Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shaloona17

Po olimpiadzie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jaki macie stosunek do osiągnięc naszych sportowców.
2.Kto was najbardziej zawiódł ?

1.Myslałam ze będzie lepiej niz na olimpiadzie w Atenach,trochę jestem zawiedziona.
2.Mnie Otylka,liczyłam na medal. :-(
Edytowane przez Gość

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spodziewałem się słabego występu i taki był... Warto się zastanowić co tak naprawdę napędza sport w społeczeństwie... W XXI wieku, rozwój nie może się obyć beż sporej dawki gotówki. Bez wtłoczenia w sport milionów euro nie ma szans by kraj stał się nagle potęgą medalową na skalę światową. Zbiera mnie na śmiech kiedy czytam wypowiedzi Blanika o jego treningach w domu ( otwieranych drzwiach na korytarz) orazi młociarek, które w parku miotały młotem uważając by nie trafić przechodniów. Czy w taki sposób mozna wybić się na wyżyny sportowych umiejętności? Czarę dopełniają zasady w PKOL, według których Komitet nagradza sportowców także za puntowane miejsca (4-8). Nikomu nie opłaca się trenowac na maxa, za finały dostają dobre pieniądze i to im wystarcza. Do tego dochodzi kasa płacona przed Olimpiadą... Pozostałości z czasów komunizmu, pijactwo w związkach, ludzie którzy już dawno się skompromitowali a uparcie przykelili się do stołków. Bez ostrej reorganizacji polski sport dalej będzie się tułał między 2 a 3 dziesiątką w klasyfikacji medalowej.
Dobiłem się przeczytawszy wywiad z zastępca szefa PKOL. Przepraszamy, poprawimy się a o dymisji cisza... WY MIELIŚCIE CZAS, NIE ZROBILIŚCIE NIC - ŻEGNAMY! Stare pryki co jadą na własnych sukcesach i pchają do związków swoich pobratymców... :/ Czarno widze przyszłość polskiego sportu!

2) Cięzko powiedzieć kto zawiódł mnie najbardziej bo nie liczyłem na wiele. Gdybym mial jednak wybrać to wskazałbym pływaków. Zwłaszcza Kizierowski i Jędrzejczak stanęli w miejscu. O ile Otylka potrafię zrozumieć (wstrząsające przeżycia) o tyle Bartek dał ciała na całej linii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi