Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Podobnie jak większość użytkowników usług firmy Google, również i ja skusiłem się wczoraj na instalację i sprawdzenie możliwości nowej przeglądarki internetowej kryjącej się pod nazwą Chrome. Moje pierwsze wrażenia z użytkowania nowej przeglądarki są zdecydowanie pozytywne. I przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że można jeszcze pokazać coś ciekawego i przydatnego w aplikacji przeznaczonej do przeglądania zasobów WWW... jak mile się zaskoczyłem instalując Google Chrome.[/b]

[i]Google projektując Chrome położył szczególny nacisk na jej lekkość, przekładającą na niskie wykorzystanie zasobów systemowych. Wykorzystuje ona silnik renderowania stron webKit - framework używany w Safari i iPhone, wraz z autorskimi rozwiązaniami z Montain View, dostarczającymi gamę innowacyjnych rozwiązań.[/i]

Tego typu informacje pojawiły się jeszcze przed premierą przeglądarki Google Chrome, której tajemnicy powstawania udało się dotrzymać do ostatniej chwili. Chyba nikt nie wierzy, że produkt wydawany pod marką Googla powstałby w kilka godzin po pojawieniu się w internecie jakiegoś komiksu dotyczącego planów powstania przeglądarki :P Ale przejdźmy do rzeczy... Chrome zostało zaprojektowane rzeczywiście w sposób lekki i bardzo funkcjonalny z gamą innowacyjnych rozwiązań.

[url=http://grafik.scypion.pl/viewer.php?id=opt1220451495b.png][img]http://grafik.scypion.pl/thumbs/opt1220451495b.png[/img][/url]

dalsza cześć opisu

[url=http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=201&Google+Chrome++pierwsze+wrazenia]TU[/url]

[url=http://www.google.com/chrome/eula.html][b][color=#DC143C]pobiez Google Chrome[/color] [/b][/url]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ściągam instalatora, ale ten się nie chce uruchomić. Czy ten instalator ma mieć 475 KB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Ściągam instalatora, ale ten się nie chce uruchomić. Czy ten instalator ma mieć 475 KB?[/quote] Kliknij na "tu' w poscie MF i wszystko jasne. :-D

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam czego żałować, bo w tej chwili używanie Chrome jest niebezpieczne dla komputera, pełno w tym luk. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Chrome jest niebezpieczne dla komputera, pełno w tym luk.[/quote] no wiesz to jest wersja beta

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]no wiesz to jest wersja beta[/quote] Nie widzę powodu, aby korzystać z niebezpiecznej przeglądarki, bo to jest wersja beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] no wiesz to jest wersja beta[/quote] hah jak już coś to poczekam na pełną wersję.
haha ja tam zainstalowałem i odinstalowałem żeby zobaczyć bardzo ciekawy komunikat podczas odinstalowywania xD
tak apropo [quote]Analytics śledzi Chrome: 2,634% internautów używa przeglądarki Google'a[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi