajomy,[/quote]a wiesz jaki on ma nick ??
:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj [quote="Color"] Ciekawa jestem, czy ktoś mnie tutaj rozpozna ;][/quote] No to rzeczywiście ciekawe ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick oryginalny :) Ja w przeciwieństwie do ciebie nie lubię języka niemieckiego - jakoś mnie on odraża. Ale witam serdecznie na forum i życze dobrej "kolorowej" zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="jarzyn1982"]Nick oryginalny[/quote]a dziękuję, jest już ze mną ponad dwa lata ^^[quote="jarzyn1982"]Ja w przeciwieństwie do ciebie nie lubię języka niemieckiego - jakoś mnie on odraża.[/quote]to dobrze, przynajmniej nie stanowisz konkurencji na rynku pracy, wszak nie będziesz studiować germanistyki ;][quote="jarzyn1982"]życze dobrej "kolorowej" zabawy[/quote]dziękuję, taki mam zamiar ;][quote="Jendrju"]No to rzeczywiście ciekawe ;>[/quote]ciekawe dlaczego jest dla Ciebie to takie ciekawe ;][quote="MagicalFire"]tak to bardzo ładne imię [/quote]dzięki, nawet go lubię, zwłaszcza jak go się nie zdrabnia, niestety, większość moich znajomych zdrabnia, cóż począć [quote="MagicalFire"]a wiesz jaki on ma nick ??[/quote]wiem, ale nie powiem, coby na paplę nie wyjść ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Color"]Ciekawa jestem, czy ktoś mnie tutaj rozpozna ;][/quote]Np. ja ;]

Osobiście długo tutaj nie wytrzymałam, ale w Twoim temacie nie mogłabym się nie udzielić. Powodzenia ;]

[color=#9400D3][b]Dum spiro, spero[/b][/color]

[color=#E0004B][b][size=1]"Boże, którego nie ma,

nie daj, żebym zrobiła krzywdę

człowiekowi.

Niech mi wpierw odpadnie ręka,

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Color"]ciekawe dlaczego jest dla Ciebie to takie ciekawe ;] [/quote] To było tylko tak dla podtrzymania konwersacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]To było tylko tak dla podtrzymania konwersacji.[/quote]sprytne, to ja poudaję, że o tym nie wiem ^^[quote="Sol"]Np. ja ;] [/quote]dlaczego mnie to nie dziwi? ;>[quote="Sol"]Osobiście długo tutaj nie wytrzymałam[/quote]czemu, czemu? Zwierz się ;p [quote="Sol"]ale w Twoim temacie nie mogłabym się nie udzielić.[/quote]inaczej się nie godzi ;][quote="Sol"]Powodzenia ;][/quote]jest temat o Niemczech, więc wiesz, na razie muszę zostać ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Color"]dlaczego mnie to nie dziwi? ;>[/quote]Bo troszkę mnie znasz ;] [quote="Color"]czemu, czemu? Zwierz się ;p[/quote]Bo nie podoba mi się tu wszystko: od grafiki, przez zawartość merytoryczną, na władzach skończywszy ;P [quote="Color"]jest temat o Niemczech, więc wiesz, na razie muszę zostać ;][/quote]Wakacje masz, nadgorliwcu ;>

[color=#9400D3][b]Dum spiro, spero[/b][/color]

[color=#E0004B][b][size=1]"Boże, którego nie ma,

nie daj, żebym zrobiła krzywdę

człowiekowi.

Niech mi wpierw odpadnie ręka,

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro już się zarejestrowałeś to zostań na dłużej niż 10postów..

Witka

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sol"]Bo nie podoba mi się tu wszystko: od grafiki, przez zawartość merytoryczną, na władzach skończywszy [/quote] Ja już też mam powoli dość. Najgorsza jest grafika, ale reszta też marna. [quote="Color"]jest temat o Niemczech, więc wiesz, na razie muszę zostać ;][/quote] Myślę, że na każdym forum jest, a nawet jakby nie było to można założyć. Szkoda czasu na takie brzydkie i nudne forum jak Scypion. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Myślę, że na każdym forum jest, a nawet jakby nie było to można założyć. Szkoda czasu na takie brzydkie i nudne forum jak Scypion.[/quote] to panu podziękujemy
nikt pana na sile nie trzyma
[b]Color[/b], ja widzę ze jesteś dość ciekawa osoba nie kieruj się opinia innych
jak nas poznasz to polubisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Szkoda czasu na takie brzydkie i nudne forum jak Scypion.[/quote] jak się nie potrafi przyznać do tego, że inni Cię punktują i wcale nie jesteś tak mądry za jakiego się uważasz to lepiej manifestując wszem i wobec, strzelić focha i odejść :mrgreen:

a i żeby nie było - [b]Color[/b], witam [;

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][quote="Jendrju"]Myślę, że na każdym forum jest, a nawet jakby nie było to można założyć. Szkoda czasu na takie brzydkie i nudne forum jak Scypion.[/quote] to panu podziękujemy
nikt pana na sile nie trzyma
[b]Color[/b], ja widzę ze jesteś dość ciekawa osoba nie kieruj się opinia innych
jak nas poznasz to polubisz[/quote]
No co ty MF nie wyganiaj zaraz z tego forum Jendrju,chłopakowi się parę rzeczy nie podoba ale przeciez pisze posty.To taki forumowy koloryt niech pisze.

A ciebie Color witam[ i o zdrowie pytam]to tak dla rymu.A tak powaznie to miłej zabawy na forum ci rzyczę. :-D
Edytowane przez Gość

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="shaloona17"]nie wyganiaj[/quote] nie no co ty ja nie wyganiam nigdy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Color nie daj się zwieść
[quote="matra"]jak się nie potrafi przyznać do tego, że inni Cię punktują [/quote] Gdyby tu chociaż jedna osoba chociaż by się do tego zbliżyła to to forum nie byłoby nudne. [quote="matra"]lepiej manifestując wszem i wobec, strzelić focha i odejść :mrgreen:[/quote] Ja, ani nie strzeliłem, ani nie odszedłem. Ja tylko ostrzegam Alę, żeby mi potem nie wypominała, że to przeze mnie trafiła na forum o takim, a nie innym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i ładnie mi temat urządziliście ^^ a ja się już nastawiłam, że mi jakieś pytania zadacie, a tu kwestie prawie egzystencjalne się rozstrzygają ;p

poza tym witam Ciebie shaloona17 i Ciebie Matra i Ciebie Daelan, i Ciebie, który nie chcesz się przywitać, a to czytasz, i Ciebie, który chcesz się przywitać, a nie możesz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Color"]a ja się już nastawiłam, że mi jakieś pytania zadacie, [/quote] no ja mogę zadawać ale czy na nie odpowiesz
zresztą oglądnij dział hyde park tam jest pełno pytań na które nie udzieliłaś odpowiedzi
a chętnie poznamy twoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja rowniez witam (tak jak pozostali...), zeby nie bylo ze ja cicho-ciemny jestem (ostatnimi czasy moze i milcze, ale coz...studia to nie przelewki ;P). Zycze powodzenia na tym forum i polecam nie wciagania sie - bo to zgubny nalog ;)
[quote="Color"]No i ładnie mi temat urządziliście ^^ a ja się już nastawiłam, że mi jakieś pytania zadacie, a tu kwestie prawie egzystencjalne się rozstrzygają ;p (...)[/quote] Widzisz, taka maja niekiedy nature by psuc i ludziom tematy ;P

MF i Jendrju: Nie robcie juz kaszany...
MF: Nie wystarczy, ze ktos ja tutaj zaprosil? Bedzie chciala to napisze kto konkretnie ja zaprosil. Wiesz "im mniej wiesz, tym dluzej zyjesz" ;P
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]MF i Jendrju: Nie robcie juz kaszany... [/quote] wiem i za to przepraszam
[quote="yodek"]MF: Nie wystarczy, ze ktos ja tutaj zaprosil? Bedzie chciala to napisze kto konkretnie ja zaprosil.[/quote] no wiesz ja jestem tutaj najstarszym modem i lubie wiedzieć kto zaprasza ludzi by potem odpowiednia ja wynagrodzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]Nie wystarczy, ze ktos ja tutaj zaprosil?[/quote] A skąd taka wiedza? [quote="Color"]kiedyś wspomniał o nim pewien znajomy, dziś zapytałam, jak jest na tym forum, i odpowiedź tak mnie ucieszyła, że postanowiłam się zarejestrować ;] [/quote] Ktoś jej o forum wspomniał kiedyś, ale to jeszcze nie znaczy, że ją zapraszał. No i nie wiadomo co takiego Colora może cieszyć, równie dobrze mogłaby być to odpowiedź "to beznadziejne forum z głupią administracją i dennymi użytkownikami".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"][quote="yodek"]Nie wystarczy, ze ktos ja tutaj zaprosil?[/quote] A skąd taka wiedza?[/quote] Odpowiedzia jest cytat, ktory wspomniales: [quote="Color"]kiedyś wspomniał o nim pewien znajomy, dziś zapytałam, (...)[/quote] Poniewaz: [quote="Color"]jak jest na tym forum, i odpowiedź tak mnie ucieszyła, że postanowiłam się zarejestrować ;][/quote] Co traktuje jako pewnego rodzaju ZAPROSZENIE.
Owszem, moge zle interpretowac WG CIEBIE to co napisala. Coz, nie moj to problem.
[quote="Jendrju"] "to beznadziejne forum z głupią administracją i dennymi użytkownikami".[/quote] Z tymi slowami bym radzil uwazac. Mozesz bardzo latwo podpasc. A robiac takie 'cyrki' sprawiasz ze uzytkowniczka Color nie bedzie miala ochote byc na forum, a tymbardziej ze robisz to w JEJ temacie. Psujesz ogolnie cale forum - pesymistycznym nastawieniem. Tobie sie nie podoba, ale czy to znaczy ze i wszystkim pozostalym tez ma sie nie podobac? Wez przestan czlowieku.
Tymi o to slowami koncze OT (off-top), szkoda ze ciebie nie ma sensu o to prosic bo i tak bedziesz robil swoje...

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...