Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Patrycja

Małpka

Rekomendowane odpowiedzi

Facet przychodzi do baru z małą małpką na ramieniu i zamawia drinka. Po chwili małpka zaczyna skakać po całym barze, podkrada oliwki z baru i je zjada, potem bierze pokrojone cytryny i je również pałaszuje. Zaraz potem
wskakuje na stół bilardowy, bierze jedną bilę i ku zdumieniu wszystkich - połyka ją. Barman krzyczy do faceta:
- Widział pan, co zrobiła pańska małpa?!
- Nie, co?
- Właśnie zjadła jedną bilę z mojego stołu bilardowego!
- To mnie nie dziwi. Ona je wszystko w zasięgu jej wzroku. Przepraszam za moją małpkę, zapłacę za wszystko.
Facet kończy drinka, płaci i wychodzi z małpką. Dwa tygodnie później znów przychodzi do baru z małpką na ramieniu, zamawia drinka a małpa zaczyna znowu hasać po barze. Kiedy facet kończy drinka, małpka znajduje wisienkę na
talerzyku. Bierze ją, wsadza sobie w tyłek, wyjmuje, a następnie zjada. Barman jest wyraźnie zdegustowany:
- Widział pan, co zrobiła tym razem?!
- Nie, co?
- Wzięła wisienkę, wsadziła sobie w tyłek i zjadła!
- To mnie nie dziwi, ona je wszystko w zasięgu wzroku. Ale odkąd połknęła bilę, najpierw wszystko mierzy.
Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podobało mi się ale niestety stare i nalezy do dowcipów które śmieszą tylko raz :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]podobało mi się ale niestety stare i nalezy do dowcipów które śmieszą tylko raz[/quote]no stare lepiej jak sie slyszy lub czyta 1 pierwszy raz:)
Ale moze inni nie słyszeli:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]też nie słyszałem :) dobry dowcip[/quote]bardzo mnie to cieszy

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]a ja tam słysze poraz pierwszy :aloha: i mi sie tam spodobał[/quote]mi tez sie podobal wiec dalam go tutaj zebyscie i wy sie posmiali:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale z tego co widze to niekażdemu sie podoba :|
moze dlatego ze juz go znają albo niemaja poczucia humoru :and: :and:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]ale z tego co widze to niekażdemu sie podoba :|
moze dlatego ze juz go znają albo niemaja poczucia humoru[/quote]
tu wszyscy maja poczucie humoru poprostu słyszeli go i dlatego mi sie podoba tam i nawet mnie smieszy:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze dlatego ze juz go znają albo niemaja poczucia humoru :and: :and: [/quote]
ja tez czytam pierwszy raz. i tu jest kwestia tego ze mnie za pierwszym razem takze smieszyl ale potem juz nie. moze dlatego mnie rozsmieszyl. bo tresc zostala tak ulozona ze nie do konca bylo wiadomo co sie stanie na koncu. wiem wiem tak jest w kazdym zarcie ale w tym jest jakos tak inaczej ze nigdy bym na to nie wpadla ze tak sie moze zakonczyc. jak dla mnie to moglby byc dluzszy wtedy by byl taki jak inne

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze dlatego ze juz go znają albo niemaja poczucia humoru :and: :and:[/quote]
[b]xXBeatkaXx[/b] mam poczucie humoru, ale ten dowcip mnie nie rozśmieszył, czytałam go dziś po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi