Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shaloona17

Cropp.

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tym sklepie,ja tam często kupuję,ceny przystępne,i ciuchy super. Edytowane przez Gość

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masówka jak fix, ciuchy najlepsze dla nastolatków, bo oni w większości ubierają się tak samo. do tego jak na takie ciuchy to zdecydowanie za drogie. fakt, zdarzy się tam coś fajnego ale rzadko, z reguły kiedy tam wchodzę to naprawdę szukam wytrwale czegoś oryginalnego i wychodzę jedynie z niesmakiem.
to samo się tyczy house'a [ostatnio znaleźliśmy tam z Maćkiem kobaltowe moherowe berety - najpierw się z mocherów nawalają, a potem sami je produkują? śmiech na sali] - lipa lipa i jeszcze raz lipa. ale i tak największą lipą jest reporter.
[;

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Croop ma fajne ciuchy, ale ja nie kupuje tam często. Kidyś kupilam sobie tam bluze - podobała mi sie mega. Ale po pojsciu do szkoły i widząć 3 laski w takiej samej odechciało mi sie ją nosic : P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czasem bluzkę tam kupię... ostatnio kupiłam krótkie spodenki w kratę. jakiś większych zakupów tam nie robię. wolę new yorker'a i house'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Czasem wejdę i coś kupię. Na ogół w okresie przecen, bo przyznam się, ze nie jest to jeden z moich ulubionych sklepów. Dodatki mają fajne, ale z ciuchów mało co mi się podoba, a jak już coś znajdę, to cena mnie przeraża. [/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jest zły ten Cropp :). Kiedy kupiłem w nim świetną koszulę, jarałem się nią mocno i... zgubiłem ją :(. Ale mam też jedne dżinsy z Croppa, kilka t-shirtów. Choć zdarza się tak że wychodzę stamtąd z pustymi rękoma po kilku minutach, bo nie mają nic wartościowego. Zależy jak się trafi :P

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasem się przeszłam do Croppa, jak było coś godnego uwagi to kupiłam, a jak nie to trudno. Ogólnie ubrania nie są złe, ale jak napisała [b]Cassie[/b] zbyt wielu ludzi można spotkać w tym, czy sama nosisz.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W Cropp'ie są ciuchy modne i bardziej sportowe. Dla młdozieży. Ale ponad 60 % ludzi tam chodzi i kupuje więc dużo osób chodzi w tym co ty. Ja nie lubie tam chodzić własnie z tego powodu. Lubię się wyróżniać więc wole kupowac w miejscach mniej "znanych". Ale ubrania sa tam modne, ładne i nawet o przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja często kupuje sobie ubrania w croppie. ;)) co prawda ceny są czasem przesadzone.. ale ZAWSZE coś znajde.;p;p :aloha:

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam tylko kaszkiet z Croppa. Za duża masówka jak dla mnie, nie chcę wyglądać jak 3/4 dziewczyn chodzących po ulicach.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarza mi się coś kupić z reguły sa to T-shirty ale nic poza tym ;P

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]mam tylko kaszkiet z Croppa[/quote] *_* mi się niesamowicie podobały, ale jednak się nie skusiłam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kupiłam wtedy w przecenie z 40 na 19 :mrgreen: jaka byłam z siebie dumna, to masakra :mrgreen: czarny kaszkiet w pistolety :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie kupuję w takich sklepach.. Ostatnio byłam w Londynie i tam najbardziej oblegane są Secondhand'y... idzie wyszperać świetne kreacje i ceny są świetne :)
Cropp kojarzy mi się z dzieciakami typu EMO..

Mi?o?? nigdy nie ustaje,

nie jest jak proroctwa, kt?re si? sko?cz?,

albo jak dar j?zyk?w, kt?ry zniknie,

lub jak wiedza, kt?rej zabraknie.

Tak wi?c trwaj? wiara, nadzieja, mi?o??-te trzy:

z nich za? najwi?ksza jest mi?o??”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cropp jest niezły,ale wolę Diverse.
Ale ciuchy tam mi się podobają i już pare bluzek kupiłam i nie narzekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami zdarza mi się w nim coś kupić. Ceny przystępne, a niektóre rzeczy nawet fajne, zwykle podobają mi się t-shirty.
Ale są lepsze sklepy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami odwiedzę ten sklep jak jestem z koleżankami na "wycieczce" po sklepach,
ale jak dotąd jeszcze nic w nim nie kupiłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cropp ? bardzo fajny sklep bardzo wygodne ciuszki i buty ;) bardzo często kupuję coś z croppa ;) i jest git polecam wszystkim.

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może jestem dziwna, ale kocham croppa za ciuchy... męskie. Bluzki tam są pierwsza klasa. Damskie takie zwykłe i mi się nie podobają.
Ale buty mam takie na oku... zaj*biste. Ogólnie uwielbiam ten croppowy klimat.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobre jakościowo mają t-shirty bawełniane z lekką domieszką elastanu. ale to raczej jako uzupelnienie garderoby, pod marynarkę, albo bluzę, dla efektu, żeby nadruczkiem wzbogacić ubranie. czasem buty do codziennych wypadów można wychwycić, ale nie należa do trwałych;-)

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
żadko tam bywam ale sklep nawet nie głupi.. zlezy jak sie kto ubiera..

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cropp'a czasem odwiedzam. Ale kupuję jak są promocje lub wyprzedaże. Bo ceny jednak naprawdę mają niefajne. Nie mogę powiedzieć, ze ubieram sie w tym sklepie. 2 bluzki, 2 paski, bluza... to chyba wszystko, co mam z tego sklepu. Wolę poszukać w małych sklepach z ciuchami- tam nie wszystko jest dyktowane młodzieżową modą.

"Zanim umrę, chcę walczyć o życie.

Dopóki mogę iść o własnych siłach,

pójdę tam, gdzie zechcę. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi