Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Regi

Kobiety powinny być sexy i słuchać mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Według wydanego ostatnio w Stanach Zjednoczonych poradnika dla kobiet, płeć piękna powinna nosić seksowne ubrania podczas sprzątania i gotowania oraz spełniać rozkazy mężczyzn. Dla własnego spokoju nie będziemy tego komentować.

Ta bluźniercza publikacja to "Reedukacja kobiet" początkującego pisarza Dante Moore'a i - co najgorsze - mimo zarzutów o szowinizm sprzedaje się wyśmienicie.

W jednym z rozdziałów autor - 33-letni informatyk, który nigdy się nie ożenił - radzi na przykład: "Oto mały sekret, moje Panie. Mężczyźni nigdy o nic nie proszą. Oni żądają. I wierzcie mi - to czego nie zrobicie wy, zrobi dziesięć innych, czekających tuż za rogiem".

Moore ma takich rad w zapasie. "Im bardziej tyjecie, tym bardziej zmniejszacie swoje szanse na poderwanie jakiegoś singla. Pozwólcie, że dam wam przykład: kiedy idziecie do spożywczego wybieracie najbrzydsze, zgniłe i śmierdzące owoce? Nie? Dlaczego nie? Mężczyźni mają dokładnie tak samo, gdy widzą bezkształtną kobietę wielkości słonia".

By rzucić więcej światła na mądrości Moore'a śpieszymy donieść, że ma on 11-syna z poprzedniego związku. Obecnie ma dziewczynę, jednak twierdzi, że nigdy nie znalazł prawdziwej miłości. Co więcej - i na to prosimy zwrócić szczególną uwagę - dorastał w domu swojej matki, z dwiema siostrami, dwiema ciotkami i dwiema kuzynkami. Nic dodać, nic ująć...

Amerykańska terapeutka, doktor Gilda Carle, zapytana, co sądzi o radach Moore'a odpowiada: - Nigdy nie znalazł "tej jedynej", nigdy się nie ożenił... więc co czyni go ekspertem? Poza tym chciałabym mieć u siebie na kozetce, którąś z jego poprzednich partnerek.

Źródło: interia.pl
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]Ta bluźniercza publikacja to "Reedukacja kobiet" początkującego pisarza Dante Moore'a i - co najgorsze - mimo zarzutów o szowinizm sprzedaje się wyśmienicie. [/quote] Pomimo? Chyba raczej dzięki. Nie ważne jak piszą, ważne, że piszą.
[quote="Regi6699"]który nigdy się nie ożenił[/quote] No jak miał się o żenić, skoro zasady zabraniają mu poprosić o rękę? [quote="Regi6699"]Mężczyźni nigdy o nic nie proszą[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taa i jeszcze przynosic zimne piwko i lazic sprzatac po was jak po malych dzieciach , sluzaca sobie wynajmijcie drodzy panowie . bo wy chcecie nas widziec w krotkich skapych strojach to tak mamy robic ? zalosne a wy co powinniscie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Och,przecież od dawna wiadomo,że to my rządzimy światem,a nami kobiety.Cóż,to co zostało wyżej napisane to piękna wizja,która rzecz jasna nigdy się nie spełni.To,co napisał to pewnie efekt uboczny tego,że dorastał z sześcioma kobietami ( swoją drogą pogratulować ^^) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]płeć piękna powinna nosić seksowne ubrania podczas sprzątania i gotowania oraz spełniać rozkazy mężczyzn[/quote] Co jest poniżającego w noszeniu seksownych ubrań podczas sprzątania, jeśli robię to przy moim partnerze? Rozkazy są spełniane obustronnie zazwyczaj, przynajmniej w moim zwiazku.

Książka kontrowersyjna, bo pisana w dobie, gdy kobiety mają sporo niezależności i boją się, że ktoś może jeszcze w nią wątpić :-) [quote="Regi6699"]"Oto mały sekret, moje Panie. Mężczyźni nigdy o nic nie proszą. Oni żądają. I wierzcie mi - to czego nie zrobicie wy, zrobi dziesięć innych, czekających tuż za rogiem".
(...)"Im bardziej tyjecie, tym bardziej zmniejszacie swoje szanse na poderwanie jakiegoś singla. Pozwólcie, że dam wam przykład: kiedy idziecie do spożywczego wybieracie najbrzydsze, zgniłe i śmierdzące owoce? Nie? Dlaczego nie? Mężczyźni mają dokładnie tak samo, gdy widzą bezkształtną kobietę wielkości słonia".[/quote]
Porady rónie dobre dla kobiet - nie wszyscy faceci grzeszą atrakcyjnością.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakbyśmy mieli wszystko podane na tacy to nie mielibysmy o co sie starac. Szacunek musi by i to działa w obie strony. Podział obowiazkow owszem ale slużalstwo nigdy. Beznadziejna publikacja beznadziejnego faceta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kobiety i owszem powinny być sexy, ale co do słuchania facetów to się nie zgadzam. Kobieta ma prawo mieć zdanie w różnych kwestiach i żyjący w związku powinni oboje podejmować różne, ważne decyzje- tak samo zresztą jak i te mniej ważne. Osobiście chociaż lubię, jak czasami mój facet ma nade mną trochę przewagi jednak nie chciałabym żeby decydował o moim życiu i losie. Tak samo jak prędzej dałabym sobie żyły pociąć niż zgodziła się być dla mojego partnera służącą, mającą wypełniać usłusznie jego rozkazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Javor"]Och,przecież od dawna wiadomo,że to my rządzimy światem,a nami kobiety[/quote] Jak to moja mama mawia mężczyzna jest głową rodziny, ale kobieta jest jej szyją, która kręci tą głową .

Co do samej książki no cóż dosc taka .... no wiecie jaka .... taka .... jak dla mnie .... dziwna. No bo sorry co facet taki jak on wie o prawdziwym związku.

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i][quote]Kobiety powinny być sexy i słuchać mężczyzn [/quote]
Sexi owszem, ale słuchać się nie musi, bo ma własny rozum. Zresztą bycie sexi, to nie tylko ubiór, skąpy i odkrywający nasze atuty. To umiejętność działania na zmysły faceta, a nie pokazywanie od razu co się ma.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Przyznam , ze wiekszej bzury nie slyszalam , choc zgadzam sie co do tego , ze sexy kobietka jest zawsze pozadana.
Natomiast posluszenstwo wobec swojego Pana jakim jest mezczyzna , to zdecydowanie gubasna przesada.
Czego to ,,madre glowy , meskie nie wymysla. Az sie przyslowiowy noz w kieszeni otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy facet ma swój inny typ kobiet, jednym podobają się np. blondynki innym brunetki...każdy ma swój własny ideał którego pragnie i pożąda...za którym podąża i szuka go więc jeśli natrafi na taką osobę to nie będzie rozglądał się za innymi...chodź z drugiej strony to zależy od charakteru faceta i tego czy jest wierny czy też i nie...niestety takie są realia...

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe słuchać, jasne...... jak mi ktoś coś rozkaże to po nim :) jak jest nowy, powie np. pocałuj mnie, uznam to za krzyk, za nakaz, eh skoro go nie znam, jak doda proszę całkiem inaczej to brzmi albo sama to zrobię a nie, bo mi ktoś każe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
... Edytowane przez Gość

Pomyśl chociaż raz, ile możesz dać każdego dnia

Ile możesz dać szczęścia w rytmie serca

To dla ciebie znak, miłość w każdym z nas buduje świat

Potrzeba więcej szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ercze"]Z tym nie dokońca się zgadzam, powinny o siebie dbać, aby się podobać mężczyznom i żyć w zgodzie z mężczyzną w granicach zdrowego rozsądku[/quote] :) Przyznaje, ze to bardzo madre i nietuzinkowe podejscie do tematu z meskiego punktu widzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To tak jak w dowcipie, czary mary, zap...dalaj po browary. No ale nie do końca tak nie jest i może i lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi