Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem dobra w reklamowaniu siebie , bo uważam że osoba która się szanuję nie musi reklamować swojej osobowości poprzez uwydatnianie swoich zalet. Chcesz mnie poznać , po prostu napisz .
Różnie na mnie mówią, imię mam jedno. Jednakże każdy je przekręca, lub zapomina. Nazywajcie mnie jak chcecie. Mieszkam w mieście, ma swoją nazwę, jak każde inne -ma wady i zalety.

Interesuję się ludzkim umysłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/DoNotFeedTroll.svg/225px-DoNotFeedTroll.svg.png[/img]

a tak na serio to witam :mrgreen: i powiec coś więcej o sobie, bo zgadywać się nikomu raczej nie chce.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a tak na serio to witam :mrgreen: i powiec coś więcej o sobie, bo zgadywać się nikomu raczej nie chce.[/quote]
Piszę się 'Powiedz' - a najlepiej napisz. Jak już, jak powiem, to i tak nie usłyszysz.
Napisałam dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="troll"]Piszę się 'Powiedz'[/quote] ofc. klawiaturka sobie ze mnie zakpiła. :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daelan"][quote="troll"]Piszę się 'Powiedz'[/quote] ofc. klawiaturka sobie ze mnie zakpiła. :-)[/quote] Przyznać się do błędu to dopiero sztuka- nieprawdaż?
Klawiatura wykonywała polecenia, klikając w klawisze przekazywałeś polecenia w postaci '0100001' i tak dalej. Nic sama nie wymyśliła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
loool.
Witaj. ; )

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]troll[/b], biednemu facetowi ciśniesz :lol:

witam witam (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam :mrgreen:
Już Cię lubię :mrgreen:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="troll"] Przyznać się do błędu to dopiero sztuka- nieprawdaż? [/quote] Ok, dla Ciebie mogę być analfabetą, Świętym Mikołajem, kosmonautą albo co tam sobie ubzdurasz :-) Edytowane przez Gość

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daelan"][quote="troll"] Przyznać się do błędu to dopiero sztuka- nieprawdaż? [/quote] Ok, dla Ciebie mogę być analfabetą, Świętym Mikołajem, kosmonautą albo co tam sobie ubzdurasz :-)[/quote] Nie mam zdania o Tobie, i to Ty piszesz. Twoje zdanie, ja w to nie mam zamiaru ingerować. Chciałeś żebym coś więcej napisała, no to pokazałam - wredna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]troll[/b], witaj
jak masz na imię bo widzę ze nie napisałaś i jak do nas trafiłaś więcej nie wymagam :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]troll[/b], witaj
jak masz na imię bo widzę ze nie napisałaś i jak do nas trafiłaś więcej nie wymagam :-)[/quote]
Eliza - ktoś mi podał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="troll"]Nie jestem dobra w reklamowaniu siebie[/quote] To nie na tym polega powitanie ;-)

Witam serdecznie (:

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]troll[/b],

Przeczytałem te 7 postów które do tej pory napisałaś, z pewnością jesteś interesującą osobą... chętnie poznał bym Cię bliżej.

Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"][quote="troll"]Nie jestem dobra w reklamowaniu siebie[/quote] To nie na tym polega powitanie ;-)

Witam serdecznie (:[/quote]
To jest Twoje zdanie które szanuje, niekoniecznie się z nim muszę zgodzić. Dla każdego te słowo, oznacza coś innego. Więc szanujmy się nawzajem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]troll[/b], Witam
pisz pisz zobaczymy dalej na razie nie źle piszesz
nie chce oceniać pochopnie ,ale powiem ze pozytywnie na razie widzę

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj.
[quote="troll"]Dla każdego te słowo, oznacza coś innego. Więc szanujmy się nawzajem[/quote] To słowo ma określone znaczenie. Można je sprawdzić w słowniku.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Witaj.
[quote="troll"]Dla każdego te słowo, oznacza coś innego. Więc szanujmy się nawzajem[/quote] To słowo ma określone znaczenie. Można je sprawdzić w słowniku.[/quote]
Słowników jest wiele, definicje nie zawsze te same. Przedstawić się można na wiele sposobów. Każdy może być inaczej odebrany, a nawet nazwany. Nie trzymajmy się kwestii że jest to coś 'to i to w tym musi być' -bo każde słowo odbieramy inaczej. Nie ważne co piszę w słownikach, bo to też napisał człowiek. Mówimy słowa, jednakże jedno słowa można odebrać na wiele sposobów. 'Jesteś denerwująca' - słowo pozornie jednoznacznie nazwane, odbieram różnie. 'Przedstaw się' także, ponieważ mogę napisać ' Jestem królową idiotyzmu' i to też będzie jakiegoś swojego rodzaju przekaz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="troll"]Nie trzymajmy się kwestii że jest to coś 'to i to w tym musi być' -bo każde słowo odbieramy inaczej. [/quote] Gdyby każdy odbierał każde słowo inaczej to niemożliwe stałoby się porozumienie za pomocą słów, a same słowa stałyby się bezużyteczne. [quote="troll"]'Przedstaw się' także, ponieważ mogę napisać ' Jestem królową idiotyzmu' i to też będzie jakiegoś swojego rodzaju przekaz.[/quote] Akurat tutaj chodzi o słowo "powitanie" i o ile rzeczywiście są różne sposoby witania się to samo słowo jest jednoznaczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Gdyby każdy odbierał każde słowo inaczej to niemożliwe stałoby się porozumienie za pomocą słów, a same słowa stałyby się bezużyteczne. [/quote] A jednak tak jest, słowa są najgorszą bronią na świecie. Wiemy co dane słowo oznacza, jednakże każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja np. nie witam się w ogóle stereotypowo. Nie idzie przewidzieć mojej reakcji. Tym że twierdzisz ze każdy myśli tak samo, mylisz się katastrofalnie. Słowo 'miłość' wiemy co to jest, jednak definicja jest w nas. I każda się różni od tych co są w słownikach. Tam są ogólniki, z którymi wcale nie musimy się zgadzać.[quote="Jendrju"]Akurat tutaj chodzi o słowo "powitanie" i o ile rzeczywiście są różne sposoby witania się to samo słowo jest jednoznaczne.[/quote]
Niekoniecznie, w każdym państwie jest inne. Niektórzy biją się na powitanie, gdyby ktoś w Polsce tak zrobił, i to w stosunku do kulturalnego człowieka, byłby skrytykowany. A nawet obdarzony niemiłymi słowami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="troll"]Tym że twierdzisz ze każdy myśli tak samo, mylisz się katastrofalnie.[/quote] Niczego takiego nie stwierdziłem. [quote="troll"]Niekoniecznie, w każdym państwie jest inne. Niektórzy biją się na powitanie, gdyby ktoś w Polsce tak zrobił, i to w stosunku do kulturalnego człowieka, byłby skrytykowany. [/quote] To nie zmienia znaczenia słowa "powitanie". Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...